Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нека спрем цигарите

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нека спрем цигарите

    Момента когато разбрах, че няма да имам проблем със спирането на цигарите беше, когато за 3 дена прочетох "Властелина на пръстените" и не запалих нито една цигара. Към него момент пушех по две кутии Житан и то от черния
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • От: Нека спрем цигарите

      Не знам... Аз пуша, докато чета, докато пиша, докато гледам телевизия, когато слушам музика, естествено и когато пия кафе или алкохол. Освен да спя непрекъснато - това е единственото време, когато не пуша (и даже не се будя от никотинова абстиненция за една цигара, а имало и такива трагични случаи... )
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • От: Нека спрем цигарите

        Не се предавай! Може пък утре да е денят Х.
        Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

        Коментар


        • От: Нека спрем цигарите

          Аз имам прител, кокто се буди за да дръпне 1-2 пъти и пак заспива.
          Истината е , че ако наистина ти пречат цигарите, или наистина искаш, ще ги спреш , каквото и да ти коства.
          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

          A1+

          Коментар


          • От: Нека спрем цигарите

            Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
            Аз имам прител, кокто се буди за да дръпне 1-2 пъти и пак заспива.
            Истината е , че ако наистина ти пречат цигарите, или наистина искаш, ще ги спреш , каквото и да ти коства.
            Ти сомнамбул виждал ли си ...в казармата имах приятел който не можеше да се събиди нормално като другите , освен със запалена цигара тикната в устата му.
            На нас клиренс ни трябва , не скорост

            Коментар


            • От: Нека спрем цигарите

              Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
              Аз имам прител, кокто се буди за да дръпне 1-2 пъти и пак заспива
              Аз имах такъв дядо, разбра че се е надценил когато започна да изкарва белия си дроб през устата и да се изкачва по 5 стъпала с 3 почивки. Не можеше вече да прави любимите си неща - да си гледа градината, да ходи за гъби и за риба. А живя със съсипано здраве още дълго и мъчително!
              "Do not correct a fool, for he will hate you;
              Correct a wise man, for he will appreciate you."

              Коментар


              • От: Нека спрем цигарите

                Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                Истината е , че ако наистина ти пречат цигарите, или наистина искаш, ще ги спреш , каквото и да ти коства.
                Колкото този, дето е на хероин, може да го спре, защото определено му пречи...
                Баща ми получи последователно два инфаркта, инсулт и накрая умря от рак на белите дробове, до последно се криеше, за да пуши. Умря ми буквално в ръцете и затова спрях цигарите... само за две години. Има хора, податливи на пристрастяване и такива, които не започват или лесно се отказват. Познавам и един, който пуши през година - една година е непушач, на следващата пуши като комин, после пак е непушач и така...
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: Нека спрем цигарите

                  Не те ли плаши мисълта за рак на белия дроб? Аз лично се уплаших от болестите и сега се страхувам даже да се пуши около мен.

                  Коментар


                  • От: Нека спрем цигарите

                    Е нали било до навик или организъм да го иска?
                    А тези простотии се правят от името на всички ни.
                    Даника
                    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                    Коментар


                    • От: Нека спрем цигарите

                      Първоначално публикуван от samuraj Преглед на мнение
                      И аз като пушач ще се включа със съвет:
                      Открийте изпаряването /вейпинга/.
                      Всички позитиви от цигарата без вредните последствия........
                      открих го преди 3 години и сега ще пускам тема "как да откажем ел. цигарите"............ същото пристрастяване си е
                      ________________________________________________
                      Subaru OUTBACK 2,5
                      Hyundai TUCSON 2.0

                      Коментар


                      • От: Нека спрем цигарите

                        Един приятел купи на жена си електронна цигара, за да откаже пушенето. Попитах го има ли ефект? Има, отговори, само че отрицателен - преди поне в спалнята не пушеше!

                        Коментар


                        • От: Нека спрем цигарите

                          Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                          открих го преди 3 години и сега ще пускам тема "как да откажем ел. цигарите"............ същото пристрастяване си е
                          Всеки е пристрастен към нещо или тепърва ще се пристрасти в този живот,я към бързите коли,офроуда,моторите,шоколада,алкохола,жените и така на татъка и всяко от тези може да те убие.Вейпинга е единствения начин за сега да спреш цигарите и то ефикасно,но истинския вейпинг а не този с уредчета дето наподобяват цигари и са много зле от към вкус,започнах преди година и от тогава не съм вкусвал цигари,миришат ми лошо и не са ми приятни,изучих материята и какво да ползвам и сега съм изключително доволен.За съжаление вейпинга е много пренебрегван в България,хората са скептични а и няма качествени продукти,в малко по-белите страни нещата стоят различно и броят на вейпърите расте главоломно,това ще се случи неминуемо и в България но както винаги маалко по-късно!!
                          Kawasaki GTR 1400

                          Linked brakes are designed for heating your seat,go round a corner,touch your rear brake pedal mid lean,shit yourself......heated seat---simple!!!

                          Коментар


                          • От: Нека спрем цигарите

                            Интересна тема!Аз от около 6г. съм спрял да пуша, от раз спрях, без уговорки.Бях стигнал до 2 кутии на ден, а ако има и маса, че и три!Наистина гадна работа си е пушенето, ама сега го осъзнавам.Сутрин като станех половината квартал ме чуваше като кашлям.Сега се чувствам много добре и при физическо натоварване не се задъхвам.Та такива ми ти работи.
                            УАЗ 452Д,ML270CDI,Ford Transit, DAIHATSU Terios, Волга 2410 GSM 0898677185

                            Коментар


                            • От: Нека спрем цигарите

                              Спрях ги на нова година с помоща на хапчета. Януари беше добре, но сега абстиненцията се завръща с голяма сила. Направо съм нетърпим- и аз едва се понасям!
                              Някакви идеи?
                              Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

                              Коментар


                              • От: Нека спрем цигарите

                                И аз ги спрях с хапчета преди 10 години. Сега се дразня много когато пушат покрай мен. Голяма смрад.
                                Киа Соренто, MB A140 (Поне не съм пеша)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X