Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нека спрем цигарите

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Нека спрем цигарите

    Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
    Не се сещам друго.
    Не можеш да си бръкнеш в джоба, да извадиш любимата марка, да изтеглиш с привичен маниер една цигара, да я хванеш с устни, да извадиш Ронсона, пак с маниер да щракнеш, да запалиш цигарата, да поемеш дълбоко насладата, да задържиш с кеф и продължително да издишаш...(може без колелца)
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

    Коментар


    • До: Нека спрем цигарите

      Първоначално публикуван от Петя Преглед на мнение
      Не се тревожи, въглехидратни диети има. Всъщност се пълнее най-вече от комбинацията въглехидрати+мазнини.
      Може да опиташ разделно хранене, така ще си пощадиш храносмилането, а ако ти се ядат въглехидрати - макарони, хляб, всичко тестено - само внимавай с какво го смесваш. И още нещо - от хляб не се пълнее, ако не му налагаш мазнотии отгоре.

      П.П. Винаги съм готова да помогна, та белким светът почне да ухае по-добре!

      Е вервайте ми , като откажеш гадната отрова пълнееш само от въздуха наоколо и нищо не е в състояние да ти спътъхне мазното шкембе. И разделно се храних , и семки ядох и спортувах и всичкото заедно..... а иначе съм ти благодарен за опита да ме окуражиш и насърчиш. Засега продължавам да си смърдя.
      0888932647

      Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

      Коментар


      • До: Нека спрем цигарите

        Първоначално публикуван от Жоро Нешев Преглед на мнение
        Е вервайте ми , като откажеш гадната отрова пълнееш само от въздуха наоколо и нищо не е в състояние да ти спътъхне мазното шкембе. И разделно се храних , и семки ядох и спортувах и всичкото заедно..... а иначе съм ти благодарен за опита да ме окуражиш и насърчиш. Засега продължавам да си смърдя.
        Хммм, нещо ме съмнява, четейки гореизплаканото.
        Имам нова чудесна идея - наблегни на любовта и ...тия три работи. Ще забравиш и ядене, и апетит ... и един ден като се погледнеш каво френско гадже си станал, може и да благодариш на цигарите и волята си да ги изгониш от живота си!
        НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
        Omnia vincit amor !

        Коментар


        • До: Нека спрем цигарите

          А аз в момента се мъча ама нестава

          Коментар


          • До: Нека спрем цигарите

            Първоначално публикуван от жеко Преглед на мнение
            А аз в момента се мъча ама нестава
            Изобщо не е трудно.Вервай ми!
            Прости мя Господи,че чух вся премудрости твои,но бидох простак и невозползвaхся.

            Коментар


            • До: Нека спрем цигарите

              Здравейте! Я и аз да споделя опит
              Всичко зависи от мотивацията.
              И от ината.
              Методът на отказване - всеки го избира според характера си
              Аз ги отказах преди 15 години. От раз. Винаги съм пушила силни цигари. Започнах със "Стюардеса" и "Родопи", а по бригадите "Слънце". В по-зрелите периоди на относителен просперитет - "Уинстън", "Марлборо", "Ротманс"-плочка. Норма - 2 кутии на ден с тенденции към трета.
              Отказах ги, защото осъзнах, че съм изпаднала в зависимост и много от действията ми се вляят от това: имам ли достатъчно цигари, има ли откъде да си купя "от моите", пуши ли се там, където ми се ходи пр.
              Та аз да завися от нЕкакви си продукти !?! Невър!
              Но след като загасих последната си цигара, няколко месеца подържах достатъчно налични артикули (кутия цигари в бюрото, кутия в джоба, кутия в къщи), защото самата мисъл, че ти се пуши, а нямаш цигари е побъркваща. Ако ми се пуши и имам цигари, ама не пуша на инат - за мен беше по-приемливо.
              Абе.... всеки според характера си
              Suzuki Jimny, 1.3, 2009

              Коментар


              • До: Нека спрем цигарите

                Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                Не можеш да си бръкнеш в джоба, да извадиш любимата марка, да изтеглиш с привичен маниер една цигара, да я хванеш с устни, да извадиш Ронсона, пак с маниер да щракнеш, да запалиш цигарата, да поемеш дълбоко насладата, да задържиш с кеф и продължително да издишаш...(може без колелца)
                Предпочитам да се опитвам да видя пламъка на камината през чаша хубаво червено вино и да отпивам на малки глътки божествената течност.
                OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                Коментар


                • До: Нека спрем цигарите

                  Е,сега като ги дигнат от нова година поне ще има повод да се пробва човек да ги спре!Нали правителстото уж мисли за здравето на пушача и затова вдига акциза за да го принуди да пуши по-малко
                  Само да не вдигнат цената и на дъвките ,че тогава става лошо

                  Коментар


                  • До: Нека спрем цигарите

                    Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
                    Предпочитам да се опитвам да видя пламъка на камината през чаша хубаво червено вино и да отпивам на малки глътки божествената течност.
                    ... с цигара в ръка.... Ех блаженство.

