Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Некачествени хранителни продукти

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Некачествени хранителни продукти

    Кашкавал Витоша марка "Тетевен", закупен от ТВ "Фантастико", вероятно и другите продукти на фирмата. За съжаление, защото преди 2-3 месеца продуктите им не бяха лоши.

    1. Кашкавала беше оцветен с нещо леко оранжево, пълен с маргарин или нещо подобно и далеч от представата за "Кашкавал".

    2. От магазина бяха сложили два етикета с различни цени, като естествено този с по-високата беше така сложен, че да не се забелязва и да се фокусира вниманието на потребителя върху този с по-ниската цена. Разбрах на касата, но реших да не им правя проблем. Ако не беше толкова гаден кашкавала, може би нямаше да ме е яд.
    Александър

    Коментар


    • #17
      От: Некачествени хранителни продукти

      Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
      Карловска кълцана луканка на БОНИ - отврат! Ужасно жилава! Не знам с какво са я пълнили, но със сигурност не е с месо!
      Хора, от как един приятел, който работи в цех на БОНИ ме предупреди, не да не ям тяхна продукция, а ми да нея помирисвам, изобщо не посягам към техните продукти!
      Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
      Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

      Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

      Коментар


      • #18
        От: Некачествени хранителни продукти

        Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
        Карловска кълцана луканка на БОНИ - отврат! Ужасно жилава! Не знам с какво са я пълнили, но със сигурност не е с месо!
        Пълнят я със сърца и сланина, плюс дежурните цитрати за мигновена абсорбация на всякакви води за да нема празно.
        Не вярвам в Русенският си филиал да я правят така луканката, сушеницата, суджуците и т.н., а в Ловеч, примерно да ги правят от каквото трябва.
        Като има кой да плаща сушено-втвърдена химически карантия на 20лв килото, лошо няма - за тях.
        Последно редактирано от maxxx; 24-02-11, 20:35.

        Коментар


        • #19
          От: Некачествени хранителни продукти

          Никога не си купувайте краве масло на "Сердика" !!!
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:big_14.jpg
Прегледи:1
Размер:136.5 КБ
ID:5257192
          Това е най-ужасния продукт, който съм си купувала до сега!
          Има аромат и вкус на развалено топено сирене.

          Коментар


          • #20
            От: Некачествени хранителни продукти

            Стара тема ама и аз да се запиша. Сурово парче сланина леко шарена води се пушена. Нищо вярно. Цена 8.80 лв . Фирмата е ..Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0218.jpg
Прегледи:1
Размер:84.1 КБ
ID:5440625
            Казвам и аз на жената купувай по добре котлети ама тя да се подмаже.Ще мине през скарата ама за тези пари си е ....ПП Даже и сол няма.

            Коментар


            • #21
              От: Некачествени хранителни продукти

              Ето на каква находка попаднах в кисело мляко от Лидл. Снимките са направени на 02.01.2013 година а срока на годност както е видно е до 06.02.2013 година.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN1751.jpg
Прегледи:2
Размер:98.5 КБ
ID:5441147Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN1757.jpg
Прегледи:1
Размер:157.2 КБ
ID:5441149Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN1755.jpg
Прегледи:1
Размер:157.0 КБ
ID:5441148
              Последно редактирано от sek.1; 06-01-13, 20:54.
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • #22
                От: Некачествени хранителни продукти

                Не купувайте консерва "русенско варено" на фирма Меню - вътре има цели парчета свинска кожа и др. невидими изненади.
                Не бързай ако искаш да стигнеш
                __________________________________
                Discovery II TD5 10P

                Коментар


                • #23
                  От: Некачествени хранителни продукти

                  Харесвах продуктите на Мегле. Обаче от известно време прясното мляко не се разваля доста време.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Некачествени хранителни продукти

                    Обичам киселото мляко да е кисело, затова оставям кофичките извън хладилника. Едно мляко пършевица стоя 3 седмици. Като го отворих отгоре беше синьо мухлясало и с вкус на развалено сирене. Чудя се с какво ли го квасят и изобщо от прясно мляко ли е.
                    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                    Коментар


