Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за избор на фурна за вграждане?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Помощ за избор на фурна за вграждане?

    Зависи от парите и кухнята.
    Неправилен монтаж на плота без възможност за циркулация на въздух под него води до прегряване на електрониката му, прекъсват писти и ремонт. Проблемът е, че доста дърводелци така проектират и изработват шкафа, па и на хладилника. В по- малка степен важи и за фурна и микровълнова.
    А тези простотии се правят от името на всички ни.
    Даника
    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

    Коментар


    • #17
      От: Помощ за избор на фурна за вграждане?

      Тя фурната е за горен монтаж и отвора е стандаръен на шкафа.А цената е 400лв и ме устройва , все пак няма да се изкушя само заради марката.
      Последно редактирано от drago varvar; 28-05-16, 14:51.
      Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

      Коментар


      • #18
        От: Помощ за избор на фурна за вграждане?

        От скоро представителството на Тека в България пое и Кuppersbusch, която е част от немската групировка Тека. Предполагам, че при това положение проблем със сервиз няма да има. Другите марки също са добър избор, но не знам сервиз за Bauknecht дали има у нас. Проблема е само до доставка на резервни части. Иначе всеки кадърен майстор може да поправи една фурна.
        Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

        Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

        Коментар


        • #19
          От: Помощ за избор на фурна за вграждане?

          И двете много- много не се развалят. Поне в Германия.
          А тези простотии се правят от името на всички ни.
          Даника
          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

          Коментар


          • #20
            От: Помощ за избор на фурна за вграждане?

            Благодаря за отговорите, ще видя какво ще взема накрая, всичко зависи и от нейно величество цената. Марките които гледам не са окончателни и Miele може но на тази цена нов модел няма за сега, само стари модели намирам, а Bosch, Whirlpool и Neff нещо не мога да си харесам модел от тях. Предлагане много и избор голям.
            Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

            Коментар


            • #21
              От: Помощ за избор на фурна за вграждане?

              В крайна сметка си вземах Siemens HB76G1560S
              Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X