Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вкусотии в чинии

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Вкусотии в чинии

    Вальо за да не спамим тази прекрасна тема, мисля да отворя друга.
    Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
    Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

    Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

    Коментар


    • До: Вкусотии в чинии

      Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
      Без спорт ли?
      Всяка сутрин крос и упражнения, повечко колело за сметка на колата, привечер пак на стадиона...без спорт/движение - няма сваляне.

      Ама като свалих и си рекох, че винаги мога пак да сваля...и ето ме пак на стартова позиция от 115 кг.

      Чудех се за малко липосукция и изрязване на коремни тлъстини, ама нали няколко човека умряха...та се отказах.
      Иначе звучи добре - ядеш, ядеш...качиш килограми, минеш под ножа и пак си фиданка.
      Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

      Коментар


      • До: Вкусотии в чинии

        Първоначално публикуван от GODzillata Преглед на мнение
        Всяка сутрин крос и упражнения, повечко колело за сметка на колата, привечер пак на стадиона...без спорт/движение - няма сваляне.

        Ама като свалих и си рекох, че винаги мога пак да сваля...и ето ме пак на стартова позиция от 115 кг.

        Чудех се за малко липосукция и изрязване на коремни тлъстини, ама нали няколко човека умряха...та се отказах.
        Иначе звучи добре - ядеш, ядеш...качиш килограми, минеш под ножа и пак си фиданка.
        Мисля, че е правилно нещата да стават по естествен път, а не чрез такива интервенции.
        Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
        Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

        Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

        Коментар


        • До: Вкусотии в чинии

          Абе я да оставим отслабването в друга тема и да напишем нещо вкусно. Снощи като се върнах от фитнеса.
          Един пакет свинско/диво/, предварително размразен, го метнах в гювеча с 5 глави лук на едро, един килограм гъби-на едро, малко вино и така на 150градуса час и половина. Извадих го и една кофичка готварска сметана, още половин час и с литър руйно вино. Спах като къпан.
          Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
          Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

          Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

          Коментар


          • До: Вкусотии в чинии

            Майко мила, ми ти си за оплакване бе човек.
            ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
            LZ1YBB

            Коментар


            • До: Вкусотии в чинии

              Тази вечер-полукавърма/няма да пържа месото/.
              Мнооого лук-8/9 глави,сварено обезкостено свинско/плешка/,морков,доматено пюре,лютеница,чер пипер/за цвят/,кимион,гъбен бульон,кафяна чаша червено вино.
              Лука/на полумесеци/ го задушвам заедно с бульона и настъргания морков,докато започне да се пържи,запържвам 3/4 минути заедно с две супени лъжици пюре и толкова лютеница.Деглазирам с виното и вода/където съм варил плешката/.Слагам месото и останалото около мен,ако има нужда доливам малко от месния бульон.
              Оставям го 10-на минути /да си омешат миризмите продуктите/ на котлона,донагласям го на сол и съм готов.
              Като го махна от огъня-половин китка листа магданоз,да остане свеж.
              ---------------------------------------------------------
              В оная тема си пишете вие,аз имам глисти...

              Коментар


              • До: Вкусотии в чинии

                'Баси, тъкмо се настройвах за диета, а сега като ви чета и отивам да извадя пакет свинско от фризера.

                ...а се надявах да отворите приказка за овесени ядки, обезмаслени ястия, зеленчуци и т.н. здравословни храни.

                Всъщност, цаката е да се махне хляба и др. тестени, както и сладките неща... ...така че...мда...отивам към фризера.
                Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                Коментар


                • До: Вкусотии в чинии

                  в момента готвя диетичен гювеч с много гъби топено сирене и свинска плешка....пък квото стане във фурната )))
                  LZ5DG....0888985906
                  Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.Руски форум: питаш нещо и теб те питат.Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп
                  Не всичко, което има две бузи е лице!

