Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за безкабелна вертикална прахосмукачка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    П. П. Току що я отворих, 18650 са. - Колега това е само модел показващ най-общо размера на елемента. Има доста други параметри, като най-важните са: година на производство, кой е производителя и при вашият случай за какво ще се ползва (т.е. ток и време просто казано). Та колегата от ел сервиза е казал усилени - такива трябва да са за винтоверт, прахосмукачка, шлайф,зеге и т.н. с ел.двигател (четков/безчетков). Може мнооого да се каже по темата за батериите, но все пак не слагай клетки за лаптоп на ел.двигател/прахосмукачка - ще си изгубиш времето и парите. Успех.

    Коментар


    • cnc82
      cnc82 коментира
      Редактиране на коментар
      Напълно си прав ! Общо взето съм бос в темата за батериите, та ако можеш да дадеш съвет, ще съм благодарен.
      Днес успях да намеря човек който да подмени елементите, въпросът е да знам какво точно трябва да купя.
      Мисля, че оригиналните батерии са LG ICR18650HE2 2500 mah.
      Харесах си един Samsung 2500 mah 20А.
      20 ампера разряден ток ще ми свърши ли работа ?

    • didoee
      didoee коментира
      Редактиране на коментар
      Да , но зависи дали са истински и за какво време го отдават. Гледай и датата на производство - производителя обикновенно дава 2 години гаранция.Акумулатор 3.6V/2500mAh ICR18650HE2 20A LG има за 9.90 в елимекс, но дали са читави не се знае.Потърси и с 30 А (поне 20 да имат ).

    • cnc82
      cnc82 коментира
      Редактиране на коментар
      Благодаря !
      Ще пробвам или с този Samsung или с LG-то. И вече какъвто ми е късмета... 😁

  • #32
    Гледай индустриалните батерии.😉 https://www.eurogroup-33.eu/produkt-...0%D0%B8%D0%B8/
    Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

    Коментар


    • cnc82
      cnc82 коментира
      Редактиране на коментар
      Точно такива гледам. 🙂
      Вече поръчах.

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X