Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оффроуд Тиган или Барбекю

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

    Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
    Дървени въглища на всяка бензиностанция.
    Какво са "брикети" и къде се продават на дребно? (питам щото съм на парно )
    Пушека от брикети не е ли различен?

    P.S. Потърсих: прилича на пресован прах от дървени въглища. Това ли е?
    Да точно това е. Всички са с еднаква форма, шпочти няма трошляк. Не знам каква им е технологията за производство, но американците само това ползват.
    Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
    Ford Fiesta 1.4 Tdci

    Коментар


    • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

      Аз имам лош опит от трети чувал въглища. Само дребни парчета и пепеляк. Разпалвачката не пали направо!
      Ще пробвам с брикети тези дни, че ми писна от боклуци. В Метро преди имаше големи чували с въглища и бяха пълни с едри и хубави!
      0885600006 - Чичо Коце

      Коментар


      • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

        Първоначално публикуван от kozeboy Преглед на мнение
        Аз имам лош опит от трети чувал въглища. Само дребни парчета и пепеляк. Разпалвачката не пали направо!
        Ще пробвам с брикети тези дни, че ми писна от боклуци. В Метро преди имаше големи чували с въглища и бяха пълни с едри и хубави!
        Тук имаме фабрика за дървени въглища , и букови , и дъбови ...да ти пратя чувал / 30 кг / .
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

          Разликата между кюмюра и брикетите е от земята до небето..
          В полза на брикетите - досега не е имало нещо, което да ме убеди, че не е това горивото.

          С кеф ги разпалвам, с кеф гледам как горят, и с кеф се наслаждавам на жаравата им.

          Коментар


          • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

            Има и напоени,те па съвсем лесно се разпалват еле със сешоар за коса
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
              Има и напоени,те па съвсем лесно се разпалват еле със сешоар за коса
              С какво са напоени, ако е течният препарат за разпалване ще прецака флейвъра на мръвката. А американците уж за това тръбят,че е най-добре да се разпалва с коминче и по възможност да се пали с хартия.
              Аз брикетчета последно бях купувал от К@уфл@нд - разфасовката им стига за 2 коминчета.
              Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
              Ford Fiesta 1.4 Tdci

              Коментар


              • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                Нищо и няма на мрьвката,Кингсфорд Мач Лайт модела,не се усеща нищо ма то не се усеща и като разпалвам аз поливайки запалителната течност.

                Пакета брикети тук е колко торба цимент от 50 кила.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                  50 кила или толкова обем заемат?
                  За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                  0878 79 20 61 Борис

                  Коментар


                  • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                    Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
                    С какво са напоени, ако е течният препарат за разпалване ще прецака флейвъра на мръвката...
                    Тая дума пък какво значи?

                    Коментар


                    • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                      Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
                      Тая дума пък какво значи?
                      Ами , това беше насочено към конкретният колега, който знае най-добре от всички нас какво е флейвър - но да си го кажем по нашенски вкус.
                      Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                      Ford Fiesta 1.4 Tdci

                      Коментар


                      • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                        Ами редно си е в публичното пространство да се говори на нашенски.

                        Коментар


                        • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                          Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
                          50 кила или толкова обем заемат?
                          Не се пра’й на луд,размера на торбата е толкова,50 кила брикети ще са един багажник от моите багажници
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                            Не правя, не съм пипал такива брикети и не знам наистина колко тежат.

                            Ето ти за сравнение на обемите 15кг и чувала е този размер.

                            За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                            0878 79 20 61 Борис

                            Коментар


                            • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                              Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
                              Не правя, не съм пипал такива брикети и не знам наистина колко тежат.

                              Ето ти за сравнение на обемите 15кг и чувала е този размер.

                              Екобрикетите нямат нищо общо с брикетите за барбекю. Тези тежат като камъни така, че обемното тегло им е различно.
                              ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                              ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                              0896 846 246

                              Коментар


                              • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                                Първоначално публикуван от ДСВ
                                Екобрикетите нямат нищо общо с брикетите за барбекю. Тези тежат като камъни така, че обемното тегло им е различно.
                                Май си изпуснал нишката, дали тази торба 15кг еко брикети е равна като обем на торба 50кг цимент.
                                За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                                0878 79 20 61 Борис

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X