Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моето здраве........

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Моето здраве........

    Незнам какво ми става на тая година само проблеми с бъбреците и вече се хванах за главата . Незнам дали е тук мястото да пиша но почна да ми писва от лекари и всякакви такива индивиди......
    На 3 Януари тази година почна много да ме боли кръста , чак сълзи ми излизаха.Отидох в спешното на Окръжна болница след 3 часови глупости ми казаха , че имам остър пиелонефрит .Вкараха ми няколко "торби" с глупости във вените , изписаха ми няколко шепи хапчета и ме отпратиха .След 10-на дена вече бях наред , даже няколко пъти на профилактичен преглед ходих и всичко наред......
    В началото на Април пак същото , болки в кръста (бъбреците) , 41 градуса температура и т.н .Айде отново към спешното ..... пак няколко часа глупости и накрая пак същата диагноза "остър пиелонефрит" , този път останах в болницата зада ми вливат венозно антибиотиците и хапчета че нали и язва имам да нея товаря и нея .След 1 седмица в болницата , изписаха ме , направиха изследвания и всичко наред...... даже ми връчиха една по неграмотно от мен написана епикриза.
    От 2 дена целия този филм се повтаря .......... направо ще откача !
    Майка ми обиколи всички познати лекари , всеки гледа епикризата и незнае какво да прави...... питат пия ли си профилактичните хапчета...... да пия ги !
    Давайте някакъв акъл преди да се наложи да сменям бъбреци .
    Лудак

  • #2
    От: Моето здраве........

    Колега пиша ти на лични! Имам уролог който ти го препоръчвам! Пращам ти координати!
    LZ1ZAH

    Коментар


    • #3
      От: Моето здраве........

      А кое е смешното, че не разбрах? Разделът ли е сбъркан?

      Коментар


      • #4
        От: Моето здраве........

        Сбъркан е явно. Оправено.
        Издъних се на Тюринг теста

        Коментар


        • #5
          От: Моето здраве........

          Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
          Незнам какво ми става на тая година само проблеми с бъбреците и вече се хванах за главата . Незнам дали е тук мястото да пиша но почна да ми писва от лекари и всякакви такива индивиди......
          На 3 Януари тази година почна много да ме боли кръста , чак сълзи ми излизаха.Отидох в спешното на Окръжна болница след 3 часови глупости ми казаха , че имам остър пиелонефрит .Вкараха ми няколко "торби" с глупости във вените , изписаха ми няколко шепи хапчета и ме отпратиха .След 10-на дена вече бях наред , даже няколко пъти на профилактичен преглед ходих и всичко наред......
          В началото на Април пак същото , болки в кръста (бъбреците) , 41 градуса температура и т.н .Айде отново към спешното ..... пак няколко часа глупости и накрая пак същата диагноза "остър пиелонефрит" , този път останах в болницата зада ми вливат венозно антибиотиците и хапчета че нали и язва имам да нея товаря и нея .След 1 седмица в болницата , изписаха ме , направиха изследвания и всичко наред...... даже ми връчиха една по неграмотно от мен написана епикриза.
          От 2 дена целия този филм се повтаря .......... направо ще откача !
          Майка ми обиколи всички познати лекари , всеки гледа епикризата и незнае какво да прави...... питат пия ли си профилактичните хапчета...... да пия ги !
          Давайте някакъв акъл преди да се наложи да сменям бъбреци .
          Колега,синът ми имаше същият проблем.Една Докторка(да е жива и здрава 100 години)му изписа,кидни чай,има го в аптеките,след две години употреба на чая,
          не постоянна,всичко беше минало!През тези две години четири пъти ходи на Хисаря за по 14-дена.Вече три години след тези процедури,няма проблеми!
          0осем9осем7шест0осем7едно
          Миро

          Коментар


          • #6
            От: Моето здраве........

