Обява

Свий
Няма добавени обяви.

iRobot vs Neato vs ... Демек има ли условия за живот на тези животни у нас?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: iRobot vs Neato vs ... Демек има ли условия за живот на тези животни у нас?

    Нямам такива устройства, но на скоро бях в дома на един известен офроуд състезател, който гледа две котки. Трудно ми е да ги нарека котки, защото предпочитам да ме нападне куче вместо тия зверове, ама жена му каза, че единственото спасение от космите са две подобни на споменаваните тук устройства, от които едното даже миеше. Не им знам марките, ама идната седмица ще ходя пак и ще питам...
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

    Коментар


    • #17
      От: iRobot vs Neato vs ... Демек има ли условия за живот на тези животни у нас?

      Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
      На хлъзгав под може и да не успее да се качи върху нея... Моята съм я лепнал с двойнозалепящо
      На по-хлъзгаво от ламинат не съм я изпробвал. Винаги успява.

      Коментар


      • #18
        От: iRobot vs Neato vs ... Демек има ли условия за живот на тези животни у нас?

        Ами моята при постоянно използване явно започна да деформира ламелките на базата. И на ламинат доста често почна да я премества и да се бори с нея...
        Затова и я лепнах към ламината с двойнозалепващо тиксо (може и гумените крачета да са се поизносили или позацапани от косми )
        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

        Коментар


        • #19
          От: iRobot vs Neato vs ... Демек има ли условия за живот на тези животни у нас?

          Не, не... няма такова нещо. Докато работеше нормално в режим на чистене прахосмукачката минавайки близо до базата винаги се спираше и обръщаше посоката, а не почваше да я блъска и да чисти върху нея, както прави сега.

          Коментар


          • #20
            От: iRobot vs Neato vs ... Демек има ли условия за живот на тези животни у нас?

            Моята с базата не се съобразява изобщо докато не реши че трябва да се зареди. Бута се в нея и я заобикаля като всеки друг предмет. Като огладнее тръгва право към нея веднага щом я забележи.

            Отделно от това има една "невидима стена" - устройство с батерийки което би трябвало да излъчва сигнал който да пречи на машинката да пресича някаква линия. Е, тази функция не е чак съвсем съвършена.

            Коментар


            • #21
              От: iRobot vs Neato vs ... Демек има ли условия за живот на тези животни у нас?

              Имах предвид, че като и дойде времето за зареждане тръгва към базата, 'влиза в глисадата', намалява скоростта, обаче въпреки, че подхожда добре, почва побутва базата в момента, в който се опитва да се покачи на електродите и така си я бута докато спре да се плъзга или достигне стена... А завърти ли се леко - там започва да се шашка...
              А относно 'невидимите стени' - при мен в комплекта имаше две, които могат да работят и като 'фарове' - в книжката пишеше, че в режим 'фар' позволява лесното намиране на базата и добро ориентиране дори да няма пряка видимост (например почистване на различни стаи)... Иначе в режим 'стена' съм ги ползвал няколко пъти - работеха супер, стига да предвиждаш това, че в стената се 'блъска' не габарита на прахосмукачката, а сензора, който е малко по-навътре в корпуса..
              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X