Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Задържане на вода в организма- дайте някакъв съвет?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Задържане на вода в организма- дайте някакъв съвет?

    Докторите не хапят,ходи да те прегледат!

    Баща ми за една бройка да го изпуснем заради задържане на вода.
    Той си мислеше, че пълнее ,а то се оказа че бъбреците му не работят.

    Коментар


    • #17
      От: Задържане на вода в организма- дайте някакъв съвет?

      Повече течности ти трябват лятото..

      аз съм 90 кила и нито надолу нито нагоре

      ям само сутрин и вечер и десетина бири секи Божи ден и доста физически труд
      К мирной жизни не пригоден.
      Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
      ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

      Коментар


      • #18
        От: Задържане на вода в организма- дайте някакъв съвет?

        А що да се спира газирано,аз само това пия
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • #19
          От: Задържане на вода в организма- дайте някакъв съвет?

          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
          А що да се спира газирано,аз само това пия
          Опитай да го спреш, примерно за 2 седмици. Пий предимно вода. Почти е сигурно че сам ще разбереш - просто ще се чувстваш по-добре.

          Аз го спрях не защото с нещо ме караше да се чувствам кофти или съм имал здравословни проблеми, свързани с него. Просто ми писна. Например от постоянния вкус на нещо в устата. А пиех много - примерно по между литър и два на ден. В последствие се оказа че пиейки предимно вода (не се ограничавам от нищо, което ми се припие, от кола и бира до натурални сокове и всякакви от сорта), просто се чувствам по-добре, нямам киселажи по устата и т.н.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #20
            От: Задържане на вода в организма- дайте някакъв съвет?

            За пиене нека ви споделя една рецепта.

            Газирана вода, джинджифил и мед.

            Джинджифила се бели, стърже се на ситно, после се изцежда през тензух или цедка, разтваря се меда ссъс 100тина грама сода после се смесва всичко, примерно 5-10 мл сок от джинджифил, 50-100 грама мед на литър сода, охладено или с лед това е т.н. Джинджифилова бира, супер яко

            А относно съветите за фурантрил и диуретици, господа, нали не искате някой да си отиде в тия жеги и после да ви тежи на съвестта, НЕ си играйте с телесните течности особено на хора със здравословни проблеми, риска е огромен и за сметка на това последиците са тъжни, недай си боже!
            Бъдете живи и здрави!

            Коментар


            • #21
              От: Задържане на вода в организма- дайте някакъв съвет?

              Газираното трайно променя киселинността в стомаха и от там на организма.
              Знаем, че всяка храна се разгражда при определена киселинност. Затова трябва да ги консумираме разделно.
              Да, готино е, вкусно е! Ако не можеш без него - минерална газирана вода + разтворим сок Арония. От нея поне няма да страдаш. Аз лично като пия бира, корема ми е подут 2-3 дни след това. До скоро пиех по 2 литра на ден минимум. Спрях я и сега си виждам чурката без да се навеждам!
              0885600006 - Чичо Коце

              Коментар


              • #22
                От: Задържане на вода в организма- дайте някакъв съвет?

                Неоренап 600-по 1на ден 2-3 седмици.Гарнирано с 1,5-2 вода.Аз го правя 2 пъти годишно-пролет и есен.Прочетете за продукта.Аз съм много доволна.Успех.
                тел. за приятели по всяко време 0888 909394

                Коментар


                • #23
                  От: Задържане на вода в организма- дайте някакъв съвет?

                  А бе ти да не си занемарил секса?... Щото след яко е?ане ще пикаеш като кон... Я, вземи се стегни, че като одъртееш - и да искаш, няма
                  ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                  Коментар


                  • #24
                    От: Задържане на вода в организма- дайте някакъв съвет?

                    Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                    А бе ти да не си занемарил секса?... Щото след яко е?ане ще пикаеш като кон... Я, вземи се стегни, че като одъртееш - и да искаш, няма
                    Е по няколко пъти на ден да търся жената къде е ли?
                    На ръчна дали ефекта ще е същия? По-малко транспортни разходи ще има. Че и секретарка нямам.
                    Sent from my Nokia s fenerche

                    Коментар


                    • #25
                      От: Задържане на вода в организма- дайте някакъв съвет?

                      Аз споделям мнението на Спарки - изследвания!
                      Баща ми така задържаше вода, личеше си най вече по краката.. Оглеждаше се, ослушваше се и накрая с бъбречна криза 5 дни в болницата.. Шега не бива...

                      Коментар


                      • #26
                        От: Задържане на вода в организма- дайте някакъв съвет?

                        Задържането на вода може да се провери много лесно, като натиснеш с палец , за 2-3 секунди месото върху бедрената кост , след махането на пръста , ако остане бяло петно , отивай на лекар , да разбереш , защо задържаш вода , ако ли пък не .. не е това проблема
                        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                        A1+

                        Коментар


                        • #27
                          От: Задържане на вода в организма- дайте някакъв съвет?

                          Искам първо да попитам, има ли случаи на внезапна жажда, внезапни "спазми" на остър глад? Ако се случва, е хубаво да се отида и да се замери кръвната захар. В клиниката ще ви кажат кога и при какви условия да стане това.
                          Друга причина за задържането на вода може да бъде проблеми със сърцето.
                          Както казаха не веднъж тук - прегледи. Не се бавете

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X