Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оффроуд Тиган или Барбекю

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

    Вече има по подходящи с по дълги рамене.

    Коментар


    • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170407_183152.jpg
Прегледи:1
Размер:110.0 КБ
ID:5748448

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170407_183339.jpg
Прегледи:1
Размер:105.9 КБ
ID:5748449

      Е най накрая и аз намерих вчера един диск 540 мм от дискова брана ! Ето и резултата след 3 часа работа като на мен ми се падна доста кален диск и цепеше заварките та се наложи да ги направя отново и да си поиграя с пиленето ! Краката са от тръба 30 см със заварен болт и се развиват като по този начин има и реглаж ако се наложи да се ползва на бетон и не може да се забие в земята ! Напълних го с вода в банята за тест дали не е останала някоя цепнатинка и в неделя мисля да има тест на огъня !

      Коментар


      • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

        Ама вземи го изшлайфай поне.
        Няма страшно в умирачката...
        Страшното е да си жив!...

        Коментар


        • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

          Айде и аз открих сезона

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170409_120236[1].jpg
Прегледи:1
Размер:238.9 КБ
ID:5748605

          Коментар


          • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

            Много зеленчук колега да не си на диета

            Коментар


            • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

              Хааха, напълно резонна забележка jordanova много държи на зарзаватя и особено на лука, щото така обработен можела да го консумира на воля Моя грешка, че не направих и една снимка по към края на мероприятието, тази е още в началото

              Коментар


              • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                Омасляване на чугунен тиган (би трябвало да става и за валандар)
                За да омаслите тигана, нагрейте го, докато не се нагорещи силно, втрийте малко масло в него и го оставете да изстине. Повторете този процес няколко пъти и сте готови.

                Чистете го след всяка употреба. Изчиствайте тигана си внимателно след готвене, като го измиете със сапун и вода и изтъркате всякакви лепкави отпадъци или парченца от дъното.
                Аз използвам за целта грубата страна на гъба за съдове.

                Омаслете го отново. Измийте излишния сапун с вода и поставете тигана над силно затоплен нагревател.
                Когато повечето от водата в тигана се е изпарила, добавете половин чаена лъжичка неутрално масло - слънчогледово, рапично или ленено масло. Втрийте с хартиена кърпа.
                Продължете да нагрявате тигана, докато той не започне да пуши, след което го изтрийте добре още веднъж. Оставете го да изстине и сте готови.
                Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                Коментар


                • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                  Банда, намерих си два диска от брана, които имам огромното желание да направя на валандари - един за мен и един за подарък. Проблема е, че нито имам флекс за шлайфането, нито електрожен за заваряването (ако трябва да съм честен за последното и нужните познания нямам). Има ли мераклия от София който срещу разумно заплащане за работа и материали (крака и т.н) да сбъдне тази моя малка кулинарна outdoor мечта?

                  Коментар


                  • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                    Дефинирай разумно
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                      Дефинирай разумно
                      Под разумно си представям тест на изделието(нали требе да се види дали работи),със продукти от клиента и дегустация на произведеното подплатено със лАдна бира примерно.
                      Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                      Коментар


                      • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                        Миналата седмица , на рожденния ми ден Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170412_190121.jpg
Прегледи:1
Размер:518.1 КБ
ID:5751578...страхотна кавърма става в тоя уред ...и после Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170412_192710.jpg
Прегледи:1
Размер:716.5 КБ
ID:5751579...и още Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170412_194216.jpg
Прегледи:1
Размер:682.5 КБ
ID:5751580...
                        На нас клиренс ни трябва , не скорост

                        Коментар


                        • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                          Дефинирай разумно
                          Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                          Под разумно си представям тест на изделието(нали требе да се види дали работи),със продукти от клиента и дегустация на произведеното подплатено със лАдна бира примерно.
                          Това си върви по default Що се отнася до "разумно" - наистина хал-хабер си нямам от подобен тип работа и колко струват заваръчните услуги, в интернет не успях да намеря цени. Така или иначе не е спешно, мога и от приятели да търся, просто следейки темата, виждам че ги правите доста мераклийски, затова писах

                          Коментар


                          • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                            Ще го направим това чудо.
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                              Днес имах мероприятие:
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                                Приятели,
                                Днес разчиствах едни кадаифи ...
                                Намерих много дискове , размери не съм вземал .
                                Утре ще пусна в допълнение към тоя пост (редакция ) + снимки.
                                Ако някой има желание да получи стар , ръждясал чарк от дискова брана - да ми сигнализира .
                                Естествено само на лични . Цената е за друга тема - доставката за ваша сметка и (когато , евентуално) една бира .

                                п.п. има и "гладки" има и "къдрави" ....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X