Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с поръчка от "Алиекспрес"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Винаги малкото е хладилно, а голямото е фризер.
    На фабричния в камиона нямам малко отделение, един обем е. Всички стени са пластмаса, но замръзват предната и двете странични, задната откъм компресора НЕ замръзва.Като го чистим тия дни ще направя снимка, че сега не ми се вади нищо.
    Ако този от снимката ти, а и от линковете по-горе го набримчиш докрай на -20 ще замрази всичко. В малкото евентуално няма да се напукат яйцата 😄
    Веворските, които пусках назад са налични в Чехия и Франция.
    "Ob Arm, ob Reich, im Tode gleich“
    Русофилия: Тежка, наследствена незаразна болест, която не се лекува и от която за съжаление не се умира. Същата е дефиницията и за шизофрения.

    Коментар


    • #17
      Тая чупентия е около 40лт. Вътре всичко е пластмаса, не като vevor с металните елементи в линковете. Там където соча е компресора и НЕ замразява. Останалите три страни замразяват каквото се допре до тях, хем е усилен маалко над средно ниво.
      Прикачени файлове
      "Ob Arm, ob Reich, im Tode gleich“
      Русофилия: Тежка, наследствена незаразна болест, която не се лекува и от която за съжаление не се умира. Същата е дефиницията и за шизофрения.

      Коментар


      • Dilyan Zagorchev
        Dilyan Zagorchev коментира
        Редактиране на коментар
        Waeco 35лт, 40W, 24V, заводски монтиран в камиона е. Току що го проверих,че не знаех каква марка е

      • s_s1
        s_s1 коментира
        Редактиране на коментар
        Ваеко и Дометик са топ брандовете за кемпери, каравани и къмпинг оборудване.

      • Dilyan Zagorchev
        Dilyan Zagorchev коментира
        Редактиране на коментар
        Да, така е

    • #18
      Докъде я охлади работата? т.е, поръча ли нещо?
      "Ob Arm, ob Reich, im Tode gleich“
      Русофилия: Тежка, наследствена незаразна болест, която не се лекува и от която за съжаление не се умира. Същата е дефиницията и за шизофрения.

      Коментар


      • s_s1
        s_s1 коментира
        Редактиране на коментар
        Не, пропуснах времето, за да поръчам и да пристигне и утре заминавам към Примирско на почивка.
        А междувременно хладилника /амоняк и водород/ отказа тотално.

    • #19
      Не знам дали стават като хладилници, но от този магазин съм поръчвал многократно и няма грижи с доставки: https://www.banggood.com/Hcalory-35-...6&rmmds=search

      Коментар


      • disko04
        disko04 коментира
        Редактиране на коментар
        Благодаря!

      • s_s1
        s_s1 коментира
        Редактиране на коментар
        Мога ли да се доверя на този сайт за търговия с Китайските производители?

      • nigell
        nigell коментира
        Редактиране на коментар
        Последните години купувам основно от тези от европейските им складове. Идват за седмица със Спийди или DHL. От али само дребни боклуци до 10-15 долара. Не съм имал проблеми. Други подобни са geekbuying.com и gearbest.com. Със gearbest съм имал проблеми с един 3д принтер - мотаха се месец с изпращането и накрая канселирах и ми върнаха парите. Поръчах същият от banggood и дойде без проблеми. Това реално пак са платформи като aliexpress, вътре има различни търговци, но са по-интегрирани и вероятно търговците са по-едри, не някой гаражен купил 1000 протектора на едро опитващ да изкара някой лев.
        Когато купувам от алиекспрес гледам да е от официалния магазин на съответния производител, с тях не съм имал никакви проблеми. Като цяло за 10 години да съм имал 2-3 пратки неполучени и то основно много дребни неща за по няколко долара без тракинг. В 99% от случаите доплащам за тракинг, дори стоката да е 2-3 долара, а тракинга още 2-3. Дори така цената идва в пъти по-ниска от тази в БГ (примерно за протектори, зарядни, кабелчета и т.н.).

    • #20
      Напоследък много проблеми с китайците: На две поръчки ми върнаха парите почти веднага, с извинения. А за една друга, търговеца си събра магазина и изчезна - добре, че беше само 2-3 долара.
      От друга страна, каквото дойде - дойде за две седмици, което ми е личен рекорд.
      Някой друг да има пресни впечатления?
      Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

      Коментар


      • KingofROAD
        KingofROAD коментира
        Редактиране на коментар
        премахнати магазини съм виждал преди. скоро не съм попадал.

        В средата на януари т.г един търговец ме кара да отменям поръчката три пъти, последия сам я отказа.
        защо така и не разбрах. Цената беше 2-3 долАра.
        Иначе да, до Пловдив около 17-20 дни. последно време пъргавко се придвижват. 2020,2021 и 2022 съм чакал и по 70 дни, даже и 2-3 пророчване имаше., но от тазиз есен насам по бързо се движат....

    • #21
      За първи път ми се изгуби поръчка, от ноември. Според тракинга беше дошла в Бг, в пощата не я откриха. Казаха ми , че вече не само те , а и другите куриерски фирми разнасят китайските пратки. След издирване в еконт, спиди , рапидо и квоощебешезабравих, както и мейл до Magyar post ( междинния превозвач) си останах без протектори за телефона. Унгарците и продавача, както и али-то твърдят , че пратката е стигнала до БГ, да си я търся тук.
      6$.

      Коментар


      • krassitch
        krassitch коментира
        Редактиране на коментар
        И на жена ми "се загуби" едната пратка от Китай в пощата-предполагам,че там е като в Бермудския триъгълник-изчезват разни неща,а ред няма.Не се знае кой пипа и влачи,най-вече по-евтини пратки,да махне човек с ръка...Интересно,как в частните куриерски фирми не се губят пратки...

    • #22
      Да споделя как се разви покупката на хладилника: През зимата поръчах искания от нас хладилник на VEVOR Electric Appliance Store и след няколко дни пристигна. Редовно го ползваме и при +40 С в кемпера за 3 часа работа направи - 7 С при постоянна работа на компресора. Доволни сме от придобивката стои в кемпера м/у седалките. Не е шумен и не ни пречи да спим.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X