Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Боядисване на коса

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Боядисване на коса

    Тази вечер, жената ме изненада с това, че си е купила боя за коса, и не с покупката, а с молбата си АЗ да я боядисам.

    Сега!
    Това вече ми се е случвало, преди може би 10 години, и се надявах никога повече да не се повтори, ноооо
    И понеже си я обичам тооолкова много, се съгласих.
    О ужас!
    Нанасянето на боята е сравнително лесно, разнасянето на боята малко по-трудно, но когато се налага да се отметне вече боядисаната коса се оказа истински трудна задача. То много косми, видя ми се като гора. Една смес от боядисана и небоядисана коса, боядисаната вече влажна, небоядисаната още суха, такава бъркотия... На всичко отгоре Надя ми се смее, та се залива, и аз леко се притесних, но после си възвърнах позициите:
    За мен е много по-лесно да сменя феродовия диск, отколкото да се занимавам с разни коси.
    Нейсе, след много смях, и зор от моя страна успяхме с общи усилия да се справим с тази тежка задача.
    Но това си има и своята еротична същност, и затова само пускам темата, и отивам в спалнята, надявам се да сте активни, и да стане хубава темичка.
    ПП Спама не е забранен
    Има ли желание-има и начин!

  • #2
    До: Боядисване на коса

    Сложи и тайно полиестерна смола в боята и никога вече няма да те занимава с това)))
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • #3
      До: Боядисване на коса

      Колега, трудно е само първите няколко пъти, после се свиква. Обаче жените са лукави същества! Когато откажа на моята, се справя перфектно сама пред огледалото. А това със смолата ми хареса. Има хляб в тази идея. Дали не е по-хуманно със силикон?

      Коментар


      • #4
        До: Боядисване на коса

        Следващият път опитай с пулвелизатора на прахосмукачката - хем ще боядисва, хем ще отмята косата!
        Употребата на хартиено тиксо не е задължително но е препоръчително!
        Спорът ражда истината, а нуждата - изобретението!

        Ако тръгнеш след муха, непременно ще стигнеш до лйно! /партийна поговорка/

        Коментар


        • #5
          До: Боядисване на коса

          Трябва да си направиш система на боядисване.
          Например започваш отзад напред и от корените към краищата.
          То май е и за време...не може да си мажеш повече от половин час....май?

          Коментар


          • #6
            До: Боядисване на коса

            Първоначално публикуван от Mimeto Преглед на мнение
            Трябва да си направиш система на боядисване.
            Например започваш отзад напред и от корените към краищата.
            То май е и за време...не може да си мажеш повече от половин час....май?
            Ако я боядисваш русокоска-отзад напред като и разделяш косата на 4-ри секторачакаш 20мин.и разресваш с гребен по дължините.
            Ако сменяш цвета мажеш цялата коса

            Коментар


            • #7
              До: Боядисване на коса

              Не знам дали за половин час трябва да се омаже, но аз се справих за по-малко И системата я позвах, но пак голям зор.
              А относно прахосмукачката-и на мен ми харесва идеята, ама как ще реагира жената. А за тиксото стана дума-тя ми вика да и пазя кожата, да не я вапцам, а аз съвсем сериозно и предложих да олепя челото и с тиксо. Те тогава започна големият смях
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #8
                До: Боядисване на коса

                Първоначално публикуван от Mimeto Преглед на мнение
                Трябва да си направиш система на ....... започваш отзад напред и от корените към краищата.
                То май е и за време...не може да си мажеш повече от половин час....май?
                Ако правилно съм разбрал рецептата, почваш я отзад, от към "корените"..... А Мимето от къде знае, че не можеш да "мажеш" повече от половин час...???
                Накрая почваш да си мечтаеш....
                http://www.youtube.com/watch?v=rO8JWbG6bVw


                П.С. Внимавай с тиксото, още повече ги разрошва, поне хамстерите....
                Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                Коментар


                • #9
                  До: Боядисване на коса

                  С боята се стои определено време, примерно час. Ако мажеш още час, едните части от косата, които са намазани първо,ще се престояли два часа с боята. Просто ще ти окапе косата така.
                  Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                  A2 (+)

                  Коментар


                  • #10
                    До: Боядисване на коса

                    Добре де, не е ли по-лесно да забъркаш в една кофа неква боя, да натопиш главата на девойката а после да духнеш с компресора да изсъхне
                    На всичко има чалъм Кой не си е правил тостер от две ютии в казармата, или хотдог с маша за коса?
                    Моето блонди не се боядисва, но ако реши да придобива изкуствен интелект винаги ще измисля някаква paint system
                    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                    Коментар


                    • #11
                      До: Боядисване на коса

                      Първоначално публикуван от gadeff Преглед на мнение
                      Ако правилно съм разбрал рецептата, почваш я отзад, от към "корените"..... А Мимето от къде знае, че не можеш да "мажеш" повече от половин час...???
                      Накрая почваш да си мечтаеш....
                      http://www.youtube.com/watch?v=rO8JWbG6bVw


                      П.С. Внимавай с тиксото, още повече ги разрошва, поне хамстерите....
                      Пише си го на боите!
                      А както каза Цветенцето...ако искаш да има какво да боядисваш и следващ път!..
                      Действай бързо и сръчно!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Боядисване на коса

                        Първоначално публикуван от cveti Преглед на мнение
                        С боята се стои определено време, примерно час. Ако мажеш още час, едните части от косата, които са намазани първо,ще се престояли два часа с боята. Просто ще ти окапе косата така.
                        Двойка!
                        Слаб(2)
                        Не се стои "примерно час". Времето е заковано на 25 минути, а в някакъв по-специален случай(забравих точно какъв) 35!
                        Явно нямаш опит в боядисването
                        А, да споделя-бих се пробвал в професията, но ме е страх да не ми излезе име на ................................
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • #13
                          До: Боядисване на коса

                          Боята е с действие 35мин.При тъмните нюанси става по тъмна,а при русите косата ти не се чувства комфортно след 35-те мин.
                          Все пак кажи жена ти блонд ли е или от умните?

                          Коментар


                          • #14
                            До: Боядисване на коса

                            Еее, не е блонд.
                            За умна-май, че е, щом успява да си наложи своето, ей-така, без да се усетя, или по-точно усещам се, но по никакъв начин не искам да се противопоставя, и не ми е гадно, даже понякога ми е кеф.
                            Но то е голям зор(боядисването), предпочитам да имам в ръцете си нещо с устойчива, постоянна форма, а не да не знаеш кое откъде да подхванеш...
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Боядисване на коса

                              Остави женати сама да си боядисва косата !
                              Представям си те след няколко месеца врътнал дупе с гребенче в ръка и си захапал секси пръстчето си !

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X