Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оффроуд Тиган или Барбекю

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

    Мераклия е човека с казан кебапа. Има и други клипове.
    А тръбата в средата решава въпроса с пукането на заварката
    Последно редактирано от kbot; 24-12-17, 10:39.
    Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

    Коментар


    • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

      Решава курамиянко.
      Аз дето съм нефелен не ми се пукат заварките. Баго и тигана, дето не можеш да си разбъркаш манджата.
      Отделно че руснаците разбират от кулинария колкото слон от балет. Щи да каша, пища наша.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

        Вие днес друга работа нямате ли си!
        Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

        Коментар


        • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

          Първоначално публикуван от agogov Преглед на мнение
          Вие днес друга работа нямате ли си!
          Къркорът им коремите , щото нали са пости и мръвка само през телевизоро
          На нас клиренс ни трябва , не скорост

          Коментар


          • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

            Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
            Къркорът им коремите , щото нали са пости и мръвка само през телевизоро
            Да бе да , пости... . "И аз постим ,ма кога нема "-както казват шопите.
            "Българинът ще стане велик гражданин на света в деня, когато зареже най-долното си качество - винаги да гледа да мине тънко и да не си плати справедливо за това, което получава!"
            Ат.Буров.

            Коментар


            • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

              За да не ви се пукат заварките на валантарите препоръчвам следното:
              Като си изрежете парче шина за запълване на квадратния отвор направете косове или дълбока фаска. Най-добре да е и от двете страни и да е толкова дълбока, че да се срещне по средата. Така като го изпилите след заваряването няма да изпилите основното сечение на заварката.
              Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
              Най-добрите ми спомени са предстоящите!

              Коментар


              • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                Че като е спукано не може да се пече ли ?

                Коментар


                • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                  Тече олиото в огъня
                  Все пак това е голям тиган.
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                    И аз гледах клипа с украинеца и ми допадна като изпълнение затова през почивните дни го повторих.Мислех да си направя и ракетна печка ,но с импровизацията от джанта работи перфектно и остава така.Тръбата изобщо не ми пречи ,даже е много ефектно като излизат пламъци ,но заради нея не предлагам палачинки в менюто.Иначе имам и глинен сач ,но това като вкус и бързина на готвене ме изуми и ми става артикул номер едно в риболовната екипировка.Тръбата я заварих към диска без проблем с електроди уони и го обгорих със сол ,а после малко олио докато направи покритие.Всичко е документирано https://www.youtube.com/watch?v=054rJdlmMdk
                    Винаги се оглеждайте наляво и надясно , когато пресичате на червено.

                    Коментар


                    • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                      Мисля, че системата ти е балансирана и няма нужда от повече! Капак направи ли?
                      0885600006 - Чичо Коце

                      Коментар


                      • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                        "Поискан е "Прикачен" който е невалиден. Ако сте последвали валидна връзка, моля уведомете Администрацията за този случай Administrator"
                        И що така ?

                        Коментар


                        • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                          Не, че нещо, ама да не ръждясва джИлязото. А и да не забравяме как е на вкус.
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                            Как е направено ментишето на скаричката към огнището?

                            Коментар


                            • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                              Няма такова. Мултифункционално е. Кутията си има скара-решетка, отделно арматурен кръг с три крака, върху, което стъпва, това кръглото, при желание.
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                                Воеводо, а днеска защо не го взе? С тия тикли ми писна да се разправяме. За напред ще ми е основен инвентар на всички (без изключение) разходки!
                                Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                                Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X