Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оффроуд Тиган или Барбекю

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

    Лошото е, че съм пълен с рецепти!
    0885600006 - Чичо Коце

    Коментар


    • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

      Предложените от Коко са си много добри, но не са компактни.
      Много е важно под въглените да има скара, и место където да пада пепелта. При сгъваемото, по-горе на снимката такава не виждам. Също е важно да може да се регулира въздуха.

      Имам 5 бр различни, но най-носеното е самоделка от Wok /голям и дълбок тиган с малко дъно/, две скари, съответно под и над въглищата и разглобяеми крака. Подобно е на второто от снимките на Коко. Горната скара е от инокс, лесно се чисти.

      Като форма правоъгълното е по-удачно.....
      Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

      Коментар


      • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

        С мой приятел ползвахме неговият китайски аналог на Go-Anywhere® Holzkohle . Много е доволен и до колкото разбрах го е закупил за някакви смешни пари за които не си заслужава да се занимава с направата на каквото и да било . Един клип https://www.youtube.com/watch?v=oGVPAWLpWTY
        По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

        Коментар


        • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

          Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
          С мой приятел ползвахме неговият китайски аналог на Go-Anywhere® Holzkohle.
          Колега, горещо се интересувам от този аналог! Ще се радвам да споделиш повече! Че оригиналът е с нехуманна цена...
          0885600006 - Чичо Коце

          Коментар


          • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

            Прилича на това - само цената на доставката е изненадваща.
            When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

            Коментар


            • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

              Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
              Прилича на това - само цената на доставката е изненадваща.
              Подобно !
              По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

              Коментар


              • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                Първоначално публикуван от kozeboy Преглед на мнение
                Колега, горещо се интересувам от този аналог! Ще се радвам да споделиш повече! Че оригиналът е с нехуманна цена...
                Ще се обърна към колегата за повече инфо . Той е член на форума и предполагам няма да откаже дори снимки да качи . Иначе за мен цената не е толкова стряскаща . Само зависи какво си видял и за какъв сет иде реч .
                По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                Коментар


                • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                  Оригиналното Weber Go Anywhere - нормален сет, без допълнителни неща - 245 лв ново.
                  Огромното предимство е равното дъно и възможността за надстройки и преработки.
                  0885600006 - Чичо Коце

                  Коментар


                  • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                    https://www.coleman.com/roadtrip-tab...000020946.html

                    Аз имам едно такова - няма кой знае какви екстри по него,малко и сравнително леко е,странични 4 клапи и 2 на капака,удобна дрьжка и се затваря добре,струваше около 65 долара май и готви / еле като се престараеш с вьглищата / за 8 човека спокойно.

                    Тая фирма принципно не я уважавам,но за 65 кинта това си заслужава и до момента не ме е предало та не виждам причина да набьлбуцам едни пари,тройно на тия е така за идеята само.

                    И пак за идея - имам среден по размер Вебер с котлона от страни,имам и други 2 морски нерьждавейка на газ с поне 50% по-голяма площ от тоя мьничкия и на 8 пьти по-висока цена............но мьнька ги отвява еле като му наплякам една кофа вьглища вьтре.


                    Не го давайте на жена ви да го чисти обаче
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                      Първоначално публикуван от kozeboy Преглед на мнение
                      Оригиналното Weber Go Anywhere - нормален сет, без допълнителни неща - 245 лв ново.
                      Огромното предимство е равното дъно и възможността за надстройки и преработки.
                      На първо четене : https://www.bauhaus.info/weber-holzk...61&pla_adt=pla
                      Добра надценка са си заформили БГ търговците .
                      По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                      Коментар


                      • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                        Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
                        Добра надценка са си заформили БГ търговците .
                        Това е положението! В Амазон пак е стотина евро.
                        На мен много ми допада, защото носи на всякакъв тунинг - въртящ грил, шишове, пушилня....

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Comparison.jpg
Прегледи:1
Размер:321.2 КБ
ID:5763284
                        0885600006 - Чичо Коце

                        Коментар


                        • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_20170720_21_07_44_Pro.jpg
Прегледи:1
Размер:206.7 КБ
ID:5763339Ето и моята версия

                          Коментар


                          • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                            Понеже колегата е малко зает , аз ще напиша и покажа :

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:^DC0508B52E3CBA0D6E571C87C93B54257A26BB9ED9D09FDF95^pimgpsh_fullsize_distr.jpg
Прегледи:1
Размер:64.1 КБ
ID:5763342

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:^9AACB8B5CBF4A6E97719B57890AD9E365AE36DF40A9D517B89^pimgpsh_fullsize_distr.jpg
Прегледи:1
Размер:49.9 КБ
ID:5763343

                            Това е неговата която малко я е подобрил защото е плитка оригинално . А това е сайта от който я е закупил https://el-mashini.bg/product/856/ba...op-garden.html
                            По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                            Коментар


                            • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                              Една идея за огнище, барбекю или за каквото си го приспособите.

                              За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                              0878 79 20 61 Борис

                              Коментар


                              • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                                Това ми скри топката!

                                За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                                0878 79 20 61 Борис

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X