Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чуденка между BEKO & Electrolux сушилня

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от bestbg Преглед на мнение
    Здравейте, мисля да подменя старата сушилня AEG t59840 и да я подменя с нещо по новичко. Жената се оплаква че не излизали на микс програмата сухи и продължавало много дълго вече. Преди 3 месеца и беше правена пълна профилактика за около 300лв и повече не ми се занимава с нея

    Чуденката ми е между тези двете:

    ELECTROLUX EW9H478S

    BEKO DPY 8506 GXB1


    Аз май съм повече за Бекото - 150лв по евтино 5г гаранция... Вие бихте ли споделили вашето мнение?
    Споделям !Утре ще го карам.мойто Беко в България сервиз за да си му сложат мотора със сменени лагери,свален от техен техник пред 20 дена.Сега ообаче не могат да посещават адреси гаранционно,та ще трябва да им я карам .ГВ гаранция е до 11 .2020 година +още 3 годишна допълнителна.Иначе много добра машина ,уж модел за износ в Германия,обаче като знам кои произвеждат лицензни лагери на известни марки си обяснявам ситуацията.Последно брах ядове с FAG и SKF автолагери,made in vietnam!Представям си и тия на сушилнята кви са!Качеството на техниката среден клас е като тотото,как нацелиш!Квото и да купуваш да е с максимална гаранция.
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

    Коментар


    • #17
      Да бутна темата. Колегата, ако може да сподели мнение за Беко.
      Grand Cherokee WJ
      Dodge Caliber
      E 430 4-matic-T(S210)
      GLK

      Коментар


      • #18
        Никой ли не ползва уреди на BEKO?
        Grand Cherokee WJ
        Dodge Caliber
        E 430 4-matic-T(S210)
        GLK

        Коментар


        • #19
          Въпрос, мака и не баш за конкретните марки - SIEMENS или MIELE и двете са едни години, втора радост с почти сходни функции с термопомпа. Твърди се че сименса е по-здрав уж, някой с преки вЧепетления ?

          Коментар


          • Пламен С
            Пламен С коментира
            Редактиране на коментар
            Имам наблюдения върху Миле, много корави, но и много скъпи. И понеже ми предстои цялостно обзавеждане мисля всичко да е Беко във високия ценови сегмент.

          • I.Stoyanov
            I.Stoyanov коментира
            Редактиране на коментар
            Благодаря, и аз се спрях на Милето! Ще заприходя една ако е рекъл началника отгоре в скоро време

        • #20
          Първоначално публикуван от Пламен С Преглед на мнение
          Никой ли не ползва уреди на BEKO?
          Аз ползвам, хладилници на 29 и 2 години от тази марка. Първия един хладилен техник през 2005 година каза, че го е закрепил, втори път да не му го карам . Малко заледява вътре на гърба, но размразяване веднъж годишно оправя нещата. Другия засега не е давал проблеми. Живот и здраве следващите 4-5 месеца ще обзавеждам апартамент и съм заплюл комбинирана пералня със сушилня от марката.
          Ford Maverick II 2.3 XLT
          Ford Mondeo MK5

          Коментар


          • Пламен С
            Пламен С коментира
            Редактиране на коментар
            В това се състои скептицизма ми. По-опитните техници казват , че старите уреди Беко са били ок. Сега ги правили калпави.

          • Asen Kushlev
            Asen Kushlev коментира
            Редактиране на коментар
            Това го разправят за абсолютно всякаква техника. Колко е вярно ще видим. Факт е, че не е проектирано да живее 20-30 години, но и няма смисъл. Пералнята ми е Електролукс на 10 години, има тръгнала корозия, това ако го гледам всеки ден ще ми е малко тегаво(моята е завряна под един плот и не се вижда), бойлера ми е 20+ години неръждаем, ама отвън си ръждясва и ме дразни вече. За техника гледам средна ръка като клас и най-дългата гаранция, и ако е на промоция още по-добре. 6-7 години изкара ли, всеки ден отгоре е бонус. Прехвалени марки с ненормални цени не заглеждам даже.
            Последно редактирано от Asen Kushlev; 19-09-22, 15:04.

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X