Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Отглежда ли някой зайци около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Отглежда ли някой зайци около София

    За продаване имам малки мъжкарчета кафяви.Иначе имам осем мъжкаря четири белгийски с оригинален кафяв цвят един черен великан един лайт грей (чинчилов) и две пеперуди.






















    К мирной жизни не пригоден.
    Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
    ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

    Коментар


    • #32
      До: Отглежда ли някой зайци около София

      Първоначално публикуван от cveti Преглед на мнение
      Я кажи един заек колко струва? Някакви по-специални грижи от малките си събратя обикновените зайчета иска ли?
      Интересно - Тревата иска да гледа зайци...

      Коментар


      • #33
        До: Отглежда ли някой зайци около София

        Еии Старчок ,ти изби рибата стия заичоци бре!!!! Един приятел му е бръмнала главата на тема Дългоухи,целия двор е заел с винкели и флексове, като видя твоите сал дет не полудя!! Давай вика да го търсим тоз чиляк да дава акъл!! Лесна работа викам,на 18 март съм в Софето,взимам едно шишенце ракиица от моята и докат им видим дънцето със Стария всичко ще ми обясни,какво къде ,как чеи в багажника може да скочи някои дългоух
        Най-добре е да имаш богати приятели!!!
        Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

        Коментар


        • #34
          До: Отглежда ли някой зайци около София

          Старо, а на 4-тата снимка защо си им надписал ушите?

          Коментар


          • #35
            До: Отглежда ли някой зайци около София

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Старо, а на 4-тата снимка защо си им надписал ушите?
            Това са татуировки... Ама няма време да ги изрисува целите
            Където Бирата, Там и Аз...

            Коментар


            • #36
              До: Отглежда ли някой зайци около София

              Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
              Знаеш, че съм ти обещал - когато имам път в твоята посока - да ти се обадя, за да се видим.
              Ники, може да ме упълномощиш да те представлявам пред Стария Мога и транспорта до Тученица да осигуря. Едно време гледах зайци там. Около 50-тина. Ама в сравнение с тия, обаче бяха колкото новородени
              Те вакарелските колкото сърни Да не е съгрешил некой местен сръндак?
              За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

              Коментар


              • #37
                До: Отглежда ли някой зайци около София

                Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                Цвети за тебе подарък едно от тия бяло и черно пеперудитеШе си го гледаш като любимец в стаятаНямаш представа как свикват с човека и колко са социалниИ ядат сено и овес
                И крака на столове и маси ядат, и кабели гризат и ...

                Абе Стария, не и пускай такива мухи в главата. Заекът трябва да се гледа в кафез. Просто в стаята прави бели.

                Преди години на братовчед ми му подариха една женска Чинчила. Те Взеха да си я гледат в стаята. И огриза всичко дървено до което се докопа, кабелите на компютърът им ... Ама от 220V нищо му няма

                После те си го командироваха на село. А от първото кутило ни подариха едно женско на нас.

                В старият ни двор гледахме 5-6 години зайци. Баща ми де. После ни събориха къщата и построиха кооперация. И няма къде да ги отглеждаме.

                Миналата година купихме на Баща ми къща на село. Даже приключихме с ремонтите на къщата. Към края на месеца нашите се изнасят там. Съответно първият добитък койте ще се завъди са ЗАЙЦИ.

                Пиши с какво ги ваксинираш. Едно време баща ми ползваше Хебовак - беше хапче което се разтваря и после се инжектира. Ама дали се продава още, и дали е ефективно ... Някои слагат разни гадости във водата, ама ние не сме.

                Колко струва един породист заек в момента? Може и на лично да ми кажеш.
                Nissan Terrano 2,7 TDI

                Коментар


                • #38
                  До: Отглежда ли някой зайци около София

                  До Чичко Фър като те гледам и ти като мене пиеш всичко до което се докопаштака че немаш гайле кога искаш идвай

                  До Ясен това е фулмастер бележа ги мъжките с черта а женските с кръгче нали съм недоскиф така като ги погледна не ми трябват очила и знам кое какво е

                  До колегата добре дошъл винаги зайчета ше има много през ден през два некоя ражда нали знаеш израза котат се като зайци

                  Гойко къде пита какво стана аз не знаех че колегите джипари са и запалени зайчари
                  К мирной жизни не пригоден.
                  Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                  ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                  Коментар


                  • #39
                    До: Отглежда ли някой зайци около София

                    [QUOTE=Стария;1076764]До Чичко Фър като те гледам и ти като мене пиеш всичко до което се докопаштака че немаш гайле кога искаш идвай

                    Ааа с грешка си!!С проста нафта съм се насмукал,и газ за газена ламба не опитвам!!!Виж ако е Алпиндизел може!!!
                    Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                    Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                    Коментар


                    • #40
                      До: Отглежда ли някой зайци около София

                      Мойте джуджета ги разпознавам по гърбовете/м-ж/ ама са пуснати на земята.

                      Спорът ражда истината, а нуждата - изобретението!

                      Ако тръгнеш след муха, непременно ще стигнеш до лйно! /партийна поговорка/

                      Коментар


                      • #41
                        До: Отглежда ли някой зайци около София

                        Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                        В момента имам десет малки ваксинирани и готови за продажбаза колеги от форума на преферциални цени

                        Омалях да чакам сам да си признаеш, та да питам
                        В крайна сметка какви са цените?
                        Да не зависиш от "Органи" в България....

                        Коментар


                        • #42
                          До: Отглежда ли някой зайци около София

                          Нормално е Старото да не казва цени тук. Дигни телефона, па се разберете. Може и на лични.

                          Коментар


                          • #43
                            До: Отглежда ли някой зайци около София

                            Абе Старчок ,кво ги направи тия снимки на дългоухите бре??Народа ме побърка ,що ги няма ,що ги няма???Я виж що си сделал??? Пусни ги пак ако трябва!!!!
                            Д'ан ти доде много ракията ,че натисна дет не требе???
                            Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                            Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                            Коментар


                            • #44
                              До: Отглежда ли някой зайци около София

                              Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
                              Абе Старчок ,кво ги направи тия снимки на дългоухите бре??Народа ме побърка ,що ги няма ,що ги няма???Я виж що си сделал??? Пусни ги пак ако трябва!!!!
                              Д'ан ти доде много ракията ,че натисна дет не требе???
                              Явно е "затворен" сървъра, на който са качени снимките.
                              Ето една от първите, която бях запазил в моя компютър.
                              Прикачени файлове
                              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                              Коментар


                              • #45
                                До: Отглежда ли някой зайци около София

                                Качвах ги много лесно през пик спаниг и изведнъж изчезна и у три форума ми изчезнаха снимките гадостШе ги кача пак ама през някой друг форумСа ше ги кача на блог и нека ги трият
                                К мирной жизни не пригоден.
                                Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                                ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X