Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подрязване на асма

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Подрязване на асма

    По една капка сутрин и една вечер се препоръчва за "неузряло перде", помътняване на роговицата. Аз съм го ползвала пак по капка подобно на визин, при дразнене от замърсяване или при умора. Препоръчва се обаче да се счупи клечка по време на цъфтежа и тогава да се събере.
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • #62
      От: Подрязване на асма

      Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
      Би ли споделил повече ...как се слага , по колко ...?
      Колежката ме е изпреварила. Та по една-две капки вечер при необходимост. Народна медицина и го знам от баща ми, цял живот беше заварчик. А, и родом от Градево...

      Коментар


      • #63
        От: Подрязване на асма

        Благодаря !
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • #64
          От: Подрязване на асма

          А някой има ли идея, от къде мога да си закупя посадъчен материал, искам да е надежден и да си излезне точният сорт. Ще ми трябва напролет. Става въпрос за районите около Хасково или Стара Загора. Искам да си разширя малко лозето. Ще трябват стотина коренчета Мускат Отонел. Някой има ли надеждни идеи?
          Ако е машина, нека бъде немска!
          XJR 1200
          ETZ 150
          Kawasaki Ninja ZX10R

          Коментар


          • #65
            От: Подрязване на асма

            Първоначално публикуван от ivodianov1992 Преглед на мнение
            А някой има ли идея, от къде мога да си закупя посадъчен материал, искам да е надежден и да си излезне точният сорт. Ще ми трябва напролет. Става въпрос за районите около Хасково или Стара Загора. Искам да си разширя малко лозето. Ще трябват стотина коренчета Мускат Отонел. Някой има ли надеждни идеи?
            http://ppk-korten.com/
            Продукти>Винени сортове>Мискет Отонел
            Името да не те притеснява това си е Мускат Отонел.В различните райони и държави е наричан различно...

            Коментар


            • #66
              От: Подрязване на асма

              И аз за тях се сетих. Не са много далеч, бях им изпратил мейл преди месец, но така и не ми отговориха. Явно трябва да звънна или на място да отида.
              Ако е машина, нека бъде немска!
              XJR 1200
              ETZ 150
              Kawasaki Ninja ZX10R

              Коментар


              • #67
                От: Подрязване на асма

                Най добре отиди на място.Разкажи им залозето-разположение,почва и т.н. Може пък и някой друг сорт да ти предложат и да ти допадне. Като ти донесат снопа с посадъчния материал го огледай може да има наранени или счупени пръчки. Да идеш на място си е предимство- "Око да види,ръка да пипне"!

                Коментар


                • #68
                  От: Подрязване на асма

                  Първоначално публикуван от ivodianov1992 Преглед на мнение
                  А някой има ли идея, от къде мога да си закупя посадъчен материал, искам да е надежден и да си излезне точният сорт. Ще ми трябва напролет. Става въпрос за районите около Хасково или Стара Загора. Искам да си разширя малко лозето. Ще трябват стотина коренчета Мускат Отонел. Някой има ли надеждни идеи?
                  Разгледай и сайта на пловдивската "АМВ АГРО".До сега каквото съм им поръчал-това е излязло-над 200 лозички от 3-4 сорта. Винените сортове са на цена 2.50лв. на лозичка, а десертните мисля че бяха по 3.50лв. на лозичка. Основно са присадени на подложка SO4, но някой сортове ги предлагат и на по-устойчиви на варовик подложки.
                  Последно редактирано от petomu; 18-01-17, 19:46.
                  Suzuki Grand Vitara 2.0 TD 99г.
                  Opel Corsa 1.7д 98г

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X