Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде и как карате карантината ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    За момента си стоя в нас, понеже работя от нас. От 8 до 17 съм пред лаптопа, а след това - отново, хаха. После лягам и спя. Те така 4-5 дена. Тук-таме изляза някоя вечер късно-късно да напазаря и после отново в нас. Уикендите си измислям някакви занимания на закрито - я в мазата, я в гаража, я нещо по колата да човъркам. Може да монтирам лоста на тавана, да взема въжето и да направя някоя тренировка. За момента държим юздите. Занимавка му е цаката, поне при мен. Нещо да ми държи съзнанието ангажирано.

    Коментар


    • #17
      Работим силно от вкъщи лаптопи компютри телефони по цял ден. Детето учи от вкъщи пишем, решаваме, принтираме после сканираме, ходим на реката докато беше хубаво времето че там няма хора няма нииикой.

      Коментар


      • #18
        Абе вие си пишете как спазвате превенцията за "неилизане". Въпроса. както е зададен е за същинската карантина, когато няма да можеш да "идеш до магазина късно вечер ", т.е касае карантинираните хора !!!
        0899 шест5313нула
        За всекиго по нещо

        Коментар


        • Чавдар (V93)
          Чавдар (V93) коментира
          Редактиране на коментар
          Както често се случва, заглавието се разминава със съдържанието.

        • santaclash
          santaclash коментира
          Редактиране на коментар
          До чак такава карантина не вярвам да се стигне, но вчера си говорих с кмета на село и той каза, че се готвят в супер спешен порядък да купуват още коли за соцаилния патронаж от общината. И са пуснали обяви за още хора за кухнята. Явно се готви тотална забрана за по-възрастните да излизат. Нямам друго обяснение. Той там социалния се оправяше до сега с три или четири коли.

      • #19
        За какво разминаваме иде реч, като това е първи пост?

        Първоначално публикуван от hamilton Преглед на мнение
        Под угрозата да останеме в София и да не излизаме от къщи, освен за покупки в последният момент 1 час, преди влизане на забраната се изнизохме от София. Имаме вила в една Панагюрска местност, пълно уединение и изолация в Средна гора. От нас започва балкана и река покрай нас. В момента е заснежено и много красиво, но и малко скучновато. Не сме привикнали на такава тишина.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #20
          Абе трудно ще ми забранят да не излизам от къщи при положение, че аз не съм се прибрал още в къщи.
          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

          Коментар


          • #21
            Тук толкова почва да ни харесва, че обмисляме варианта да заживеем за постоянно и след карантината. Отдавна си мечтаем да се изнесем от противна София, направо се родихме тук. Няма го този стрес като в големия град.

            Коментар


            • #22
              Ще се сетите...
              HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

              Коментар


              • #23
                Усъвършенствам градинарството и билярда:

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1 (1).JPG
Прегледи:574
Размер:61.9 КБ
ID:6579584

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1 (2).JPG
Прегледи:577
Размер:42.9 КБ
ID:6579583

                Коментар


                • #24
                  През зимата спасих един капак от шевна машина с идеята да го преправя на някакво сандъче, което ще се използва за .....идея си нямам за какво. Тези студени карантинни дни му дойде реда. Почистен до основи, ново дъно, малко обков( имитация на ковано желязо) , байц и лак. Ето резултата. Сигурен съм, че жената ще го напълни с нещо.
                  Прикачени файлове
                  "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                  Коментар


                  • #25
                    Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                    вкъщи, на дивана.... накрая ще ми хареса как се лекуваме с лежане и здрава храна
                    тази седмица ходих на работа, но сега се връщам на карантинен режим за следващите 9 дена
                    ________________________________________________
                    Subaru OUTBACK 2,5
                    Hyundai TUCSON 2.0

                    Коментар


                    • #26
                      Ванка ,пуснАх го у вицове ,ма си е истина.Днес в ключарницата дойде клиент да пита може ли да му се направи заключване на хладилника.

                      Коментар


                      • Пенчо
                        Пенчо коментира
                        Редактиране на коментар
                        Ама те съвеЦките си излизаха така от завода!!

                      • IvanIvanovi
                        IvanIvanovi коментира
                        Редактиране на коментар
                        Аз нашия го вкарах в спалнята и изнесох гардероба, така и така двамата с жената сме под карантина, няма за къде да се обличаме.

                      • Жоро Байкушев
                        Жоро Байкушев коментира
                        Редактиране на коментар
                        Хладилник с ключалка ? Ми то в топ петролните държави са само такива ! По закон! сещас се нали, пости, възпитание ,контрол и ключ.

                    • #27
                      Ходя на работа всеки ден. Работа обаче няма. Пари - също. Вечер ме чакат две внучета и куче. Излизаме заедно за час-два покрай реката, после се налудуваме из стаите и към десет малките си тръгват. Понякога остават. Сутринта, към 4:30, за час сме само аз и кучето, пак там. Добре ми е така. За съжаление в понеделник влизам за планова операция и после нещата са 50:50. Или ще ми липсват разходтките за месец-два, или вече няма да ми пука.

                      Коментар


                      • BENZBOSS
                        BENZBOSS коментира
                        Редактиране на коментар
                        Да не вземеш да умреш от глупости сега,да прецакаш короната.

                        Стискам ти палци,не се мре така лесно

                      • сто
                        сто коментира
                        Редактиране на коментар
                        Оживях, благодаря!
                        Май съм бил прекален оптимист с тези месец-два до частично възстановяване, като гледам колко съм спихнал...

                      • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
                        ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
                        Редактиране на коментар
                        Бързо възстановяване , ако имаш нужда от помощ , свиркай !

                    • #28
                      Всъщност от форума колко човека са под карантина? Май само един човек сподели, че е под карантина заради завръщане от чужбина, останалите сме само с ограничени физически контакти или както там го водеха.
                      То май и почти няма останали без работа из форума...
                      Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                      Телефон - в профила!

                      Коментар


                      • #29
                        Аз нито съм под карантина, нито съм се заврял в къщи. И не смятам да го правя.
                        HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                        Коментар


                        • #30
                          Никаква карантия или ограничения не карам.
                          Ходя си на село, работя си земята, както бих го правил и без карантия.
                          единственото неудобство е,ч е трябва да спирам на блокадата да се обясня,ч е съм земеделец, а там полицайчетата веднага ме пускат.

                          А, и още едно неудобство-сутрин не мога да си взема нещо за обяд от магазина, че съм под 60. Та се налага да си слагам в кутийки от вкъщи.
                          Ама с това да се разминем...
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • p-pleven
                            p-pleven коментира
                            Редактиране на коментар
                            Пазарувай преди работа.
                            БИЛА-та отваря в 8:00 - идеално: няма хора заради "пенсионерския час". МЕТРО отваря в 6 - пак добре дошло заради поспаланковците... Варианти има

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X