Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръка за сериозна фирма - продажба и монтаж на висок клас климатици за гр. Лясковец, може да е от Г.Оряховица или В.Търново

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Вентилатора на вътрешното тяло е с голям диаметър, нискооборотен и доста тих. Духа топло ниско долу, на нивото на краката.

    При мен е генерал, с тяло на 2.20 височина, който ползвам преди да е пуснато парното. При брат ми е дайкин с подово тяло - топли доста по-добре. Единствения "недостатък" е, че тялото е достъпно за малки неуправляеми "терминаторчета"

    И в двата случая, в помещението трябва да има достатъчно свободно пространство, за да има добра циркулация на въздуха.

    Коментар


    • #17
      Да завърша темата, след внимателно проучване се спрях на фирма Конвект ЕООД - Велико Търново, климатиците са монтирани професионално, постараха се много, климатиците са 3 бр, Дайкин Perfera 12 ки, но решихме и трите климатици да са подови, нищо общо нямат със стандартните горе вътрешни тела, общата сума стъпи на 10 500 лева, препоръчвам фирмата за климатиците, доволни сме от техния професионализъм.

      Коментар


      • #18
        Малко инфо за подовите тела ако може. Пък и снимка някоя ако има. Имам да обзавеждам един апартамент с климатик, та се замислям и за това. Казват, че по-добре било, не духа толкова като с горно тяло.
        Ford Maverick II 2.3 XLT
        Ford Mondeo MK5

        Коментар


        • #19
          Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
          Малко инфо за подовите тела ако може. Пък и снимка някоя ако има. Имам да обзавеждам един апартамент с климатик, та се замислям и за това. Казват, че по-добре било, не духа толкова като с горно тяло.
          Пак си духа но по-малко и духа от горе и отдолу, може и по избор, турбината е бавнооборотна и питата е впечатляващо голяма на подовия климатик, отоплението е много по-комфортно, тепърва за другата зима ще може да се каже повече преки впечатления, ето снимка на външното тяло 12 ка и на вътрешното тяло:

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20220427_103855.jpg
Прегледи:86
Размер:426.8 КБ
ID:6851884

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20220427_103939.jpg
Прегледи:71
Размер:174.3 КБ
ID:6851885

          Вътрешното тяло определено е внушаващ, при отопление е много добро.

          Коментар


          • Asen Kushlev
            Asen Kushlev коментира
            Редактиране на коментар
            Благодаря за споделеното!

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X