                  Коментар


                  • До: Вкусотии в чинии

                    Първоначално публикуван от borchev Преглед на мнение
                    в момента готвя диетичен гювеч с много гъби топено сирене и свинска плешка....пък квото стане във фурната )))
                    Явно гювеча днес е на мода-само че аз заготвих сега славянски.
                    Обезкостен бут,чаша ориз,кутия гювеч.
                    Запържих лук,после ориза,три чаши бульон/бута пак го сварих и обезкостих/.Сложих кутията гювеч в тенджерка,отгоре дръжки магданоз,целина,копър,два бахара и един дафинов лист,малка щипка юзъм/гьозум/,сериозна лъжица доматено пюре-кръкна и изключих.Нарязах сварения бут на хапки и всичко в дълбока тава.
                    Черният пипер не го коментирам-бройте ми го като цветови нюанс.
                    Надвечер тавата във фурната,след 30-на минути донагласям на сол.
                    Ако ми се стори редичък/изтрещях му седем водни чаши вода,на една такава ориз/,ще му чукна едно или две яйчица,разбити с малко магданоз листа и някое перо зелен чесън.
                    Мислех да го правя в глиненият гювеч,но при готово месо и полуготов ориз не виждам смисъл-на лято ще се глезим,в дупка край някой гьол да си къкри,докато ние ловим,примерно риби...

                    Коментар


                    • До: Вкусотии в чинии

                      Уфффф... Макар че заради теми като тая минах на ябълки и вода, щот 160 кила били много мога да кажа само продължавайте в същия дух!!!!!!!!
                      Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                      Коментар


                      • До: Вкусотии в чинии

                        Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
                        Уфффф... Макар че заради теми като тая минах на ябълки и вода, щот 160 кила били много мога да кажа само продължавайте в същия дух!!!!!!!!

                        И аз пробвах ябълковата диета, но на третия ден вече не исках да виждам ябълка дори и на снимка!

                        Днес смятам да направя една рибена чорбица...та ще метна рецепта и снимчици.
                        Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                        Коментар


                        • До: Вкусотии в чинии

                          Аз бях на ябълкова диета.
                          Най важното на тази диета която аз стриктно спазвах.
                          Че не трябва да ядеш ябълки.

                          Коментар


                          • До: Вкусотии в чинии

                            Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                            Аз бях на ябълкова диета.
                            Най важното на тази диета която аз стриктно спазвах.
                            Че не трябва да ядеш ябълки.
                            Нещо от сорта на ядеш всичко друго освен ябълки ли
                            LZ1DWW

                            Коментар


                            • До: Вкусотии в чинии

                              Това ме подсети за 'зърнената диета' - ям всичко, което зърна...
                              Когато не знаеш какво да правиш, придай си угрижен вид и върви забързано!

                              Коментар


                              • До: Вкусотии в чинии

                                Прияде ми се рибена чорбица, отворих фризера и с ужас установих, че има само един пакет тилапия.
                                Ама така е...'кат не мога да хващам.


                                Чудех се дали ще стане с тази риба хубава чорбица...и реших да не рискувам, затова извадих един пакет зеленчуци, метнах рибните филета върху фолио и отгоре сложих зеленчуците и разни поправки:


                                Станаха два пакета:

                                ...и заминаха да се задушават за около час във фурната.

                                Но мисълта за чорбичката не ме напускаше...
                                Нарязах гъбки, морковчета и пресен лучец:


                                ...и заминаха в тенджерата да се варят:


                                След като бяха станали готови, съдържанието на единият пакет фолио /задушената риба и зеленчуци/, изсипах в тенджерата:


                                После добавих люто чушле, смлян чесън и лимонов сок...и се получи една нелоша рибена чорбица за начало, следвана от печена тилапия със зеленчуци.



                                Т'ва добре, но ми се хапваше и the real thing, още повече, че бях провокиран от вашите скорошни рецепти.
                                ...ех, гладът е по-силен и от тока , та мариновах едни вратняци:


                                Изкарах друг плик зеленчуци:


                                ...и тях ги мариновах:


                                ...и а'ре на оребрения тиган:



                                Вратняците ги последваха:


                                Междувременно закъкри и едно доматено сосче с чесън:


                                Накрая запекох и лука от маринатата:


                                Изпържих и картофки, и разджурках всичко в тенджерата:


                                К'во друго му трябва още на човек, освен една студена бира?
                                Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X