Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нека спрем цигарите

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Нека спрем цигарите

    Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
    ...Някой по назад беше написал, че след лицевите опори няма да ми се пуши . Не виждам как ще стане това. Колкото повече не пуша, толкова повече ми се пуши...
    Лицевите опори трудно ще свършат работа. Но тичането - поне според моя опит - помага значително. Достатъчни са 5-7 километра всяка сутрин, за да ги намалиш двойно, при това без усилие. Просто ти се пуши много по-малко и по-рядко се сещаш за цигара. Друг е въпросът, че това въобще не решава проблема.

    Поздрави!
    Искам България чиста!

    Коментар


    • #62
      До: Нека спрем цигарите

      Първоначално публикуван от Spas55 Преглед на мнение
      Лицевите опори трудно ще свършат работа. Но тичането - поне според моя опит - помага значително. Достатъчни са 5-7 километра всяка сутрин, за да ги намалиш двойно, при това без усилие. Просто ти се пуши много по-малко и по-рядко се сещаш за цигара. Друг е въпросът, че това въобще не решава проблема.

      Поздрави!
      Нито лицеви опори помагат ,нито бягане.В казармата си бягахме доста и веднага на финала вадехме цигарите от джоба и им се кефихме -много сладко ни беше.
      Единствения начин да се спрат цигарите е да решиш ,че повече няма да пушиш и край.Аз така и направих ,както си стоях пред печката преди 3г и 3 месеца хвърлих вътре 2 кутии и това беше-досега не съм палил.
      RAV 4
      F650GS

      Коментар


      • #63
        До: Нека спрем цигарите

        Първоначално публикуван от FBravo Преглед на мнение
        А не се ли продава никъде?
        Продава се-16лв,ама как да ги дам само да си задоволя любопитството
        Калин Владов,09РСПБЗН

        Коментар


        • #64
          До: Нека спрем цигарите

          Първоначално публикуван от kalin09 Преглед на мнение
          Продава се-16лв,ама как да ги дам само да си задоволя любопитството
          16лв. са мнооого цигари
          Да не зависиш от "Органи" в България....

          Коментар


          • #65
            До: Нека спрем цигарите

            Първоначално публикуван от Spas55 Преглед на мнение
            Но тичането - поне според моя опит - помага значително. Достатъчни са 5-7 километра всяка сутрин, за да ги намалиш двойно, при това без усилие.
            Аеробните тренировки е майка да се изхвърлят изпушените цигари.Всеки ден е много, но 2-3 пъти през седмицата не е никак зле иначе може да се редува с каране на колело, също е полезно.

            Коментар


            • #66
              До: Нека спрем цигарите

              Първоначално публикуван от Симеон Преглед на мнение
              Аз ги спрях преди 60 години. Да си нося ли кошница?
              Няколко кошници ще трябва да си носиш ... много са ...
              За пушачите - дето искат да ги спират цигарите - елате на Разходката и после ще разправяте как една мома ви е събрала очите и сте ги отказали пущините. За подробности в подписа.
              Все се оплаквате, че не се организирали разходки ... а сега си пиша сама там в темата, като лудите..
              Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

              Коментар


              • #67
                До: Нека спрем цигарите

                Първоначално публикуван от kalin09 Преглед на мнение
                Продава се-16лв,ама как да ги дам само да си задоволя любопитството
                Има ли я в електронен вариант? Иначе гласувах за заявката ти Дано ти я намерят.
                Където Бирата, Там и Аз...

                Коментар


                • #68
                  До: Нека спрем цигарите

                  Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
                  Има ли я в електронен вариант? Иначе гласувах за заявката ти Дано ти я намерят.
                  Мерси,дано се включат още.Нямам представа дали я има-дано
                  Калин Владов,09РСПБЗН

                  Коментар


                  • #69
                    До: Нека спрем цигарите

                    Първоначално публикуван от kalin09 Преглед на мнение
                    Дал съм заявка в Zamunda.net за книгата "Не пуша вече" от Алън Кар,ако някои има регистрация там ,нека удари един глас,за да я изпълнят.Линка е http://zamunda.net/reqdetails.php?id=95275
                    Ако пък кажете от къде да си я сваля,ще е още по-добре
                    Готово колега въпреки че не пуша, пуснах един глас.
                    MITSUBISHI MONTERO 3.0 V6
                    (А1+)
                    О877ООО98О

                    Коментар


                    • #70
                      До: Нека спрем цигарите

                      Първоначално публикуван от motomaniaToni Преглед на мнение
                      Готово колега въпреки че не пуша, пуснах един глас.
                      Мерси и на Детелина
                      Последно редактирано от kalin09; 05-05-09, 21:01.
                      Калин Владов,09РСПБЗН

                      Коментар


                      • #71
                        До: Нека спрем цигарите

                        Първоначално публикуван от motomaniaToni Преглед на мнение
                        Готово колега въпреки че не пуша, пуснах един глас.
                        И аз не пуша,но пуснах един глас.

                        Коментар


                        • #72
                          До: Нека спрем цигарите

                          И аз гласувах ,ама да знаеш ,че така не стават нещата, с книги електронни цигари у други подобни "глупости".Най-важното е да кажеш , че ги спираш и да намериш достатъчно ВОЛЯ И СИЛА В СЕБЕ СИ да го направиш.
                          Всичко друго е ала бала
                          RAV 4
                          F650GS

                          Коментар


                          • #73
                            До: Нека спрем цигарите

                            Съдейки по себе си количеството на изпушените цигари е правопропорционално на нервното напрежение,а нерви в наше време,за съжаление-много и ежедневно!Всичките ми познати,които са отказали цигарите го направиха под въздействие на рязко влошаване на здравето!Сега се чувстват по-добре разбира се,но някой са много досадни-не спират да мрънкат и агитират всички останали да не пушат!Въпрос на личен избор!Иначе няма нищо по-хубаво да си жив и здрав и да си пушиш и пиеш колко ти е сладко!Като чуя,че някой не пуши и не пие,а па е и вегетарианец ,се позачудвам -тоя човек знае ли какво изпуска и защо живее?А бе-народ всекакъв...
                            0899 шест5313нула
                            За всекиго по нещо

                            Коментар


                            • #74
                              До: Нека спрем цигарите

                              Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                              Като чуя,че някой не пуши и не пие,а па е и вегетарианец ,се позачудвам -тоя човек знае ли какво изпуска и защо живее?
                              Ми,те и наркоманите така се позачудват....

                              пп.и сега да не ме почнете,че наркотиците са друга бира....аз по-масов наркотик, от алкохола и цигарите не познавам!
                              Да не зависиш от "Органи" в България....

                              Коментар


                              • #75
                                До: Нека спрем цигарите

                                Неуместно е да намесваш наркотиците!Все пак в магазина не се продават наркотици-нали!В мнението ми по-горе има доза ирония!Разбира се ,че никой не може да твърди,че цигарите и алкохола са полезни!Всичко е в дозата!Човек и вода да препие-пак лошо!Както писах-въпрос на личен избор и всеки трябва да открие за себе си златната среда!За наркотиците-твърдо не!Напротив-държавата трябва доста радикално да се намеси по този въпрос по всички възможни направления!!
                                0899 шест5313нула
                                За всекиго по нещо

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X