Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хероин... Баси мислех че му е минала модата!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
    Бдв, контакт в ДАНС по повод ми гарантира, че пазарът в София е под погледа на СДВР... На 95%.
    Ставаше въпрос за мет...
    Т. Е. Който продава, и тези които готвят, го правят под похлупака на съответният орган, който, нали... Е назначен да се бори с това....
    ​​​​​​))))
    Вече, според новините, кажи речи през ден хващат по някой полицай с една торба дрога, имам чуствтото, че това им е едно от новите професионални задължения, да търгуват с дрога
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • #32
      Странно как и защо ги хващат, с оглед твърдението от предния пост че всичко се прави под похлупак на хващащите.
      Ма пък на твърдящия твърденията не е да не съм ги чел тук-там и да не му знам номерата.

      Коментар


      • #33
        Не знам кой ги хваща ама мойта комшийка си продължава с хероина.... И май вообще не и е проблем да го намира. Но за няколко години употреба от красиво стройно и свежото младо момиче не е останало нищо... Сега вече е една съсухрена наркоманка с торбички под очите и дълги ръкави на блузата...
        0-

        Коментар


        • deyan_h
          deyan_h коментира
          Редактиране на коментар
          BTW, метадонова програма?

        • badboy86
          badboy86 коментира
          Редактиране на коментар
          Нямам идея какво мисли да прави... Но за каквото и да е лечение трябва сама да си го поиска, а тя не иска...техните отдавна вдигнаха ръце. Чудното е че все пак работи и учи и си се издържа сама по някакъв начин, майка и пристигна да живее в Англия не и издържаха нервите да я гледа. Малката живее сама в България, според това което ми споделиха си била признала че започнала на около 14 години...така че е ясно на къде отиват нещата, но дано се откаже един ден. Според майка и само с едно телефонно обаждане и носели колкото и където каже материал.

        • BatGeorgeone
          BatGeorgeone коментира
          Редактиране на коментар
          Има термин за такива хора - функциониращи наркомани.
          Колкото и странно да звучи такива има много и навсякъде, особено във високоплатените професии и длъжности, от Президент през депутати и министри до директори, лекари и пилоти на самолети.
          Разликата е във дозата и честотата на употреба...
          Помните ли Ицо Хазарта какво казваше по интервютата - нека бе, нека направят дръг тестове на всички депутати, изненадващи и с публично огласени резултати

      • #34
        Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение

        Вече, според новините, кажи речи през ден хващат по някой полицай с една торба дрога, имам чуствтото, че това им е едно от новите професионални задължения, да търгуват с дрога

        Преди години наркотиците се продаваха след "одобрение" от полицията.
        Но като най стари в бизнеса полицаите изхвърлиха посредниците .
        Оптимизиране на щата - трябва да пуснат нещо за медиите
        Преди години НСО беше най сигурния куриер, не вярвам сега да има промяна

        Голяма новина - полицай пренася или продава дрога .

        Коментар


        • #35
          "покривче" за това ми намекнаха.)) и да не влизам в схеми, които биха променили играчите.
          И че за ДАНС, дори количества невъзможни за пласиране в България, а очевидно за износ, не са интересни, защото с 95 % сигурност водят към... СДВР.

          Всъщност тогава едни другари ме бяха попитали мога ли да осигуря... Нещо.. В количество килограми месечно. Е, аз съм достатъчно компетентен, за да знам кое е прекурсор на какво, и пътищата за пречистване и синтез. Също и за прогнозен добив...))) и да сметна и стойността, предвид прогнозни загуби. За това съм учил, в крайна сметка.

          И всъщност.. Амии.... 🙄
          Предполагам си работят... Но надали са мащабирали...

          🤔🤔
          Последно редактирано от deyan_h; 27-03-23, 22:45.
          - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
          - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

          Коментар


          • #36
            Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
            Странно как и защо ги хващат, с оглед твърдението от предния пост че всичко се прави под похлупак на хващащите.
            .
            Елиминиране на вътрешната конкуренция.
            Случая "Семерджиев" е показателен. Всички се концентрират върху ПТП-то, а не повдигат въпроса че той е осигурявал наркотиците пред поне няколко училища. Имало данни че около 40 служители на МВР са му правили различни компромиси... Как па на мен 40 полицаи не ми направят компромис.... Това не е двоен убиец, масов е и много години е действал под защитата а вероятно и ръководството на МВР.


            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X