Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кайзер, как се прави

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кайзер, как се прави

    Здравейте, предполагам помните кайзера който купувахме от магазините едно време. Този който не сме виждали (или поне аз не съм) от както се появиха всички боклуци набедени за меса и мезета. Та някой има ли идея как се правеше това страхотно зимно мезе? )
    Проверих форума, но не намерих информацията която търся. Ако питането ми се дублира, извинете ме.
    Approximately 29% of the Earth is land,the rest is ours...

  • #2
    От: Кайзер, как се прави

    Ето тук има инфо по въпроса, прегледай постовете на Ердинч .. стр 14 - 15
    http://www.offroad-bulgaria.com/show...156464&page=14

    Коментар


    • #3
      От: Кайзер, как се прави

      Предполагам че колегата говори определено за кайзер,не кайзер пастърма както пише колегата Ердинч.
      За тези които се мислят за дяволи да не забравят че и на него някой му е сложил рога!!!!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

      Коментар


      • #4
        От: Кайзер, как се прави

        Да, объркал съм кайзирите. Предполагам на теория и по име е следвало да има нищо общто. Сега като се замисля, Имам блед спомен за едно мезе тип полу варено и шарено овъргаляно в чеивен пипер, за това май пита

        Коментар


        • #5
          От: Кайзер, как се прави

          Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
          Да, объркал съм кайзирите. Предполагам на теория и по име е следвало да има нищо общто. Сега като се замисля, Имам блед спомен за едно мезе тип полу варено и шарено овъргаляно в чеивен пипер, за това май пита
          Ете точно за това питам
          Approximately 29% of the Earth is land,the rest is ours...

          Коментар


          • #6
            От: Кайзер, как се прави

            И аз съм любопитен. Беше ми любим.
            сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
            dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

            Коментар


            • #7
              От: Кайзер, как се прави

              Имаше из темите дали в пастърмата или някоя от съседните (може и да сушенето в хладилник да беше)- в началните постове там някой беше описал как се кисне и се подварява - ако не се лъжа беше 20ина мин.
              Месото със сигурност е врат. После малко подсушаване и търкул из подправките .. и те ви кайзер

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X