Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с ПУП

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение


    Аз аз аз!!!!
    Съвсем сериозно и официално (може да се запише и документира) предлагам да ти подаря напълно безвъзмезно (без да ми плащаш) квадратни метри!
    Въпросните квадратни метри са с отделен нотариален акт и се намират на центъра(на пазара) в голям областен град. Върху тях има построена ЖСК.
    Уточение:
    Става въпрос за земя като част от парцел върху който е построена малка ЖСК с малко дворче.
    Това е лична и чиста собственост няма ипотеки няма тежести.Годна за прехвърляне. Няма уловки - просто е неизползваема(за мен)
    Причина за подаряването:
    При многото имоти и врътки тази земя остана ей така и само и плащам данъците а не мога (и нямам идея) как да я оползотворя.В резултат на това искам да се отърва от нея.
    Напълно сериозен съм!

    Иццо не е от най любимия участник в форума и обича да се заяжда с всички - но ако прояви интерес ще стане сделка!
    Ако някой друг прояви интерес - добре дошъл.Подробнисти - на лични. Този имот(земя) не ми е приятен и желая да се разделя с този нотариален акт.
    Тъй като няма как да стане дарение - ще бъде покупко продажба - (без да се плаща реално) и смятам че разходите по прехвърлянето ще бъдат минимални.
    Има хора, които това работят - срещу възнаграждение закупуват собственост, която е 'неудобна' за сегашния си собственик.

    Коментар


    • #17
      Мишев, проблемът ти е лесно решим. Пусни обява в търговския раздел и си готов.

      А за интернет либофта... Ти пък си ми любимец. Не са много хората успяващи да напишат страница А4 без да кажат нищо смислено.
      Това е талант, а словесният онанизъм и словоблудството ти са достойни за уважение.
      Не чета коментари и не отговарям на такива.

      И коментаторите...

      Коментар


      • #18
        Ако е истинска "барачка" се брои за преместваем обект и никакво разрешение не ти трябва. Ако го именуваш "барачка", а то на практика е към 90 кватрата жилищна площ от бетон и тухли, друг въпрос.
        Чувал съм, че промяната на ПУП не е невъзможна, стига да има кои да го оформи правилно.
        Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

        Коментар


        • #19
          Преместваем обект е нещо, кеото може да се премести цяло, без да се разглобява. Съдебна практика!
          Относно квадратните метри- улиците имат минимална ширина и радиус на завой. Тази няма, поради което се налагат отчуждителни процедури. Най-лесното е да подариш тези квадрати на общината. Всички други варианти...да не звучи цинично, но ако сега си на примерно 60, почти сигурно е, че в този живот няма да дочакаш РС от тази община за каквото и да е втози имот. И да, при неурдени сметки по регулация, те нямат право да издават РС. Принципите са хубаво нещо, но по банановите републики като нашата, цената им не се мери в пари, а нещо далеч по-ценно...във време!
          Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X