Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Прахосмукачка за пепел

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Аз преди две години сътворих ето това точно за пепел от подръчни елементи. Пост номер 13 от тази тема. https://offroad-bulgaria.com/forum/%...B8%D1%86%D0%B0
    Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
    Място и хора към които да принадлежи ...

    Коментар


    • KingofROAD
      KingofROAD коментира
      Редактиране на коментар
      Нещо такова е и моята идея, само че с по-малка кофа, и по-гоУема смучкопрашка. На самоделна количка, но и така става даже още по-добре. Под ръка имам някаква полупрофесионална уж - щил. Като я купувах ми казаха, че тоя модел се търсел за хотели. И циклонния филтър го имам, само дето руки не доходят....

  • #17
    И аз започвам да се замислям за циклон. Не ми се дават 50-60-70 пари за една плаСмаса, но явно чисти по-добре от самоделна кофа.
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • #18
      Попрочетох темата, но не ми стана ясно имали такова жУвотно, което смуче яко пепел, прах, дребни строителни боклучета и женски косми?!? Не очаквам да е безплатно, нали!
      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

      Коментар


      • #19
        Едва ли има жУвотно, което да вържеш на "жирафа" и да не го удуши за минути без циклон. Най-калпавият строителен отпадък за чистене е прахът от шкурене. За всичко друго става и обикновена битова прахосмукачка (прежалена).
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • #20
          Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
          Попрочетох темата, но не ми стана ясно имали такова жУвотно, което смуче яко пепел, прах, дребни строителни боклучета и женски косми?!? Не очаквам да е безплатно, нали!
          Има. За повече пари - Керхер. За по-малко - голямата лидълска
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


        • #21
          Да доста коли, кутията за въздушния филтър е и циклон. С филтър или без, пак бачка. На ланча либра и капа са и доста дълбоки.
          байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
          Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
          Суперспам - спама на суперите

          Коментар


          • #22
            На къщата имах много за чистене от гадни места - съселите живееха между ламперията и външната стена, на височина метър всичко беше плътно запълнено с черъпки от орехи и по-дребни боклуци.
            Разковах ламперията тук-там, но без прахосмукачка нямаше как да ги изчистя.
            Докато жената беше на работа и прибрах прахосмукачката - First Austria с воден филтър - доста мощна и добра машина е. Пробих капака на пластмасова кофа, вкарах маркуча, на изхода още един маркуч от прахосмукачка. Зора беше с орехите - задръстват маркуча. Иначе водния филтър си е благинка- няма задръстване, няма консумативи.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X