                    • #25
                      От: Некачествени хранителни продукти

                      Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                      Обичам киселото мляко да е кисело, затова оставям кофичките извън хладилника. Едно мляко пършевица стоя 3 седмици. Като го отворих отгоре беше синьо мухлясало и с вкус на развалено сирене. Чудя се с какво ли го квасят и изобщо от прясно мляко ли е.
                      Слагат в подкваса и малко мая за сирене, за да става по гъсто.
                      Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                      Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                      Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Некачествени хранителни продукти

                        ...колеги,пропускайте да си взимате продукти на фирма "ОАЗИС-ЕООД",град Ветрен,в случая става въпрос за сладки тип ореховки-горчиви до безобразие.Струват смешните 1,45 лв,но неструват и пукната пара.
                        HUSGVARNA 630 SMR
                        PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                        Коментар


                        • #27
                          От: Некачествени хранителни продукти

                          Меса и колбаси от големите вериги - НЕ! Най-добре да отидеш в някоя малка месарница да видиш месото пред теб, да го помиришеш и да си вземеш, същото е с каймата и тънката наденица. Аз си имам една такава в Сливен и си купуваме наведнъж по повечко. Кренвирши на пазара няма от години, това което продават е набор Е-та, соя и аромати. Сирене и кашкавал си купувам само след консултация с мой приятел - управител на магазин. Няма такова нещо като сигурна фирма, всички си прецакват продукцията до 3-4 месеца.
                          42

                          Коментар


                          • #28
                            От: Некачествени хранителни продукти

                            От доста години вече, работя в сферата на месопреработването и мога смело да ви кажа следното:
                            Без значение от фирмата, НЕ яжте нищо, което е подобно или прилича на: кренвирш, всички видове меки колбаси- хамбургски, телешки, камчия и т.н. мортадела, леберкез, наденица- варена, пушена, македонска и др. Всякакъв вид "пресни" шпекове, всички шунки от калъп или пълнени в обвивка като салам. Не се лъжете по ниските им цени.
                            В гореизброените месо почти няма!!!! Дори и да са по-скъпи не винаги има гаранция за качеството им.
                            Като цяло всички колбаси са изключително пълни с химия и особено вредни за здравето.
                            И не го казвам просто така, а съм го видял с очите си.
                            Пушените- филета, врат, бут и т.н. преди опушване минават през шприца, където поглъщат доволно количество вода и др. боклуци.
                            По-късно продължавам....
                            Jeep Cherokee XJ 2.1TD- продаден
                            Grand Cherokee Limited V8 Quadra Drive

                            Коментар


                            • #29
                              От: Некачествени хранителни продукти

                              Първоначално публикуван от АлКБ Преглед на мнение
                              От доста години вече, работя в сферата на месопреработването и мога смело да ви кажа следното:
                              Без значение от фирмата, НЕ яжте нищо, което е подобно или прилича на: кренвирш, всички видове меки колбаси- хамбургски, телешки, камчия и т.н. мортадела, леберкез, наденица- варена, пушена, македонска и др. Всякакъв вид "пресни" шпекове, всички шунки от калъп или пълнени в обвивка като салам. Не се лъжете по ниските им цени.
                              В гореизброените месо почти няма!!!! Дори и да са по-скъпи не винаги има гаранция за качеството им.
                              Като цяло всички колбаси са изключително пълни с химия и особено вредни за здравето.
                              И не го казвам просто така, а съм го видял с очите си.
                              Пушените- филета, врат, бут и т.н. преди опушване минават през шприца, където поглъщат доволно количество вода и др. боклуци.
                              По-късно продължавам....
                              Предлагам да споделите какво да ядем. Това е по-важно.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Некачествени хранителни продукти

                                Първоначално публикуван от АлКБ Преглед на мнение
                                ....
                                Като цяло всички колбаси са изключително пълни с химия и особено вредни за здравето.
                                ....
                                Колко чак да са вредни?

                                Аз с моите десетина килограма месо + колбаси годишно(изключвам рибата), все си мисля, че ще се затрия от пушене, пиене, водата от чешмата, захарта, въздуха наоколо или стреса всекидневно, отколкото от "месото" без месо. Или от наднормено тегло ако му отпусна края.

                                Да, познавам хора дето без месо на масата не сядат, но съм сигурен, че дори да знаят какво точно поглъщат, няма да си причинят отглеждане на месо а и храна за "месото" само за да се хранят здравословно. То това ще ги погуби гарантирано далеч преди химията в месото.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X