Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвети и мнения за вакумираща машина за храна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Еделвайсе,за какви ли не глупусти даваш маса пари,а за нещо наистина полезно в домакинството ти се досвидяха и купи най-големия боклук!🤣
    Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

    Коментар


    • Еделвайс
      Еделвайс коментира
      Редактиране на коментар
      За нашите нужди, ще се вакуумират само луканки, пастърма, някой и друг колбас и то ще е само няколко пъти в годината, затова въпросния уред ще се ползва рядко и за нашите нужди е повече от идеален при тази цена и гаранция на уреда, въпрос на приоритети и колко ще се ползва даден уред

      В момента в който решим че ще се ползва често такъв уред, ще изчакаме този да спре да работи и няма да е проблем да извадя 400 лв за марков уред, но на този етап този от Лидл ни е повече от перфектен за нашите нужди.

    • mdim
      mdim коментира
      Редактиране на коментар
      Ми и аз ни са стискам за нещо което преценя, че е важно, ма ползвам същия, както казах по горе марковия го подарих и сега съм с такъФ. И мръвките добре се получават, не само сухите, но и от барбекюто, от които направо капе вкусотия. Ползвам ги и за су-вида, също нямам забелеШки. Ползвам и пликове и ролки без проблем.

  • #32
    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:unnamed.jpg Прегледи:0 Размер:30.2 КБ ID:6950227

    На запълване на такова "изобилие" май точно плод-зеленчука е 1-вото място, през което тия дена аз трябва да мина
    Враг усраине

    Коментар


  • #33
    Хм, кой ти е вакуумирал хладилника бре?
    Не чета коментари и не отговарям на такива.

    И коментаторите...

    Коментар


    • #34
      Въпросът пак къде е шишето, заради което основно работи съоръжението!
      Ще трябва да се огледам за друг модел, в тоя редовно изчезват провизии.
      Сигурно е дефектен, вакуумира и ги праща в четвърто измерение самичък
      Враг усраине

      Коментар


      • Roninn
        Roninn коментира
        Редактиране на коментар
        Правя ракия и......не пия......жената пие,аз не пия....имаше някакви образи с тея мохабети.

    • #35
      През уйкенда се зачертава да е еднин от инцидентните случаи, за които споменах, че вакумираща машина би ми свършила хубава работа.
      Сетих се за темата и побеже няколко техно* са ми на един чеп растояние се занесох до зоната за пазаруване.
      Дали сбърках времето но не намерих нищо смислено там. Щях да се откажа за пореден път ама наблизо имаше плод-зеленчук.
      Заприходих това за 50лв:

      Натиснете снимката за да я уголемите  Име:k2.jpg Прегледи:0 Размер:63.7 КБ ID:6951787

      Аз както писах - не разбирам от тия машини ама това дава повече от машините в лъскавите мега-магазини за значително по-малко пари.
      Дава 3 години гаранция а освен това и работи по мои наблюдения, ограничени в 2 парчета наденица, няколко сандвича и недоядена палка шпек, нагризана още от миналата седмица.
      Вероятно ще инвестирам в няколко съда за вакуумиране с тия маркучи и пликове за многократна употреба.
      Това, когато свърши ролката в комплекта.

      И така - верно тия машини, дори най-скъпите не са чак толкова скъпи но в случая май е излишно да се дават 3-4 пъти повече пари за...
      Изглежда за същото!

      П.С: За уточнение - плот-зеленчука в която се продава конкретно тази ацка машина е куфлант.
      Последно редактирано от Esper; 18-01-24, 16:58.
      Враг усраине

      Коментар


      • #36
        Ползвате ли някаква таблица със млечни и месни продукти и каква е тяхната трайност след вакуумирането им, сега вакуумирах кашкавал и свинска пастърма от големи парчета разфасовки и бих искал да знам колко време ще мога да ги държа така без да се развалят?

        Коментар


        • IvanIvanovi
          IvanIvanovi коментира
          Редактиране на коментар
          таблица и да има, едва ли е релевантна за твоя фризер. Вземи един перманентен маркер и отбелязвай на плика кога си го замразил. Като ти се дояде, отваряй и ако не става за ядене, ще разбереш

        • Еделвайс
          Еделвайс коментира
          Редактиране на коментар
          За фризера още не съм слагал, предимно колбаси и сирена от големи разфасовки.

      • #37
        Не е приложение за смарфон но ако таблиците те карат да се чувстваш по-добре...

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:lc.PNG
Прегледи:124
Размер:60.2 КБ
ID:6952152

        И не - аз не чета такива неща.
        Даже датите на етикетите не ме интересуват в повечето случаи.
        Или нещата стават за едене или не
        Враг усраине

        Коментар


        • Esper
          Esper коментира
          Редактиране на коментар
          Да ама ся знаеш ли колко етикати съм изчел на бабета в плод-зеленчука белким се не преебат да земат нещо, дето пише че е годно до утре?
          Сакън да се не мрие от нещо, умрело отдавна!

        • sek.1
          sek.1 коментира
          Редактиране на коментар
          Зор видях докато отуча дъщерите да гледат срокове на годност на всичко което е в хладилника . Примерно по изискване на евроГейския съюз когато кашкавала не е пакетиран а е нарязан от голяма пита срока на годност му е нещо от порядъка на 1 седмица . До нас наблизо има магазин на мандра където има поне няколко вида нарязан кашкавал . Естествено няма да ходя всеки ден купувам примерно 5 - 6 парчета увити в стреч фолио и ги слагам във фризера .
          Последно редактирано от sek.1; 19-01-24, 13:36.

        • Еделвайс
          Еделвайс коментира
          Редактиране на коментар
          Мерси за таблицата, поне ориентировъчно да имам представа кое и колко.

      • #38
        Понеже често пътувам до турция,нося кашкавал с килограми , вероятно в момента имам по хладилниците над 15 кг ...никога не съм имал проблем със съхранението му....обикновенно го прекарвам през слайс машината на парчета по 20 гр всяко...нареден в кутии с капаци ....

        И....кашкавал не обичам и рядко опитвам.но фамилията го консумира сериозно.
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X