Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Отглежда ли някой зайци около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Отглежда ли някой зайци около София

    Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
    Имам и аз въпрос към зайчарите:Дадоха ми преди месец 4 зайки и 2 мъжкаря.Едната роди преди 2 седмици а другата днес при раждането умря. Родила е 2 а 3 -то останало вътре . Оставих ги новородените при другите.Има ли някакъв шанс да оживеят, или зайката ще им разкаже играта?
    Знам че зайцевъдите го правят и става, ама не знам дали има тънкости.

    Коментар


    • От: Отглежда ли някой зайци около София

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      Знам че зайцевъдите го правят и става, ама не знам дали има тънкости.
      За този случай специално вече е късно. Гледах да не ги пипам с голи ръце, с едни работни ръкавици поовъргаляни в барабонките на майката, ги хванах и поотърках в по- големите зайчета, но днес едните бяха на купчина в единият ъгъл- другите в другия, вече във вечните зелеви градини.
      Все пак ако някой каже как става - няма да е зле!
      При мен извън зимният сезон има доста безплатна храна за зайци. Пък и ми допада като животно.
      Sent from my Nokia s fenerche

      Коментар


      • От: Отглежда ли някой зайци около София

        Е много е голяма разликата -2 седмици , няма как да стане.
        Иначе обикновено не се усеща зайката,трябва добре да се почистят от стария пух,най-добре да се извади зайката ,докато слагаш доведените и зайчета.

        Коментар


        • От: Отглежда ли някой зайци около София

          Знаете ли заешките изпражнения как се използват като оборски тор?Някой ми беше казал че емного силен и не става а може би трябва да се накисва с вода?

          Коментар


          • От: Отглежда ли някой зайци около София

            Перфектен тор , който се освобождава бавно в почвата и за това е безопасен.Обикновенно е чист от плевелни семена ,няма смисъл да се накисва с вода ,просто се заорава.

            Коментар


            • От: Отглежда ли някой зайци около София

              Старо, ти къпеш ли ги твоите?
              http://hotnews.bg/laugh/video/zaek-s...uzi.10290.html
              LZ1PER

              Коментар


              • От: Отглежда ли някой зайци около София

                Моля за спешен съвет.По обед една зайкиня ми роди 11 зайчета.Не се оскуба и не ги храни.Мисля да ги храня с капкомер.Въпроса е с какво мляко и на какъв интервал.До 1-2дни чакам други 2 зайкини да родят и ще ги прехвърля при тях,но няма да издържат до тогава без храна.Благодаря за съветите.

                Коментар


                • От: Отглежда ли някой зайци около София

                  Имам едо питане към Стария,до миналата година и аз гледах заици,обаче по стечение на опстоятелствата ги изклах всички.Та искам пак да ги завъдя,продаваш ли малки заичета,от великанчетата,ако да как мога де се сваржа с теб и да си взема.Поздрави.
                  SUZUKI VITARA V6
                  HONDA CBR 919RR
                  MERCEDES ML
                  MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

                  Коментар


                  • От: Отглежда ли някой зайци около София

                    Май няма в момента зайци при Стария.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X