Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде и как карате карантината ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Къде и как карате карантината ?

    Под угрозата да останеме в София и да не излизаме от къщи, освен за покупки в последният момент 1 час, преди влизане на забраната се изнизохме от София. Имаме вила в една Панагюрска местност, пълно уединение и изолация в Средна гора. От нас започва балкана и река покрай нас. В момента е заснежено и много красиво, но и малко скучновато. Не сме привикнали на такава тишина.

  • #2
    На работа си карам карантината Липсва ми спорта

    Коментар


    • #3
      В къщи и в двора.Втора седмица на съм на работа.На хубаво време се занимавам с разни градински дейности,тренирам вкъщи ,но тия няколко дена с това скапано мартенско време ,вътре е пълна скука.Ядене ,телевизия и спане и скукааааа.........,дано се пооправи времето.
      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

      Коментар


      • #4
        Карантина ли?
        Мия двигател за сглобяване после, после ме чака автоматична скоростна кутия за диагностика ъъъъ после да чакам да падне блокадата и да дойдат собствениците с буца мазни кинти (естествено заразени с курОнавирус)
        Басимуса имам работа за целия китайски народ, а съм уморен съм за целия китайски и част от индийския......отделно ремонти по къщата
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • #5
          Тия няколко дни щото е студено, си работя на обекта (у комшиите), но преди да застудее се спуках от работа по лозето. А и ми остана за след като се постопли. Та, не се застоявам много да скучая.
          Your conscience is all you can take to your grave.

          Коментар


          • #6
            Работейки, под домашен арест. Работа от къщи - лошо няма. Даже супер. Обаче обездвижването при практически наложения ни домашен арест е отвратително.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • #7
              вкъщи, на дивана.... накрая ще ми хареса как се лекуваме с лежане и здрава храна
              ________________________________________________
              Subaru OUTBACK 2,5
              Hyundai TUCSON 2.0

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                вкъщи, на дивана.... накрая ще ми хареса как се лекуваме с лежане и здрава храна
                Нещо подобно, но и 2-3 пъти дневно търкам седалката на велоергометъра по 10-тина минути
                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                Из "Златния телец"

                Коментар


                • #9
                  Карантина? Няма такова нещо, бачкаме като шантави. Ония ден докарах лодка от Мексико, паркирах и веснага скочих на друга да я карам до Сиатъл. Ако мина между капките на летището, от Сиатъл летя за Мексико за друга лодка до Сан Франциско. И брат ми е така.
                  Тъпото е, че имаме 2 лодки през Панамския канал ама заради карантината няма минаване за сега. Иначе тук бачкане да искаш, и въобще не се мусят на цените.
                  https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                    Карантина? Няма такова нещо, бачкаме като шантави. Ония ден докарах лодка от Мексико, паркирах и веснага скочих на друга да я карам до Сиатъл. Ако мина между капките на летището, от Сиатъл летя за Мексико за друга лодка до Сан Франциско. И брат ми е така.
                    Тъпото е, че имаме 2 лодки през Панамския канал ама заради карантината няма минаване за сега. Иначе тук бачкане да искаш, и въобще не се мусят на цените.
                    Вие двамата в 90% от времето сте в карантина. Ни хора, ни барове наблизо. То затова на "земя" сте като отвързани..

                    Иначе аз бачкам от вкъщи, но поне къща и двор. И времето е приятно. Как може да се кара това в апартамент не знам.

                    Коментар


                    • NIKSD
                      NIKSD коментира
                      Редактиране на коментар
                      Рижавия да бастиса далаверата с Мексико? Ъхъ, на теория е бастисана. На практика- качвам самолета, летя си до Мексико, качвам си яхтата и се появявам в Калифорния. Няма как да ме спрат да вляза в УСА, ако съм с американски паспорт. Далаверата върви та пушек се вдига!

                    • NIKSD
                      NIKSD коментира
                      Редактиране на коментар
                      Рижавия да бастиса далаверата с Мексико? Ъхъ, на теория е бастисана. На практика- качвам самолета, летя си до Мексико, качвам си яхтата и се появявам в Калифорния. Няма как да ме спрат да вляза в УСА, ако съм с американски паспорт. Далаверата върви та пушек се вдига!

