Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Народни рецепти за лечение-бабини деветини

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Народни рецепти за лечение-бабини деветини

    Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
    Ще пробвам това с кислородната вода по рецептата на Тихомир. Ако се погълне малко количество какъв би бил ефекта?
    Нищо фатално. Освен, че ще се пениш като Ариел в руска пералня. Кислородната вода в контакт с всякаква жива тъкан доста активно се разлага на, ами, кислород и вода.

    Коментар


    • #47
      До: Народни рецепти за лечение-бабини деветини

      Е ти що не писа преди час бре. Голямо пенене беше. Като пожарогасител станах. Ама ефект не усетих честно казано.
      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

      Коментар


      • #48
        До: Народни рецепти за лечение-бабини деветини

        Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
        Е ти що не писа преди час бре. Голямо пенене беше. Като пожарогасител станах. Ама ефект не усетих честно казано.

        Нищо не е това. Глътни глътка-две и ТОГАВА да видиш пожарогасител...

        п.с. не го правете това с гълтането на кислородна вода. Шансът да се задавите не е малък.

        Коментар


        • #49
          До: Народни рецепти за лечение-бабини деветини

          има и леко гаден вкус (това кисл. вода). Вероятно заради използваните инхибитори. ( N-фенилацетамид ). няма страшно де, някой да не се притесни безвреден е в използваната конц.
          - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
          - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

          Коментар


          • #50
            До: Народни рецепти за лечение-бабини деветини

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение

            Нищо не е това. Глътни глътка-две и ТОГАВА да видиш пожарогасител...

            п.с. не го правете това с гълтането на кислородна вода. Шансът да се задавите не е малък.
            Ако не се задавите,шанса да ви е срам от когото и да било дълго/който се е случил на близо/,също е значителен/клапаните са два,като не е горния.../.
            Както препоръча Ясен-до гаргара с лечението.

            Коментар


            • #51
              До: Народни рецепти за лечение-бабини деветини

              Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
              Ако не се задавите,шанса да ви е срам от когото и да било дълго/който се е случил на близо/,също е значителен/клапаните са два,като не е горния.../.
              Както препоръча Ясен-до гаргара с лечението.
              Кислородната вода няма шанс да задейства долния. Но горния как ще бликне, ...

              /спам

              Коментар


              • #52
                До: Народни рецепти за лечение-бабини деветини

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Кислородната вода няма шанс да задейства долния. Но горния как ще бликне, ...

                /спам
                Някой да махне последните три поста-аз си мислех,че налягането трябва да избие-и като не е горния клапан на тялото човешко...

                Коментар


                • #53
                  До: Народни рецепти за лечение-бабини деветини

                  Първоначално публикуван от darkrose Преглед на мнение
                  Поздравления за темата !

                  И веднага един бърз въпрос:
                  Нещо да препоръчате /изпитано/ за главобол от народните рецепти ?
                  Питам, понеже почти всеки ден "дъвча" аналгин/тониалгин...
                  Веднъж ме заболя спонтанно глава ...после се озовах сред едни шумни барабани и малко след това ми мина ... Като Индианска медицина в наши условия стана ....
                  Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                  Коментар


                  • #54
                    До: Народни рецепти за лечение-бабини деветини

                    Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
                    Веднъж ме заболя спонтанно глава ...после се озовах сред едни шумни барабани и малко след това ми мина ... Като Индианска медицина в наши условия стана ....
                    Нямам барабани под ръка, за съжаление...
                    .

                    Коментар


                    • #55
                      До: Народни рецепти за лечение-бабини деветини

                      на едно море ме подкара разтройство ... от тия гадните дето нищо не ги спира (имодиум и какво ли не)..

                      Една възрастна барманка (да е жива и здрава) ми предложи следната рецепта-

                      смляно кафе (направо както си е от кафемелачката - 2-3 лъжици, сок от един лимон (истински) - бъркаме и пием ... мнооого гадно на вкус,

                      след 40 мин бях на плажа и пиех бира!

                      Коментар


                      • #56
                        До: Народни рецепти за лечение-бабини деветини

                        От малък имам синозит,какво ли несъм пробвал,но преди дестина години,
                        една баба ми каза,да си капна по малко,мед в двете ноздри,е няма такава
                        гадост.Но,това беше за 2-3 минути,след това се чусвах прекрасно.
                        И вече като се почуствам зле,със синузита си капвам малко медец и всичко е на шест.
                        0осем9осем7шест0осем7едно
                        Миро

                        Коментар


                        • #57
                          До: Народни рецепти за лечение-бабини деветини

                          Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение
                          ...И вече като се почуствам зле,със синузита си капвам малко медец и всичко е на шест.
                          Ако искаш никога повече да не се чувстваш зле от синузита, капни си две разтворени в 2-3 милилитра вода, капки сок, от узрели "луди краставички". Растат край морския бряг и зреят в края на лятото.
                          Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                          Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                          Коментар


                          • #58
                            До: Народни рецепти за лечение-бабини деветини

                            Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                            Ако искаш никога повече да не се чувстваш зле от синузита, капни си две разтворени в 2-3 милилитра вода, капки сок, от узрели "луди краставички". Растат край морския бряг и зреят в края на лятото.
                            А как изглеждат тези "луди краставички"? Не можах да намеря на първо четене нищо за тях, пък ме мори отдавна и съм пробвал всичко споменато тук плюс много други дивотии...

                            Коментар


                            • #59
                              До: Народни рецепти за лечение-бабини деветини

                              Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
                              А как изглеждат тези "луди краставички"? ...
                              С форма и големина на едра маслина. Зелени, пожълтяващи при узряване, покрити с меки власинки. Наричат ги луди, защото при узряване в тях се повишава налягането и при най-леко докосване, те се откъсват, а от отвора на мястото на дръжката изхвърча сок и семе, чиято реактивна сила, кара краствичката да "отлита", премятайки се. Внимавайте със сока, освен, че е отровен, опасен е за очите!
                              Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                              Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                              Коментар


                              • #60
                                До: Народни рецепти за лечение-бабини деветини

                                Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                                С форма и големина на едра маслина. Зелени, пожълтяващи при узряване, покрити с меки власинки. Наричат ги луди, защото при узряване в тях се повишава налягането и при най-леко докосване, те се откъсват, а от отвора на мястото на дръжката изхвърча сок и семе, чиято реактивна сила, кара краствичката да "отлита", премятайки се. Внимавайте със сока, освен, че е отровен, опасен е за очите!
                                Не се ли казваше татул това?
                                Баща ми щеще да се отрови с него - капнал 2-3 капки вместо 1 ...
                                Иначе бяха забавни на времето ... хванеш го и то подскочи ....
                                Линка го пускам заради картинката..
                                http://www.sanownik.com/health.php?cat=5&categoriq=148

                                Има и един линк в един вещерски форум и там се обяснява как няколко микрограма в повече те пращат в друго измерение .. с еднопосочен билет...
                                Последно редактирано от iai-bg; 07-12-09, 19:13.
                                Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X