Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вкусотии в чинии

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Вкусотии в чинии

    Великолепно е саламчето и аз го любя много.

    Така като гледам и се замислям дали да не си спретнем един "Клуб на Трицифрените оффроудъри" и първата тема да е "Какво направих днес за любимото тяло".
    Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
    Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

    Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

    Коментар


    • #92
      До: Вкусотии в чинии

      Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
      Великолепно е саламчето и аз го любя много.

      Така като гледам и се замислям дали да не си спретнем един "Клуб на Трицифрените оффроудъри" и първата тема да е "Какво направих днес за любимото тяло".
      Записвам се първи.

      Коментар


      • #93
        До: Вкусотии в чинии

        То това си беше фешън от време оно-бутер/упс,краве масло/,обикновени смлени/счукани/ бисквити,захар и какао/за тогава-сега сигурно и с друго може,не ям сладко и не приготвям от доста години/.Бъркаш,мачкаш,оформяш салама и в хладилника някой час.
        Бързо,лесно и вкусно.

        Коментар


        • #94
          До: Вкусотии в чинии

          Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
          Великолепно е саламчето и аз го любя много.

          Така като гледам и се замислям дали да не си спретнем един "Клуб на Трицифрените оффроудъри" и първата тема да е "Какво направих днес за любимото тяло".
          Тия,които не си пият хапчетата за глисти,а обичат да готвят и хапват к'во ги праим...?

          Коментар


          • #95
            До: Вкусотии в чинии

            Мазната риба -всичко става от нея.Мършавата-чироз!

            Коментар


            • #96
              До: Вкусотии в чинии

              Мазната риба -всичко става от нея.Мършавата-чироз!Той се държи вънка.

              Коментар


              • #97
                До: Вкусотии в чинии

                Първоначално публикуван от yanev65 Преглед на мнение
                Мазната риба -всичко става от нея.Мършавата-чироз!Той се държи вънка.
                Край на мача с рецептите.
                Пише ти от "по вънка" 176см/64 оки,и така 27 лета.
                ...ми пишете си на клуба и "Под голям камък,голяма риба",хептен да ви се смея от "по вънка",барабар с половинките ви.

                Коментар


                • #98
                  До: Вкусотии в чинии

                  Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                  То това си беше фешън от време оно-бутер/упс,краве масло/,обикновени смлени/счукани/ бисквити,захар и какао/за тогава-сега сигурно и с друго може,не ям сладко и не приготвям от доста години/.Бъркаш,мачкаш,оформяш салама и в хладилника някой час.
                  Бързо,лесно и вкусно.
                  Прибърза! Ликьор \какъвто имаш\ и ванилия и става още по хубаво и ако смениш обикновените бисквити със Закуска не бъркаш.Начупване на ръка,но това е само детайл.Захар,по-добре пудра.

                  Коментар


                  • #99
                    До: Вкусотии в чинии

                    Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                    Край на мача с рецептите.
                    Пише ти от "по вънка" 176см/64 оки,и така 27 лета.
                    ...ми пишете си на клуба и "Под голям камък,голяма риба",хептен да ви се смея от "по вънка",барабар с половинките ви.
                    Макс айде утре ще те извадим, че днеска голям сняг и голям клинч.\Как може да си толкова МРЪЪВ бе баткоДа не си болен нещо? Да помагаме ако трябва.\Барем 76 кила стани да си в нормата,не че ние сме,ама и твойто не е хубаво.На 28 се ожених:180см\80кг.Айде след двайсетина години да сме живи и здрави и както обичаш и хапка и пивка да си думаме за" камъни и риби"

                    Коментар


                    • До: Вкусотии в чинии

                      Ш'мъ извадите,аз досега бучах по неразринати улици с жипката-тия нашите по почистването една майка ги е раждала.
                      А след 20 години може да си говорим само за качествата на кожения отвес и приложението му в задни времена/като ти гледам ника си 2 години по-голям от мен/...

                      Коментар


                      • До: Вкусотии в чинии

                        Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                        ...Така като гледам и се замислям дали да не си спретнем един "Клуб на Трицифрените офф[/FONT][/COLOR]роудъри" и първата тема да е "Какво направих днес за любимото тяло".

                        Нали в темата показваме с какво сме изглезили тез тела.


                        @Относно саламчето - и аз много го обичам, но досега не съм го правил, та ще е хубаво да пуснете и рецептата.
                        Не се ли слага и локум в него?
                        Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                        Коментар


                        • До: Вкусотии в чинии

                          Първоначално публикуван от GODzillata Преглед на мнение

                          Нали в темата показваме с какво сме изглезили тез тела.


                          @Относно саламчето - и аз много го обичам, но досега не съм го правил, та ще е хубаво да пуснете и рецептата.
                          Не се ли слага и локум в него?
                          Баба ми/лека и пръст/ го правеше без локум,само това,което писах и ставаше трепач.Кравето масло стяга около себе си всичко.
                          п.п.-ползвай пудра захар/колко от всичко-на вкус,като ти допадне прави салама и в хладилника/.

                          Коментар


                          • До: Вкусотии в чинии

                            Вълков го захапа тоя салам, да го довърши сточна рецепта.

                            Коментар


                            • До: Вкусотии в чинии

                              "Мучкалица". Или нещо, което ядохме в Сърбия преди години с Вальо и си го побългарихме.Няколко вида месо:свинско, телешко\може и дивеч\ и пушено месо,бекон ,всичко около килограм.\Вълков прави един натурално пушен врат,"вешалица" за сръбските скари с него става най-хубаво\.Зеленчук:лук-5-6 глави,2-3 моркова,червени,зелени,жълти пиперки\каквито има за цвят\ гъби,2-3скилидки чесън и люта чушка.Аз ползвам и една зеленчукова подправка, която си приготвям от есента в бурканче, хубава добавка за много ястия:смлени домати с магданоз и кервиз ,морков и пиперки.Може и без кервиз, не на всичко върви.Ако няма-домати от консерва.Подправки:черен пипер,бахар, дафинов лист,сол , 1зеленчуков бульон или 1 лъжица вегета\пикантина\и малко червено вино ако сте ползвали месо от дивеч.После задушаваме едро нарязания лук , морковите и пипера.Запържваме месото,нарязано на хапки /без пушеното/ и гъбите и смесваме. Доливаме топла вода /и вино/ пускаме лютата чушка и го забравяме да къкри.Подпровките,разбирай 1дафиново листо и 2-3 зърна бахар в едно пърче тензух възани с кониц за да ги извадим след това или по време на готвенето,зависи,доколко харесвате тези аромати.Когато месото хубаво омекне, добавяме пешеното,бульона,чесъна и домати от консерва във вашия случай.Ако искам да го позгъстя пускам 2-3 кортофа наполовина.Черен пипер,досоляваме ако е нужно и да ви е сладко!Мустакатко

                              Коментар


                              • До: Вкусотии в чинии

                                БИСКВИТЕН САЛАМ

                                1пакетче масло 125гр
                                1ч.ч пудра захар
                                2яйца
                                1ч.ч смлени ядки
                                2с.л какао
                                1с.л ром аз сложих Бейлис това имах
                                Пакет и половина бисквити-Закуска
                                Начупвате бисквитите
                                Разтопявате маслото като смесвате с другите продукти.
                                Разбивате добре и добавяте бисквитите.
                                После вижте снимките и поставете в хладилника като се охлади ми се обадете.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X