Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Некачествени хранителни продукти

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Некачествени хранителни продукти

    Наскоро си взех кашкавал и Ви уверявам,че от тази марка няма да повторя.Искаше ми се,ако уважаемите модератори позволят в тази тема да поместваме подобна информация и снимки на продукти,които не бива да са на пазара,но са...За да не си даваме парите за боклуци.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 002.jpg
Прегледи:1
Размер:129.5 КБ
ID:5896983
    HUSGVARNA 630 SMR
    PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

  • #2
    От: Некачествени хранителни продукти

    Позволих си да пипна малко заглавието, с цел всеки който види темата, да е наясно и да сподели мнение за продукт, който не му е допаднал/меко казано/.

    А по темата-има едни измисленяци, предлагащи пилешки разфасовки в "Кауфланд"-"Happy Cook", е верно са "сълза и смях"/първото за купувача/, от килограм замразени пилешки сърца, добиваш заветната цифра след сваряване от 0.300кг.Сърцето е мускул и няма огромни теглови загуби при термообработка, Ако и да е пилешко.
    С бутчетата, същото дърво-вода, шприцове и чудесии-половината от платеното на касата отива в мивката след размразяване, още след варене/задушаване/печене и на финала получаваш бутче от врабче, което в суров вид е било пълен инжекцион, едричко/и в кесийката не е каквото да няма айсберги, включени в цената на пакетчето/.
    Два на нула за тези шмекери при бутчетата и още толкова за сърцата.
    Кауфланд да ги мисли или този, който ги е допуснал на пазара им и е гушнал каквото гушнал.
    Мен ме загубиха като клиент "Хепи куковци"-те, а и не вярвам, който е пазарувал от тази "мастита" фирма, да е примрял от кеф да повтори, не и ако познава стойността на това, за което се бъхти ката месец...

    Коментар


    • #3
      От: Некачествени хранителни продукти

      Промоция в Била: "ОВЧЕ КАШКАВАЛ" мандра Маноле, Млечни продукти ООД, с марки ЕКО и ЕО, произведен на 25.06.10, годност според етикета до 31.01.11, а вече горчи няколко дни след отварянето. Купете си и вие, ако обичате ГОРЧИВ ОВЧЕ кашкавал.
      ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

      Коментар


      • #4
        От: Некачествени хранителни продукти

        Радвам се,че споделяте темата,колеги,от вашите постове за мен и моето семейство вече е полезна.Продукта,който аз "рекламирам" е кашкавал от краве мляко-"КАЛИТКО",пройзводител "Българско сирене" ООД,гр.Хасково.При това е годен до 31/01/2011 год.Търгуват го във верига магазина "ПЕНИ".
        HUSGVARNA 630 SMR
        PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

        Коментар


        • #5
          От: Некачествени хранителни продукти

          Като цяло всичко на пазара е боклук - зависи кое повече и кое по-малко. Относително добър е кашкавала на Домлян, Маджаров и онзи "отлежалия" , но не са това което трябва да бъде.
          Дано скоро въведата БДС.
          От киселото мляко, засега единствено се долижава до истината "Земенея" - особено козето.
          Александър

          Коментар


          • #6
            От: Некачествени хранителни продукти

            Ако ви се яде истинско кисело мляко със забравения вече или още неопитан от по-младите българи характерен вкус - купете си йогурт от Турция, кеф ви с каймак, кеф ви хомогенизиран. Има всякакви опаковки в кутии от 0,5 до 2,25 л, цената е около 3 лв./кг. И да знаете - за 2-3 дена вкисва, а не като купешкото у нас - едно го чакам от 2 месеца да закиселее, ама не, сигурно е квасено с формалин.
            ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

            Коментар


            • #7
              От: Некачествени хранителни продукти

              То и за Турския кашкавал се отнася същото...
              А, за малко да забравя - небезизвестната френска компания Д.....Н - не купувайте нищо свързано с тази марка, дано се махнат от пазара ни ...
              Александър

              Коментар


              • #8
                От: Некачествени хранителни продукти

                Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                Ако ви се яде истинско кисело мляко със забравения вече или още неопитан от по-младите българи характерен вкус - купете си йогурт от Турция, кеф ви с каймак, кеф ви хомогенизиран. Има всякакви опаковки в кутии от 0,5 до 2,25 л, цената е около 3 лв./кг. И да знаете - за 2-3 дена вкисва, а не като купешкото у нас - едно го чакам от 2 месеца да закиселее, ама не, сигурно е квасено с формалин.
                От къде може да се купи от България - кашкавал или мляко.
                ПП А иначе за великата марка френска Д...н няма какво да се коментира. То и Българската марка В...я мислех ,чее добра ама не

                Коментар


                • #9
                  От: Некачествени хранителни продукти

                  Пилешки кренвирши на Елена от Кауфланд с щемпел на стандарт "Стара планина" - отвратителни. Поне по мой вкус.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Некачествени хранителни продукти

                    Купувам кисело мляко "Филипополис", има добър вкус и най- важното- вкисва, забравено отворено. Споменатото по-горе именито френско съм пробвал след 45 дни престой в хладилник у дома-забравено...никаква разлика с току-що купено от същата марка...
                    Животът е харизан кон според мен...

                    Теди

                    Коментар


                    • #11
                      От: Некачествени хранителни продукти

                      Ето и от мен едно разочарование:

                      100 % мляко...



                      ...от което "N" % СВ, МСВ и т.н. Мисля, че СВ би трябвало да е "сухо вещество"...

                      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                      Коментар


                      • #12
                        От: Некачествени хранителни продукти

                        Да ви презентирам поредната уловка.Дет' се вика, "Хубави хора сме, не някои разбрани", бързо намираме цаката на всичко.Колбасчето е на "Коко Д" и е пълна боза, а теста с микровелето ми вмириса кухнята.Както се вижда, има всякакви химии и соеви щуротии, а заглавието е невинно и случайно избрано от производителя...Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP2741.JPG
Прегледи:1
Размер:245.7 КБ
ID:5220441

                        Коментар


                        • #13
                          От: Некачествени хранителни продукти

                          Баба им на децата беше купила няколко от тези: Натиснете снимката за да я уголемите

Име:41786_132105676837671_1043_n.jpg
Прегледи:1
Размер:22.8 КБ
ID:5220442
                          Едно от тях беше пълно с въздух(надуто като балон), но не и с десерта, който трябваше да е вътре. Нон стоп върви реклама по телевизията с този продукт...

                          Коментар


                          • #14
                            От: Некачествени хранителни продукти

                            Каймата на РЕСТО, както и всички нейни салати не струват!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Некачествени хранителни продукти

                              Карловска кълцана луканка на БОНИ - отврат! Ужасно жилава! Не знам с какво са я пълнили, но със сигурност не е с месо!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X