Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оффроуд Тиган или Барбекю

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

    'айде сега пиши на лични на всички следящи темата кое е мястото , на мен поне със сигурност, моля.

    Коментар


    • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

      Абе направо ми прати на ЛС няколко, да опитам...

      Ако тайното място е в София... няма смисъл..

      Коментар


      • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

        Евентуално тези
        butcher. bg/
        ?
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

          Ужасна работа е това глада....

          Намира се на два адреса:
          1. Студ. град, ул Проф Атанас Иширков 23, нова сграда, до магазин за газови уредби
          2. Слатина, блок 35

          Втората упорна точка е по-старият магазин. В него е средно с 0,70 лв по-евтино от първата.

          Това е за красота:



          0885600006 - Чичо Коце

          Коментар


          • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

            Бих казал не правете това у дома толкова рано сутрин, води до пристрастяване

            Коментар


            • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

              На мене "студентския" магазин ми е под носа. Още утре ще спретнеме един тест.
              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
              Из "Златния телец"

              Коментар


              • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                Първоначално публикуван от kozeboy Преглед на мнение
                Ужасна работа е това глада....

                Намира се на два адреса:
                1. Студ. град, ул Проф Атанас Иширков 23, нова сграда, до магазин за газови уредби
                2. Слатина, блок 35

                Втората упорна точка е по-старият магазин. В него е средно с 0,70 лв по-евтино от първата.

                Това е за красота:



                Бат Коце , не си прав , цял ден карам на " бирена " диета , и сега се прибирам и кво да видя , само вкусотии , направо ми презля ...ама ще почна първо с ракийката , пък после ...наздраве
                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                Коментар


                • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                  Здравейте колеги! Аз съм нов, много нов тук, но се радвам, че съм сред вас, та.. искам да попитам, някой може ли да ми намери такъв диск от брана, нови ги има испански, италиански и немски по 40-50 лева, а каква ще е тръпката като си дал толкова пари, та дали някой ще може да ми продаде такъв, за цена не се пазаря? Успешен ден!

                  Коментар


                  • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                    Най после и аз съм в джаза с валандър 56см. След няколко дни пилене, заваряване и обгаряне днес можах да му направя първа проба за обяд. Понеже готвих само за четирима, количествата са скромни, но станаха много вкусни. Нямам газова пиростия та използвах старото ми барбекю от джанта за да напаля огъня в него.Само му заварих три квадратни профила за да повдигна валандъра над огъня.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 030.jpg
Прегледи:1
Размер:133.5 КБ
ID:5661968Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 035.jpg
Прегледи:1
Размер:127.2 КБ
ID:5661969Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 037.jpg
Прегледи:1
Размер:124.8 КБ
ID:5661970 Валандъра си има и телескопични крака за в гората и съвсем скоро ще му направим и проба на горски терен.

                    Коментар


                    • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                      Харесва ми с огнището отдолу! Така ще спестиш огромни количества дървен материал! И може да ползваш жарта след като свалиш валандара!
                      0885600006 - Чичо Коце

                      Коментар


                      • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                        Първоначално публикуван от kozeboy Преглед на мнение
                        Харесва ми с огнището отдолу! Така ще спестиш огромни количества дървен материал! И може да ползваш жарта след като свалиш валандара!
                        От 4г сме в новата къща и в бараката имам нарязани дъски и разни други дървении за поне още 2г. Вярно че така с барбекюто е доста икономично, но от чамовите дървении не може да се очаква хубава жар.Трябват си въглища. Иначе скарата си стои в гаража, но май скоро няма да се сетя за нея

                        ПП Гледам снимките и чак сега видях че от мерак и бързане да го пробвам съм забравил да му заваря дръжки, това ще остане за утре.

                        Коментар


                        • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                          Първоначално публикуван от nPEMuEP Преглед на мнение
                          Здравейте колеги! Аз съм нов, много нов тук, но се радвам, че съм сред вас, та.. искам да попитам, някой може ли да ми намери такъв диск от брана, нови ги има испански, италиански и немски по 40-50 лева, а каква ще е тръпката като си дал толкова пари, та дали някой ще може да ми продаде такъв, за цена не се пазаря? Успешен ден!
                          Ще се намери евтинджос и ще го донеса лично - често пътувам покрай теб...

                          Коментар


                          • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                            Първоначално публикуван от piron45 Преглед на мнение
                            От 4г сме в новата къща и в бараката имам нарязани дъски и разни други дървении за поне още 2г. Вярно че така с барбекюто е доста икономично, но от чамовите дървении не може да се очаква хубава жар.Трябват си въглища. Иначе скарата си стои в гаража, но май скоро няма да се сетя за нея
                            Абе, поне едни картофи във фолио може да боднеш в жарта...
                            0885600006 - Чичо Коце

                            Коментар


                            • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                              И аз се оглеждам за диск, ако някой му се търкаля и е корумпиран хихи ще се радвам да се чуем
                              Land Rover Defender 110SW 300tdi

                              Коментар


                              • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                                Здравейте! И аз се оглеждам за един диск? Ще почерпя каквото трябва, че ако ми предложите и изработка, ще съм двойно по-щастлив!

                                Поздрави!
                                Камен, 0876 66 86 89

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X