Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оффроуд Тиган или Барбекю

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

    ... баран,дядото на агнето, иначе съда е чугунен...

    Коментар


    • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

      Да, основно се готви с овнешко.
      Някъде по клиповете той споменава републиката в, която е роден а и говореше за Алах. Затова и въпросния овен е основното е менюто. На много места обаче готви и свинско. Или споменава, че по същата технология, която готви може да се направи и свинско, като отбелязва, че на свинското му е необходимо по-висока температура и малко по-дълго време. Мен ме кефи много, как работи със замах с подправките. Не ги пести.
      Тук прави шишове със свинина

      Хобито ми https://www.facebook.com/bgengraving

      Коментар


      • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

        Висш пилотаж в шашлиците!
        0885600006 - Чичо Коце

        Коментар


        • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

          Тоя само като го гледам и ме засърбяват ръцете да припаля барбекюто или да загрея валандърчето...
          "Българинът ще стане велик гражданин на света в деня, когато зареже най-долното си качество - винаги да гледа да мине тънко и да не си плати справедливо за това, което получава!"
          Ат.Буров.

          Коментар


          • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

            Първоначално публикуван от ckaytss Преглед на мнение
            Колеги обещаха ми няколко диска които мога да донеса на Прморско. Нека който има нужда да пише засега мисля, че поне 3-4 са сигурни. А ако се намери кой да ми направи и на мен един, че все не остава време
            колега има ли още 1бр търся вече 2 месеца

            Коментар


            • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

              И аз се нареждам на опашката аз търся вече 3 месеца и не мога да намеря такъв диск ?
              Ако има някой излишен ще почерпката е от мен!

              Коментар


              • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                Преди ви показах 4бр от посудата към валандърчето , а сега вече съм с пълен комплект:
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0331.jpg
Прегледи:3
Размер:109.9 КБ
ID:5521952
                Трите в ляво ги купих готови а на останалите им направих по-дълги дръжки и сега... дръж се мръвко... дайте още ракия.
                Днес съм приготвил две килца вратни пържолки, мариновани от четвъртък вечерта. след два часа пълня юсчето с ракийка и засядам да ги опека на валандърчето. Наздраве на всички.
                "Българинът ще стане велик гражданин на света в деня, когато зареже най-долното си качество - винаги да гледа да мине тънко и да не си плати справедливо за това, което получава!"
                Ат.Буров.

                Коментар


                • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                  Първоначално публикуван от ckaytss Преглед на мнение
                  Като се върна ще се заема има двама които ми искат от София...
                  Какво стана колега?

                  Коментар


                  • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                    Просто, като идея:
                    Тук в началото на този клип Сталик дава няколко съвета за техния "казан" мисля, че са напълно приложими към диска от брана.
                    Всъщмост той отрича поставянето на диска в/у крака. Защото така се губи температура и готвенето не е същото.

                    Хобито ми https://www.facebook.com/bgengraving

                    Коментар


                    • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                      Работа състезания няма време
                      Радослав Тодоров - 10,40 лв. /до адрес е/ - 105535050
                      Марио Тасков - 5,88 лв. - 105535167
                      Христо Занев - 5,88 лв. - 105534832
                      На двама съм писал за адреси. А Иван Недокланов по скаутски е наказан и ще си го получи лично като се видим
                      Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
                      Калоян Кирилов
                      LZ2ZGT

                      Коментар


                      • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                        Първоначално публикуван от ckaytss Преглед на мнение
                        ...... А Иван Недокланов по скаутски е наказан и ще си го получи лично като се видим
                        Той пък по скаутски , като се видите , ще те гощава със скаутска манжа , баница и други ...
                        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                        A1+

                        Коментар


                        • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                          Иване не ми напомняй за скаутска манджа най-доброто нещо ...
                          Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
                          Калоян Кирилов
                          LZ2ZGT

                          Коментар


                          • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                            Здравейте колеги! Не бях влизал във форума няколко дни и можете ли да си представите изненадата ми,когато днес в Еконт ми предадоха диска! Искам Сърдечно да Благодаря на колегата Калоян от Силистра,който ми изпрати диска! Задължен съм му!

                            Коментар


                            • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                              Да помоля ако му се намира на някой един излишен диск от брана нека драсне тук или на ЛС,ще му бъда безкрайно благодарен!

                              Коментар


                              • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                                СЪВЕТ МОЛЯ!
                                Имам питане към капацитетите в тематиката на BBQ-тата
                                Правя си BBQ от черна ламарина. Въпроса е следния:
                                Понеже не искам да го правя прахово боядисване, като тия в Практикер или Бриколето, какво покритие да му направя!?
                                Галванично покритие според мен ще е слабо.
                                Аз си мислех за горещо поцинковане.

                                Вие какво ще кажете по въпроса?

                                Покритието трябва да издържа и на топлината, по спомен жарта е към 450-500 градуса също така трябва да издържа и на износоустойчивост. т.е. триене. Защото това BBQ ще се разглобява и частите ще се търкат една в друга. А и при почистване пак ще има жулене и търкане.
                                И забравих най-важното, покритието да не отделя някакви отрови при нагряването!
                                Хобито ми https://www.facebook.com/bgengraving

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X