                    • NIKSD
                      NIKSD коментира
                      Редактиране на коментар
                      Рижавия да бастиса далаверата с Мексико? Ъхъ, на теория е бастисана. На практика- качвам самолета, летя си до Мексико, качвам си яхтата и се появявам в Калифорния. Няма как да ме спрат да вляза в УСА, ако съм с американски паспорт. Далаверата върви та пушек се вдига!

                  • #11
                    Чак и нови чорапи ми подариха, модерни!
                    Прикачени файлове
                    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                    Коментар


                    • santaclash
                      santaclash коментира
                      Редактиране на коментар
                      Рижавия не я ли бастиса вече тая далавера с яхтите в Мексико?

                  • #12
                    Напред назад с колелото, работа, други занимания на открито. Залежаването на закрито влошава здравето.

                    Коментар


                    • #13
                      От утре почвам из двора и.с нетърпение чакам.от понеделник на работа ,ако не се спекат нещата!
                      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                      Коментар


                      • #14
                        Безделието е хубаво нещо, ако е пожелание, а не защото някой ти забрани да правиш друго. Забраненият плод бил най-вкусен, казват.

                        Аз за 100 метра, буквално, не мога да си стигна до работилницата. При други обстоятелства е имало седмици, в които не съм стъпвал там, и хич не ми е липсвало. Сега обаче все повече психясвам че не мога да отида. Ще взема да си разхвърлям колата в гаражната клетка, баси, беклим свърша нещо повече от това да седя на компютъра (работейки или пишейки във форума), да спя, да гледам телевизия, да ям, и да решавам задачи със синковеца.

                        Аз от много време си мисля как да стана селянин, ама май чашата се пълни и скоро ще прелее. А сега и цените на имотите ще паднат.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • siem
                          siem коментира
                          Редактиране на коментар
                          santaclash. идейка, направи си го с цял маркуч от този черния. Не му зная точно името. Със зглобките ще ти дойде на стотина лева, щом си рекъл сам да си го копаеш.
                          Последно редактирано от siem; 25-03-20, 23:27.

                        • santaclash
                          santaclash коментира
                          Редактиране на коментар
                          Не знам точно как е правено навремето. Има някаква конструкция от плочи или бетон-като канал, която върви през двора до чешмата, ама защо е правено така, не е ясно. Вътре са тръбите. Това го установих като правих нова шахта за водомера. Копах копах и оп....показаха се едни тунели. Размер примерно 20/10. Единият води към чешмата, другият към къщата. Обаче до къде стигат, защо е правено така...ще трябва да се изкопае. Откъм чешмата няма достъп-тя е излята цялата, на място, от бетон. Вижда се тръбата, ама там какво се случва е пълна загадка. Може изцяло да са в тоя канал тръбите, може някъде каналът да е поддал...всичко може.
                          Идеята ми беше за цената. Направо ме втрещи. На съседа му сменяха водопровода вътре в къщата същите тия. Не съм го виждал от тогава, а в оня момент нямах гащи да отида да го питам колко пари са му взели.

                        • Чавдар (V93)
                          Чавдар (V93) коментира
                          Редактиране на коментар
                          Е при тебе е правено някакво луксозно изпълнение. Бетоно обсадно корито Ама като ти ще го разкопаваш и закопаваш, направо хващаш и си сменяш тръбите. Взимаш ПЕ ф25 на руло, каквато дължина ти трябва, полагаш си го в наличния канал и си ти. Нямаш нужда от никаква техника. Връзките са на резбови съединения. Пък и полипропилен да трябва да лепиш - не е висша математика. Един поялник за лепене на Райдер е 60-на лв Малко практика и действаш. А цената са ти казали или на принципа, ако мине (леворъки балъци - дал Господ) или за да те откажат.

                      • #15
                        Аз лично избягах от града на село заедно с булката още преди две седмици, защото предусещах такова затваряне на големите градове.
                        Така или иначе съм пауза между рейсовете(работата такава...) И сега съм се отдал на борба с бурените из градината. На хората затворени в панелните кутийки им съчувствам искрено.
                        ​​​​

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X