Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смъртта на едно момиче

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Смъртта на едно момиче

    А мене докторите са ме вадили от оттатък гроба. И в ръцете ми е умирал човек, понеже партийната секретарка знае кога да отворят склада, а кога да го затворят. И?
    Не виждам разликата между оная луда, и вашите оценки.

    Коментар


    • #17
      От: Смъртта на едно момиче

      Знае. Затова и е отговорил с насмешка на малоумен въпрос.
      Той е лекар, и по закона и клетвата си, не може да тегли майната на никого. А аз не съм се клел в това, и мога да го правя вместо него. Която възможност и използвам. Ако искаш да му кажеш нещо - може първо на мене, аз непременно ще му предам.
      Ако ще имаш въпроси - естествено че е корупция. Той е неврохирург, аз очаквам скоро да ми счупят главата, и така. Друго си е да се подмажеш навреме. Макар че едва ли ще ме закарат при него, все едно ще е далече.

      Коментар


      • #18
        От: Смъртта на едно момиче

        Ами включи диктофона на телефона, какъв ти е проблема? После пусни записа тук.
        Или нямаш място на картата, от снимки от дискотеката?

        Коментар


        • #19
          От: Смъртта на едно момиче

          Откровенията в линка на Kozzzec са впечатляващи за мен, непосветения.
          Това, което е различно от ситуацията при нас е, че там няма и намек за пари или подобни проблеми за медиците им и системата. Другото е същото. Винаги съм се прекланял пред това, с което си вадят хляба. Знам, че не всеки би се справил.
          Но и откровенията на neroni съм преживял в някаква степен. Кому е нужно противопоставяне? На облажващите се кукловоди ли? Да им резнем конците, пък другото само ще се нареди според нормалните човешки възможности към днешна дата. И според късмета. Или да чакаме безгрешни извънземни да ни лекуват...

          Коментар


          • #20
            От: Смъртта на едно момиче

            Първоначално публикуван от Krelion Преглед на мнение
            Ами хайде да избием лекарите!Щом са некадърни,лакоми и нечовеци!
            А ти какво си???
            Нещо не си разбрал,за добрите,кадърните и "ЧОВЕШКИТЕ"лекари нямам нищо против да се отнасям с респект и уважение.Извинявай ама първо мисли,после пиши глупости!

            Коментар


            • #21
              От: Смъртта на едно момиче

              Безгрешни и съвършени хора няма,но е достатъчно при грешка да се поиска прошка или да следва извинение!

              Коментар


              • #22
                От: Смъртта на едно момиче

                Ами нека някой ей така, за проба да отиде да го приемат в болница... тъщата лАни я оперираха та затова знам... без бележка за платен избор на екип не те и поглеждат.... нали бил по желание... дрън дрън.... Но това го знаят само хора които са минали през тези неща. Освен разбира се хора като Милен Цветков. Скоро гледах негово предаване и засегнаха този въпрос. И той каза нещо от рода: На мен не са ми искали, но от това което чух от хората с които бях по болниците без избор на екип не те приемат... Ами много ясно, че на човек като него няма да искат, че после ще стане страшно. Но обикновения човек си го дерат на общо основание. Без да питат тези 5-6-7-8-стотин лева за колко месеца се изкарват....

                Пак казвам, който не вярва да иде да пита за прием без платен избор на екип...
                Don't hunt IF you can't kill
                първо 0883 после 333 накрая 448

                LZ1BGD

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X