                    Вие въобще замисляте ли се, на колко хора даваме хляб с пушенето ни??? Не бъдете егоисти де! Какво ще правят бабите в родопските села, които цял живот с тютюн се занимават Марихуана ли трябва да развъждат( по примера на връстничките им от македоския край)
                    А прекупвачите? А хората в заводите? А техните шефове? А докторите
                    За какво са ви здрави бели дробове и сърце, след като Маите ни дават ощемалко време и всичко свърши
                    Където Бирата, Там и Аз...

                    Коментар


                    • До: Нека спрем цигарите

                      Първоначално публикуван от Петя Преглед на мнение
                      Хммм, нещо ме съмнява, четейки гореизплаканото.
                      Имам нова чудесна идея - наблегни на любовта и ...тия три работи. Ще забравиш и ядене, и апетит ... и един ден като се погледнеш каво френско гадже си станал, може и да благодариш на цигарите и волята си да ги изгониш от живота си!

                      Пичове с Петя сме на път да разработим нов дял към стратегията за свалки , чрез предивикване на майчински чувства на състрадание у девойките. А на всичкото отгоре ако проработи току виж и бонус - отказани цигари.

                      Дали ще ми върже на нещо чуждо да помага , че булката хем е слабичка и не носи много, хем пуши кат комин и не ще да ги отказва?
                      0888932647

                      Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                      Коментар


                      • До: Нека спрем цигарите

                        Първоначално публикуван от Жоро Нешев Преглед на мнение
                        Пичове с Петя сме на път да разработим нов дял към стратегията за свалки , чрез предивикване на майчински чувства на състрадание у девойките. А на всичкото отгоре ако проработи току виж и бонус - отказани цигари.

                        Дали ще ми върже на нещо чуждо да помага , че булката хем е слабичка и не носи много, хем пуши кат комин и не ще да ги отказва?
                        Еее, че как ще носи много, като цялата и енергия и внимание са съсредоточени върху унищожението на зловредни смески посредством изгаряне, в допълнение с плътно обвиване в дим и системно отравяне на личните системи??
                        Вземи и обърни внимание, че доброволното и безумно оттегляне в миризлива помийна яма я лишава от нЕкои дивиденти на живота, здраве, активно общуване с действителността и Свобода!
                        Аз Убаво си приказвам, ама също имам пушач на главата - макар мъдър и разумен, но наркоманията е ГолЕма работа!
                        НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
                        Omnia vincit amor !

                        Коментар


                        • До: Нека спрем цигарите

                          Първоначално публикуван от hammer Преглед на мнение
                          Аз също пуша, също съм опитвал да ги спра и то много пъти ама...
                          Ще цитирам един колега от университета -
                          "Няма нищо по-лесно от това да спреш цигарите .... правил съм го стотици пъти...."
                          хахах то май тва го е казъл първо Марк Твен ))
                          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                          A1+

                          Коментар


                          • До: Нека спрем цигарите

                            пушех по кутия и половина ВИКТОРИ на ден,на 10/11 тази година направих три години без абсолютно никакъв цигарен диммного воля и много ТАБЕКС.Успех на всички опитващи се да ги спрат,заслужава си,повярвайте ми
                            HUSGVARNA 630 SMR
                            PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                            Коментар


                            • До: Нека спрем цигарите

                              Първоначално публикуван от profesionalista Преглед на мнение
                              пушех по кутия и половина ВИКТОРИ на ден,на 10/11 тази година направих три години без абсолютно никакъв цигарен диммного воля и много ТАБЕКС.Успех на всички опитващи се да ги спрат,заслужава си,повярвайте ми

                              И аз с табекс, на втори или трети декември ще са три тодини май. Малко инат се иска, първия месец, но малко. И да се примириш, че отсега нататък живота ще е друг. Сега след трите години се оглеждам и се кефя че успях от първия път. Щото цигарите наистина са мъчителен проблем...по точно не самите те, ами отказването. Зоа доста хора. Но си струва. Вервайте.

                              Коментар


                              • До: Нека спрем цигарите

                                колега,явно нейма КЕНТ е още от активните ти години като пушачправ си,чуството е много приятно,че не си зависим от нещо подобно.Последния път ТАБЕКСА направо го пиех през пет минути и вдигнах цигарите на една кутия до обяд,викам си егати обратния ефект,но след пет-шест дни постепенно палех и на половината я хвърлях и така спрях...сега дори не ги забелязвам. Отново успех на всички опитващи се да спрат цигарите.
                                HUSGVARNA 630 SMR
                                PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X