            Колега,не съм специалист, но давам едни билки, които са помогнали на мен и на много други.
            БИЛКИ-енчец,еньовче и жълта или бяла мъртва коприва.Копривите могат и двете.Най добре жълта.
            Съотношението е по равни части.
            Помага при спаружване на бъбреците, лошо оросяване на бъбреците и изкуствен бъбрек, както и при нетърпими болки и т.н
            Първи начин: студено приготвяне- 6 чаени лъжички от смесените билки ситно нарязани се киснат в продължение на 8 часа с 400 мл студена вода. Това представлява дозата за един ден и се препоръчва тя да бъде изпита бавно на малки глътки.
            Втори начин: Горещо приготвяне- 2 супени лъжици от ситно нарязани билки се заливат с 500 мл вряща вода и се киснат в продължение на 2 часа. От така приготвения извлек се пие дневно 4 пъти по една винена чашка преди ядене.
            СЪВЕТ !!!
            Процедура: Пие се 20 дни-прекъсване за 10дни и така в рамките на тримесечието.Прекъсване за 30 дни.Отам на татък процедурата е от ефекта.
            В периода на лечението не се препоръчва АЛКОХОЛ.
            Трябва да се спазват диети, за да не се дразнят бъбреците -освен ограничаването на солта и подправките да се избягва безалкохолни напитки,кафето и пържено, ония гадните разтворими сокчета - много химия има в тях.Да се избягват също по-тежките храни, като зеле, боб, леща, спанак, марули( не е нужно въобще да се отказват, а просто да се приемат в по-малки количества) и т.н

            По- горе колега бе споменал за доктор.Най важното е да го познава като специалист.УСПЕХ.
            Здравето е щастие.Трудът е едно голямо възнаграждение.Децата са смисъла на живота.
            GSM-0878722322

            Коментар


            • #7
              От: Моето здраве........

              Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
              ... почна да ми ПИСВА ОТ ЛЕКАРИ и всякакви ТАКИВА ИНДИВИДИ... Вкараха ми няколко "торби" с ГЛУПОСТИ ...
              Няма да стигнеш далеч с това си отношение към собственото здраве и хората, които се грижат за него. На мен също ми е ,,писнало" от подобни на теб ,,индивиди", но от нас се очаква да сме благородни...

              По темата:

              Вероятно се наблюдава тенденция за хронифициране на заболяването. Необходимите за теб специалисти са нефролог, евентуално и уролог. Желателна е коректна антибиограма, скрининг за налично имунодефицитно състояние. Извън периодите на изостряне - постоянна профилактика. Въпреки това е възможен и песиместичен сценарий - медицината все още не е способна на чудеса.

              Късмет.
              Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
              „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
              LZ1EMS

              Коментар


              • #8
                От: Моето здраве........

                Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
                Няма да стигнеш далеч с това си отношение към собственото здраве и хората, които се грижат за него. На мен също ми е ,,писнало" от подобни на теб ,,индивиди", но от нас се очаква да сме благородни...

                По темата:

                Вероятно се наблюдава тенденция за хронифициране на заболяването. Необходимите за теб специалисти са нефролог, евентуално и уролог. Желателна е коректна антибиограма, скрининг за налично имунодефицитно състояние. Извън периодите на изостряне - постоянна профилактика. Въпреки това е възможен и песиместичен сценарий - медицината все още не е способна на чудеса.

                Късмет.
                +100
                Определено има нужда от нефролог. Колега, виж си личните, писах ти нещо.

                Докторе, да ви попитам-имунологичния скрининг заради евентуален гломерулонефрит ли го препоръчвате.

                Коментар


                • #9
                  От: Моето здраве........

                  Не, заради евентуална придобита неспособност на организма да овладее възникналите в него инфекции...
                  Последно редактирано от emanuilis; 14-07-11, 20:49.
                  Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                  „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                  LZ1EMS

                  Коментар


                  • #10
                    От: Моето здраве........

                    Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
                    Не, заради евентуална придобита неспособност на организма да овладее възникналите е него инфекции...
                    Благодаря

                    Коментар


                    • #11
                      От: Моето здраве........

                      Приятелю, пожелавам ти, от все сърце, да бъдеш здрав!
                      Вслушай се в съветите на докторите, все пак.
                      Life is too short to drive dull cars!

                      Fight global warming !
                      ... turn on your A/С !

                      Коментар


                      • #12
                        От: Моето здраве........

                        Няколко дена венозни антибиотици , изследвания и т.н и т.н........Има някаква около 75% вероятност да остана да диализа и да се моля за трансплантация....... Просто бъбреците са си дали фира . Майка ми събра най-добрите от най-добрите лекари , похарчихме едни суми и общо взето положението е тегавня.Утре ще се знае какво ще става и ще дам отчет.
                        Лудак

                        Коментар


                        • #13
                          От: Моето здраве........

                          Ще ти стискам палци!
                          "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
                          Gabriel Garcia Mаrquez

                          Коментар


                          • #14
                            От: Моето здраве........

                            Първоначално публикуван от Андрей Боянов Преглед на мнение
                            Ще ти стискам палци!
                            И аз!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Моето здраве........

                              Уфф, гадно. Но не се предавай! На 26 години няма начин да не се справи организмът. След година ще си забравил за случая!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X