Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Eлектронната цигара? Има ли някой опит?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Eлектронната цигара? Има ли някой опит?

    От вчера съм "горд" собственик на т.нар. електронна цигара .Купих си я много изгодно от евтин китайски онлайн магазин. След 13 дни - успешна доставка...... първи впечатления - хич не е зле!! ама докога ли ???
    Ако има някой съмишленик за отказване на цигарите да сподели своя опит и стаж като електронен пушач ще ми/ ни / бъде полезно .
    [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][B]Викайти линейкътъ дукът е времи[/B][/SIZE][/FONT] :D!!

  • #2
    До: EЛЕКТРОННАТА ЦИГАРА ? ИМА ЛИ НЯКОЙ ОПИТ

    Вече втора седмица не пуша, без никакви допълнителни неща.
    Просто ХАРД инат. Пушех 2-4 кутии дневно.
    Реших да спра, преди да се появи детонационно чукане и засега държа
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • #3
      До: EЛЕКТРОННАТА ЦИГАРА ? ИМА ЛИ НЯКОЙ ОПИТ

      Първоначално публикуван от indiglo Преглед на мнение
      От вчера съм "горд" собственик на т.нар. електронна цигара .Купих си я много изгодно от евтин китайски онлайн магазин. След 13 дни - успешна доставка...... първи впечатления - хич не е зле!! ама докога ли ???
      Ако има някой съмишленик за отказване на цигарите да сподели своя опит и стаж като електронен пушач ще ми/ ни / бъде полезно .
      Всъщност електронната цигара е вид успокоително - доставя никотин до мозъка. Обаче всички останали екстри, които има истинската цигари - да я запалиш, да я угасиш, да тръскаш...ги няма. Човек от никотиновия глад се отказва лесно, но от навиците трудно.
      Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
      Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

      Коментар


      • #4
        До: EЛЕКТРОННАТА ЦИГАРА ? ИМА ЛИ НЯКОЙ ОПИТ

        Хубаво нещо ,миналата година ми подариха за рожденния ден.Изкарах с нея три месеца.Сега пак пуша.Реших скоро да ги отказвам отново,тя пък не работи .Сега намерих сайт в който има и резервни части и ще поръчвам.Но,мй че най- успешния метод е един пст по-нагоре.Инат му е майката и ,тя като есктра.
        Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
        "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
        "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

        Коментар


        • #5
          До: EЛЕКТРОННАТА ЦИГАРА ? ИМА ЛИ НЯКОЙ ОПИТ

          Не зная колко е вярно, но съм чувал, че след дълги години пушене, рязкото спиране може да бъде и вредно! В смисъл, че е добре да се ползуват заместители доставящи никотин, без другите отрови които се съдържат в тютюневия дим. В този смисъл тази цигара е хитро решение, аз също мисля да пробвам с такава, нещо хапчета, никотинови дъвки и лепенки не ми вдъхват доверие.

          Коментар


          • #6
            До: EЛЕКТРОННАТА ЦИГАРА ? ИМА ЛИ НЯКОЙ ОПИТ

            Ползвам от почти година и половина.В началото като я купих от почти 2 кутии на ден свалих пушенето до 2,3 цигари .Обаче това беше.Обичам тютюна и различните му аромати.Пуша си.

            Страхотна е обаче за чужбина,за в самолети,влакове,болници и изобщо места забранени за пушене.Тогава всички ти завиждат че я имаш ,а никотиновия глад го няма...

            За отказване на цигарите не става.Само се залъгваш че ги намаляваш и ала-бала.Ако ще ги спирате просто спрете да пушите.Електронна цигара не ви трябва.
            Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
            NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

            Коментар


            • #7
              До: EЛЕКТРОННАТА ЦИГАРА ? ИМА ЛИ НЯКОЙ ОПИТ

              Първоначално публикуван от lama69 Преглед на мнение
              В този смисъл тази цигара е хитро решение, аз също мисля да пробвам с такава, нещо хапчета, никотинови дъвки и лепенки не ми вдъхват доверие.
              Май идеята на таи цигара е да компенсира донякъде и навика... Ама пък не е ли идеята точно той да се изкорени?! Колкото до чисто никотиновия глад, имам отзиви от човек опитал всичко, че лепенките го компенсират най-добре, може да им се довери човек... но не помагат за навика, за него само инат върши работа...
              Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

              Коментар


              • #8
                До: EЛЕКТРОННАТА ЦИГАРА ? ИМА ЛИ НЯКОЙ ОПИТ

                Н е е само никотина.Моята цигара свети,нагрява се там където са пръстите,излиза дим който го вдишвам и издишам(дори си правя колелца).Просто задоволява и други двигателни навици,важни за пушача.
                Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                Коментар


                • #9
                  До: EЛЕКТРОННАТА ЦИГАРА ? ИМА ЛИ НЯКОЙ ОПИТ

                  Един колега близо два месеца я използва
                  и пак не можа да спре цигарите. Просто трябва
                  да си малко инат за да ги откажеш.

                  Коментар


                  • #10
                    До: EЛЕКТРОННАТА ЦИГАРА ? ИМА ЛИ НЯКОЙ ОПИТ

                    Ето откъс от друга тема http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...3&postcount=53 . Това заменя никотина и те кара да го мразиш. Невероятно как но докато действа дори и навиците си намразваш. После е малко 2-3 месеца въпрос на воля и край.
                    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                    Коментар


                    • #11
                      До: EЛЕКТРОННАТА ЦИГАРА ? ИМА ЛИ НЯКОЙ ОПИТ

                      Мамата му е ИНАТ. За мен е тръпка противопоставянето на зависимостта...
                      Въпреки, че днес с колегата Лама69, на по бира запалих...
                      Няма повече
                      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                      Коментар


                      • #12
                        До: EЛЕКТРОННАТА ЦИГАРА ? ИМА ЛИ НЯКОЙ ОПИТ

                        Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                        Мамата му е ИНАТ. За мен е тръпка противопоставянето на зависимостта...
                        Въпреки, че днес с колегата Лама69, на по бира запалих...
                        Няма повече
                        Смени аватара колега. Подобно на изказването на друг колега кажи: Аз съм мъж... промени аватара на такъв със задраскана цигара и недей пуши, че да не те е срам.
                        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                        Коментар


                        • #13
                          До: EЛЕКТРОННАТА ЦИГАРА ? ИМА ЛИ НЯКОЙ ОПИТ

                          Първоначално публикуван от Тодор (Zaarin) Преглед на мнение
                          ... Ама пък не е ли идеята точно той да се изкорени?! ...
                          Точно тези навици са сред сериозните проблеми при отказването ...
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Eлектронната цигара? Има ли някой опит?

                            Eто тук също е коментирана: e-joy електронна цигара.
                            Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                            A2 (+)

                            Коментар


                            • #15
                              До: Eлектронната цигара? Има ли някой опит?

                              Инат му е майката. След 20 години по 1-2 кутии дневно от февруари не съм запалил. За помагала ползвам обикновени дъвки, а в къщи има цяла кутия цигари от любимите ми за да ми дразнят ината.
                              Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X