Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Раундъп

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: До: Раундъп

    Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
    Преди малко бях във ветеринарната аптека и си купих 'Глифоган". По-евтин е от Раундъб, а ми казаха, че ефекта е същия. Следобяд ще напръскам и като видя ефекта ще пиша.
    Малко по бавно действа.Валсаглиф също върши работа на добра цена.
    ОФA ДБ 2.5тдс 97г, ЗИЛ450506,тел.0899751844

    Коментар


    • #32
      От: Раундъп

      Първоначално публикуван от ivodianov1992 Преглед на мнение
      Я кажете нещо за Би 58, някой ползвал ли е, има ли наблюдения?
      Бях чул,че е забранен за производство,иначе е ефектен.При по голяма доза изгаря листата.
      ОФA ДБ 2.5тдс 97г, ЗИЛ450506,тел.0899751844

      Коментар


      • #33
        От: Раундъп

        Не съм пробвал но със по силен концетрат течна тор действало като раундъб.Или всичко изгаря или става джунгла.

        Коментар


        • #34
          От: Раундъп

          Сега има някакъв препарат казва се арсенал мнОГО по-силен от раундъп.
          Може и да напрскаш с него и на гола земя и нИщО не никне докато раундъпа се пръска на зелено, някъде междо 20-30лв. му е литъра.

          Коментар


          • #35
            От: Раундъп

            Първоначално публикуван от megadevil Преглед на мнение
            Сега има някакъв препарат казва се арсенал мнОГО по-силен от раундъп.
            Може и да напрскаш с него и на гола земя и нИщО не никне докато раундъпа се пръска на зелено, някъде междо 20-30лв. му е литъра.
            Ама всичко ли трепе или селективно ?
            Пробвал ли си го ?
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • #36
              От: Раундъп

              С "арсенал"пръскат в АЕЦ.Много ефикасен,трепе всичко, след него остава пустиня не никне нищо със месеци.
              ОФA ДБ 2.5тдс 97г, ЗИЛ450506,тел.0899751844

              Коментар


              • #37
                От: Раундъп

                А я ми кажете откъде и как купувате,доколко успях да видя е I група,демек ограничен за продаване

                Коментар


                • #38
                  От: Раундъп

                  Първоначално публикуван от sparow Преглед на мнение
                  А я ми кажете откъде и как купувате,доколко успях да видя е I група,демек ограничен за продаване
                  +1
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • #39
                    От: Раундъп

                    Арсенал 250 СЛ-Тотален, неселективен, доза 400-600 мл./дка. Първа група!Едно време се ползваше само за третиране на ж.п. линии

                    Коментар


                    • #40
                      От: Раундъп

                      Ако някой извади за продаване,веднага ще купа 1литър.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Раундъп

                        да, и аз съм навит, я вижте как, от къде? Аз днес пръсках с някакъв турски, ще видя как е. По - евтин е 16 лева за литър.
                        Ако е машина, нека бъде немска!
                        XJR 1200
                        ETZ 150
                        Kawasaki Ninja ZX10R

                        Коментар


                        • #42
                          От: Раундъп

                          Зная, че ще Ви прозвучи гадно и не на място, но във войната на САЩ с Виетнам, Монсанто използва в-ва, както им казват " жълт и оранжев " с подобна структура на Раундъп и са пръскали джунглата, тъй като ме мързи да пиша и да не става копи-пейст, моля прочетете статията в следния линк:http://kipeye.ucoz.ru/news/kakvo_e_m.../2010-03-27-46 и знайте ,че 30 г. никой не купувше виетнамски земеделски продукти, а само ние си пиехме виетнамско кафе
                          Последно редактирано от белята; 09-05-11, 22:34. Причина: правописна грешка
                          Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

                          Коментар


                          • #43
                            От: Раундъп

                            Приликата между Agent Orange и Раундъп е като между одеколон "Тройной" и Шанел №5.С "подобна структура" са...

                            Коментар


                            • #44
                              От: Раундъп

                              Много е важна концентрацията на разтвора,ако не е дозиран правилно ефекта понякога не е добър.Преди две години на съседа му бяха продали 150 гр раундъп и му казали че е за 1декар,той го раздели на 5 пръскачки и резултата беше нулев.Аз лично ползвам ГЛИКОФАН 150гр на пръскачка от 15л, с него пръскам лозето м/у редовете че не ми се копа на жегата и съм доволен,унищожава всички плевели-паламида,балур,вълча ябълка и др. на който не им помня имената.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Раундъп

                                Доста изчерпателна информация относно ГЛИФОЗАТА. Който се интересува може да хвърли един поглед.

                                http://www.agrostart.eu/statiq_tonev.html
                                Стратегия за Национално оцеляване - Да си толкова прост, че никой да не иска да се занимава с теб.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X