Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оффроуд Тиган или Барбекю

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

    Първоначално публикуван от Air^Canada Преглед на мнение
    Колеги валандаропритежатели, работата е сериозна, помагайте!!!
    ..............

    Някой някакви идеи/съдействие?
    Отиди при първия ауспухджия, който седи със скръстени ръце, дай му 10лв и си готов. Ако му е малко, иди при друг.

    Коментар


    • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

      Ама да е с СО. 20 лв ми излезе с три регулируеми на височина и сгъваеми крачета.
      ВАЗ 2102 СС пакет проект 4х4
      Е250 1998-продаден
      Субару Пустош

      Коментар


      • Едно въпросче

        Здравейте, не знам къде точно да попитам за това пиша в този под форум. Става дума за това с какво да боядисам направеният на тиган диск от дискова брана за да не разваля качеството на храната и да не е вредно за здравето? Моля хората които използват да кажат те с какво са го боядисали.
        ПП: Извинявам се на колегата че използвам негова снимка, но не мога да намеря темата му от която свалих снимката за да си задам въпроса към него.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07491.jpg
Прегледи:2
Размер:230.1 КБ
ID:5620547
        08888 седем шест 888

        Коментар


        • От: Едно въпросче

          Е те тоя тиган изби рибата. От днес май дисковете от дискови брани ще са най-търсеното нещо от червоугодниците във форума. Мисля че този от снимката не е боядисан, а е станал такъв хубав от многократна употреба.

          Коментар


          • От: Едно въпросче

            Със същата боя дето боядисват скарите.. Печене му е майката
            Газ 69 2.4i
            Густо майна, пътят свърши !!!
            GSM: О895 7О6О59

            Коментар


            • От: Едно въпросче

              Първоначално публикуван от yancho Преглед на мнение
              Става дума за това с какво да боядисам направеният на тиган диск от дискова брана за да не разваля качеството на храната и да не е вредно за здравето?
              Няма никаква нужда да го боядисваш! Той от употребата, мазнината и огъня ще си придобие вида който трябва да има.
              יעבור
              «И това ще мине»

              Коментар


              • От: Едно въпросче

                Намерих първоизточника на тази чудесия. Намира се в "Оффроуд тиган или барбекю". Ще падне четене, че гледам темата е дълга...

                Коментар


                • От: Едно въпросче

                  http://www.offroad-bulgaria.com/show...E0%ED%E4%E0%F0

                  Цели 37 страници

                  Коментар


                  • От: Едно въпросче

                    Първоначално публикуван от yancho Преглед на мнение
                    Здравейте, не знам къде точно да попитам за това пиша в този под форум. Става дума за това с какво да боядисам направеният на тиган диск от дискова брана за да не разваля качеството на храната и да не е вредно за здравето? Моля хората които използват да кажат те с какво са го боядисали.
                    ПП: Извинявам се на колегата че използвам негова снимка, но не мога да намеря темата му от която свалих снимката за да си задам въпроса към него.
                    [ATTACH=CONFIG]751414[/ATTACH]
                    В горната снимка се съдържа и отговора на въпроса.

                    Боята е на снимката.

                    Разновидности на боята - като почнеш от картофки, зеленчуци, преминеш през елементарни пържолки, кюфтенца, кебапчета, наденички, и задълбаеш към гъбки, патладжанчета, чушлета, тиквички, краставици, кисели краставички, карфиол, аспарагус, и стигнеш до десерта от ябълки, круши, дюли и каквото ти даде фантазията ти..

                    Те това е боята.

                    Важно е да знаеш, че инструмента попива мазнината, и всяко следващо пържене води до все по-благороден вкус.
                    Но, както лесно я попива, така и я губи лесно.

                    Поради което, ако четеш внимателно инструкцията за валандара, ще видиш, че е препоръчително да се употребява не по-рядко от един път седмично - за да не се разкисва...

                    Добре дошъл във Валандар-Клуб!

                    Коментар


                    • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                      Е това е работата значи. Още тази вечер ще започна да го закисвам леко по леко. Мисля си ако направя едната дръжка малко по голяма и закривена дали няма да може да се закача на резервната гума?
                      08888 седем шест 888

                      Коментар


                      • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                        Първоначално публикуван от yancho Преглед на мнение
                        Е това е работата значи. Още тази вечер ще започна да го закисвам леко по леко. Мисля си ако направя едната дръжка малко по голяма и закривена дали няма да може да се закача на резервната гума?
                        Правилен подход.
                        Ако не е над огъня, на резервната гума му е мястото!

                        Помисли за крачета, дето се монтират/демонтират лесно, не са много високи - то това зависи от дърводобивните умения на собственика на бижуто - колкото са по-къси крачетата, толкова по-малък огИн требе.., помисли за черпака, дето жена ти бърка пържените картофи - какво ще стане, ако го приватизираш..
                        А трябва да го приватизираш, за да му туриш по-дълга дръжка, което, пък, е необходимо, за да не се опърлиш, докато бърникаш из валандара..
                        Бе, науката не е сложна, ама иска редовно трениране - закисването не трябва да е по-рядко от един път седмично.!!!
                        С 200 -300 ml олио, не повече..

                        Коментар


                        • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                          Ако имаш време и желание, можеш да си направиш нещо такова:
                          Само първите три са готови , останалите съм ги правил от посуда купена от битака и дръжки от мен!
                          Прикачени файлове
                          "Българинът ще стане велик гражданин на света в деня, когато зареже най-долното си качество - винаги да гледа да мине тънко и да не си плати справедливо за това, което получава!"
                          Ат.Буров.

                          Коментар


                          • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                            Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                            Иначе някъде бях гледал нов диск с цена 80-90 лева, което силно намалява кефа от ползването...
                            Чисто нов диск от магазина, с диаметър нещо като 50 см е от порядъка на 40-50 лева.
                            Заваряването на отвора е елементарно, не знам какво толкова се плашат онези заварчици, това няма да става ракета за Марс, тиган ще е...
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Едно въпросче

                              Първоначално публикуван от yancho Преглед на мнение
                              Здравейте, не знам къде точно да попитам за това пиша в този под форум. Става дума за това с какво да боядисам направеният на тиган диск от дискова брана за да не разваля качеството на храната и да не е вредно за здравето? Моля хората които използват да кажат те с какво са го боядисали.
                              ПП: Извинявам се на колегата че използвам негова снимка, но не мога да намеря темата му от която свалих снимката за да си задам въпроса към него.
                              [ATTACH=CONFIG]751414[/ATTACH]
                              Янчо, понеже използваните снимки са от разходките на Белослатинската група, те каня официално на разходка с Нас.Като подарък ще ти дадем от боята за уникалния таландо -валандър.
                              П.п: Боята върви с един Ники, главния готвач.
                              TOYOTA Land Cruiser LJ70
                              Fiat Croma II 1.9 JTD

                              Коментар


                              • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                                Благодаря за поканата, при първа възможност ще се възползвам, а един готвач никога не е излишен.
                                08888 седем шест 888

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X