Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Боядисване на коса

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Боядисване на коса

    Първоначално публикуван от Маги Преглед на мнение
    Остави женати сама да си боядисва косата !
    Представям си те след няколко месеца врътнал дупе с гребенче в ръка и си захапал секси пръстчето си !
    По-скоро ще я боядиса с текламита и ще я реши с телоподаващото
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • #17
      До: Боядисване на коса

      Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
      По-скоро ще я боядиса с текламита и ще я реши с телоподаващото
      Еййй,даде ми чудесна идея какво да направя на сестра ми,че нещо ме ядосва тия дни.Текламита ми се търкаля тука в краката,но мисля,че ще е по-грубо с нигрол или друго трансмисионно масло да заменя веществото в тубичката с боя,без тя да знае естествено.Ще стане доста ефектно...После ще видим как действа кореселина или бояджийския обезмаслител върху косата и кожата на главата.
      С "Фармахим" - непобедим
      Дизел - само дънки!

      Коментар


      • #18
        До: Боядисване на коса

        Първоначално публикуван от m20_maniqk Преглед на мнение
        Еййй,даде ми чудесна идея какво да направя на сестра ми,че нещо ме ядосва тия дни.Текламита ми се търкаля тука в краката,но мисля,че ще е по-грубо с нигрол или друго трансмисионно масло да заменя веществото в тубичката с боя,без тя да знае естествено.Ще стане доста ефектно...После ще видим как действа кореселина или бояджийския обезмаслител върху косата и кожата на главата.
        Намира ми се една каска... мисля, че ще ти трябва, докато се скриеш в Победата
        А нигрола, успешно може да замениш с поксипол
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • #19
          До: Боядисване на коса

          Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
          Намира ми се една каска... мисля, че ще ти трябва, докато се скриеш в Победата
          А нигрола, успешно може да замениш с поксипол
          А,виж,каската ще свърши работа,въпреки,че аз ще се скрия тука в стаята,под стойката с двигателя от Победата,а от страни ще се зарина с джанти и брони.Да се надяваме,че няма да ме намери.С поксипол вече става прекалено грубо,все пак говорим за майтап биещ към гавра,а не за обезобразяване.Веднъж ме помоли да и помогна с боядисването и още в момента,в който видях тубичката си помислих какво ли ще стане,ако направя смяна на субстанциите.Но чак лепило...То и ще се усети,мирише различно.
          С "Фармахим" - непобедим
          Дизел - само дънки!

          Коментар


          • #20
            До: Боядисване на коса

            Добре де - нещо на битумна основа
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • #21
              До: Боядисване на коса

              Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
              Добре де - нещо на битумна основа
              Боди 930 или там асфалтлак,но той пак вони.Да се надяваме,че в бързината няма да забележи миризмата.Ако се усети,ще и кажа,че това си е мое,правил съм го да наливам асфалтлак в недостъпните по колата места,а тубичката била удобна...
              С "Фармахим" - непобедим
              Дизел - само дънки!

              Коментар


              • #22
                До: Боядисване на коса

                Първоначално публикуван от m20_maniqk Преглед на мнение
                Боди 930 или там асфалтлак,но той пак вони.Да се надяваме,че в бързината няма да забележи миризмата.Ако се усети,ще и кажа,че това си е мое,правил съм го да наливам асфалтлак в недостъпните по колата места,а тубичката била удобна...
                Ти си садист-добряк
                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                Коментар


                • #23
                  До: Боядисване на коса

                  Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                  Ти си садист-добряк
                  Това е и проблема-прекалено съм добър,за да го направя.Ще почакам още да ме ядоса и тогава.Приятелят и може да окаже някакъв отпор след това,макар и несериозен и все пак той въобще не ме притеснява.
                  С "Фармахим" - непобедим
                  Дизел - само дънки!

                  Коментар


                  • #24
                    До: Боядисване на коса

                    Е сега вче се оляхте Хем жените ви да са хубави, хем умни, хем да не мацнете по четка за пет седем минути. Ама ако ще трябва да си боядисате колата, бе то кит че и сатенен да е бе то да я тръкнете че и да е гладичко и равничко, бе да я пръснете че и да не я олеете, пък после и гланца след това да съхне че и равномерно да е малии то три дни отнема. Ма за жената неможе.Моят мъж пък си ме пребоядисва когато си искам и му е кеф, или поне не се оплаква, щото като ме изведе да не кажат хората къф тоз келиканзер с него, жена или райска птица разхожда. Ако и колата така боядисваше нямаше да кажа на майстора колата ама я да дойде комшииката неината ша я лъсне като слънце.Колата де
                    Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Боядисване на коса

                      Да де,ама колата не мрънка и не дудне,докато си работиш по нея.Няма "айде по-бързо,ще ми изгори косата!" или "чакай,чакай,там пропусна!".Тя и приятелката ми ме е карала да я боядисвам-"айде беее,нали са бояджия!",но отговора от моя страна беше "С двукомпонентна или с блажнярка?!"Освен това ако не ти харесва косата на жена ти,можеш да й вземеш перука или да я оставиш вкъщи,пък да намериш заместничка.Докато колата,еххх,Колата...
                      Всеки ще го е срам да кара с олята боя.
                      С "Фармахим" - непобедим
                      Дизел - само дънки!

                      Коментар


                      • #26
                        До: Боядисване на коса

                        Ей, кефите ме, наистина. Ама и жената се кефи, и се хили като побъркана като я извикам да види какво се пише в нашият форум. Ама няма да напиша на писанията на кого се смее най-много, да не налети да го черпя
                        Иначе, косата се боядиса перфектно, даже колежките и я питали кой я е боядисвал, май дали да не си отворя бояджийница...
                        А на мен освен русото, друг цвят на женската коса не мога да различа, всички други цветове са ми доста еднакви.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X