Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Eлектронната цигара? Има ли някой опит?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Eлектронната цигара? Има ли някой опит?

    Уффффф

    Шъ съ борим
    [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][B]Викайти линейкътъ дукът е времи[/B][/SIZE][/FONT] :D!!

    Коментар


    • #17
      До: EЛЕКТРОННАТА ЦИГАРА ? ИМА ЛИ НЯКОЙ ОПИТ

      Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
      Н е е само никотина.Моята цигара свети,нагрява се там където са пръстите,излиза дим който го вдишвам и издишам(дори си правя колелца).Просто задоволява и други двигателни навици,важни за пушача.
      Е, каква е тогава разликата?

      Коментар


      • #18
        До: EЛЕКТРОННАТА ЦИГАРА ? ИМА ЛИ НЯКОЙ ОПИТ

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Е, каква е тогава разликата?
        Димът е просто водна пара
        Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

        Коментар


        • #19
          До: Eлектронната цигара? Има ли някой опит?

          Имах такава.Всичко бе ок,излиза си дим,светка при опъване,но.........сутрин кафето не е същото бе хора

          Коментар


          • #20
            До: Eлектронната цигара? Има ли някой опит?

            Интересна тема и на мен ми се ще да пробвам , че нещо ми липсва инат. Ако някой сложи един линк от каде да се сдобия с такова нещо на разумна цена ще съм благодарен.

            Коментар


            • #21
              До: Eлектронната цигара? Има ли някой опит?

              Пиши в нета електронна цигара и излизат колкото искаш.
              Поздрави.
              Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
              "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
              "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

              Коментар


              • #22
                До: Eлектронната цигара? Има ли някой опит?

                Имам познат ,който пробва,но уви не му помогна да спре цигарките.
                Мисля,че даде около 120лв не сам сигурен за елцигарата и без ефект можеби има значение колко е пушил на ден
                0(-)

                Коментар


                • #23
                  До: Eлектронната цигара? Има ли някой опит?

                  Съпругата ми ползва такава http://www.podaruk.net/index.php?mai...dex&cPath=4_14 ,но само малко намалява количеството цигари ,които "изпушва" за един ден . Мирише на някаква есенция и пушека няма много общо с цигарен дим по скоро по мое мнение, замества навика да държиш цигара, но не и никотиновата зависимост .
                  П.П Има един доста по евтин вариант ,но за да не правя реклама на даденият "обект" ако имаш желание ще ти го пратя на лични ,там цената е 85лв и си прилича на истинска цигара

                  Коментар


                  • #24
                    До: Eлектронната цигара? Има ли някой опит?

                    Благодаря на всички за помоща.

                    Коментар


                    • #25
                      До: EЛЕКТРОННАТА ЦИГАРА ? ИМА ЛИ НЯКОЙ ОПИТ

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      Е, каква е тогава разликата?
                      Разликата е че не вдишвам онези около 800 други гадости,които се съсържат в изгорелия тютюн.Просто чистия никотин в тези количества не е вреден,а вдишвам само него.;-)))
                      Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                      NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                      Коментар


                      • #26
                        До: Eлектронната цигара? Има ли някой опит?

                        Първоначално публикуван от indiglo Преглед на мнение
                        Купих си я много изгодно от евтин китайски онлайн магазин.
                        Oт dealextreme или друг? Ако е друг - дай линк. По принцип ел. цигарите са най-евтини в dealextreme и има разнообразие.

                        Първоначално публикуван от rova Преглед на мнение
                        Сега намерих сайт в който има и резервни части и ще поръчвам.
                        Чел съм, че има сайтове, предлагащи и пълнители с различни аромати.
                        Линкче към сайта за резервни части?

                        @Адвокат, Петьо, не бяха ли 5000 другите вредни вещества?

                        В момента моята ел. цигара се зарежда и смятам само сутрин с кафето да пуша "обикновена", а през деня да бръмча с електронната.
                        Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                        Коментар


                        • #27
                          До: Eлектронната цигара? Има ли някой опит?

                          Тази цигара няма никакъв ефект. И баща ми и майка ми ги ползваха преди да занимат за чужбина и доколкото си спомням продължиха да пушат.
                          Обичам всички блондинки..... и брюнетки :shock:
                          [B]Yamaha YZ-F 250 2004[/B] THE BEST !!!

                          Коментар


                          • #28
                            До: Eлектронната цигара? Има ли някой опит?

                            Първоначално публикуван от GODzillata Преглед на мнение
                            Oт dealextreme или друг? Ако е друг - дай линк. По принцип ел. цигарите са най-евтини в dealextreme и има разнообразие.



                            Чел съм, че има сайтове, предлагащи и пълнители с различни аромати.
                            Линкче към сайта за резервни части?

                            @Адвокат, Петьо, не бяха ли 5000 другите вредни вещества?

                            В момента моята ел. цигара се зарежда и смятам само сутрин с кафето да пуша "обикновена", а през деня да бръмча с електронната.
                            Първата ми беше от dealextreme.com /от онези 2 за 27,5 долара/ - горе долу изкараха 2 месеца . Сега съм с цигара от intellicig.com .......виж това е друго нещо - яко "дими"

                            а пълнители ползвам постоянни като капя никотин допълнително купен от e-cig.com
                            излиза много по - евтино
                            [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][B]Викайти линейкътъ дукът е времи[/B][/SIZE][/FONT] :D!!

                            Коментар


                            • #29
                              До: Eлектронната цигара? Има ли някой опит?

                              Колегата ми вече трети месец пуши електронната но казва че не му доставя това удоволствие и от време на време запалва и от обикновенните цигари.
                              [CENTER][B]Да ме опази [COLOR=Red]Г[COLOR=Black]оспод [/COLOR][/COLOR]от[COLOR=Red] П[COLOR=Black]риятелите[/COLOR] [/COLOR] ми, а от [COLOR=Red]В[/COLOR]раго[/B][B]вете си сам ще се пазя.[/B][/CENTER]

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X