Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Натурален зехтин от Гърция?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: От: Натурален зехтин от Гърция?

    Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
    Момци, аз търговец не съм. Имам канал от който мога да взема ограничено количество. Исках да помогна на вас, които търсите хубав зехтин. На мен ми казаха , че е студенопресовън . Когато го опитах за пръв път, ефекта беше УАУ.
    Не знам гръцки, не знам какво пише на кутията, не знам как да проверя , дали е студенопресовън. Казвам си нещата както са.
    Лъжата ми е едно от най-омразните неща.
    Виждам че се заражда, някаква интрига, аз отказвам да участвам в нея. Взех назаем 500 лева да поръчам зехтина, ще си го задържа, ще правя подаръци на приятелите инсемейството и ще намеря начин да върна заема.
    Желая ви весели дни
    Нямам лоши чувства към нокой.
    Ванка дал съм линк. Това е производителя. Има и на български с гугъл превод. Не им е силна страна правенето на сайтове на гърците. Зехтина е екстра върджин. Пресован на ниска температура. ОК си е. В Гърция е трудно да намериш домашен зехтин. Демек аз имам 20 дръвчета и си го стискам зехтина в къщи.

    Коментар


    • От: Натурален зехтин от Гърция?

      Дани , как си представяш домашен зехтин 50 000 литра?
      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

      A1+

      Коментар


      • Re: Натурален зехтин от Гърция?

        Ванка, гърците гледащи маслини ги дават в стискалницата и там им дават зехтин, не от техните маслини. Така че основния домашен зехтин е такъв. За зехтина е важна киселинността, този е по малко от 8. Демек екстра си е.

        Коментар


        • От: Натурален зехтин от Гърция?

          Абе не е така! Производителите на оборудване за студено пресован зехтин, изрично обръщат внимание на това всеки производител на маслини да получи точно зехтина от неговите, а не от чужди маслини. Имам едно хубаво видео от приятел в Гърция доде му преработват маслините, ама няма как от телефона да го кача тука.
          ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО

          Коментар


          • Re: От: Натурален зехтин от Гърция?

            Първоначално публикуван от D-MAX Преглед на мнение
            Абе не е така! Производителите на оборудване за студено пресован зехтин, изрично обръщат внимание на това всеки производител на маслини да получи точно зехтина от неговите, а не от чужди маслини. Имам едно хубаво видео от приятел в Гърция доде му преработват маслините, ама няма как от телефона да го кача тука.
            Обещавам на пролет да питам хазайна на хотелчето в което ходя. Миналата година ми подари страхотен зехтин от неговите маслини.

            Коментар


            • От: Натурален зехтин от Гърция?

              Това звучи несериозно, зададоха ти някой друг въпрос и ти се разсърди.
              Всеки има право да пита когато дава пари.
              А щом сме поръчали, ще си го вземем.
              Интрига няма, има въпроси.

              Коментар


              • От: Натурален зехтин от Гърция?

                Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                Момци, аз търговец не съм. Имам канал от който мога да взема ограничено количество. Исках да помогна на вас, които търсите хубав зехтин. На мен ми казаха , че е студенопресовън . Когато го опитах за пръв път, ефекта беше УАУ.
                Не знам гръцки, не знам какво пише на кутията, не знам как да проверя , дали е студенопресовън. Казвам си нещата както са.
                Лъжата ми е едно от най-омразните неща.
                Виждам че се заражда, някаква интрига, аз отказвам да участвам в нея. Взех назаем 500 лева да поръчам зехтина, ще си го задържа, ще правя подаръци на приятелите инсемейството и ще намеря начин да върна заема.
                Желая ви весели дни
                Нямам лоши чувства към нокой.
                Аз моя си го искам!Като дойде може и на лични.Ако обаче си решил да не даваш твое право е!Ти гониш!!!
                Николай Папазов

                Коментар


                • От: Натурален зехтин от Гърция?

                  Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                  Както и по-горе съм показал, това е зехтина:

                  Не знам как се чете, и дали наистина е студенопресован, но за такъв ми го дават.

                  Публикувал съм снимки на състоянието (мътно) в което пристига и как се избистря след месец. Има утайка, като мед.
                  За тези, които имат съмнения на тенекията пише следното (буквален превод):

                  ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΝ ΠΑΡΘΕΝΟΝ ΕΛΑΙΟΛΑΔΟΝ — Екстра върджин зехтин
                  ΕΛΑΙΟΛΑΔΟ ΑΝΩΤΕΡΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑΓΕΤΑΙ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΑΠΟ ΕΛΙΕΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΜΗΧΑΝΙΚΕΣ ΜΕΘΟΔΟΥΣ — зехтин от висока категория, който се приготвя направо от маслини и само с механични средства
                  ΕΛΑΙΟΤΡΙΒΕΙΟΝ «Ο ΚΥΚΛΩΠΑΣ» ΜΑΚΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ — маслобойна „Киклопас“ с. Макри, Александруполис
                  ΑΡΓΥΡΗ ΚΕΛΙΔΗ Α.Ε. — „Аргири келиди“ АД

                  Коментар


                  • От: Натурален зехтин от Гърция?

                    Аз пак да питам, зехтин ще има ли?
                    Николай Папазов

                    Коментар


                    • От: Натурален зехтин от Гърция?

                      Само да предупредя, че по магазините в Гърция зехтин няма.

                      Коментар


                      • От: Натурален зехтин от Гърция?

                        Първоначално публикуван от puh4 Преглед на мнение
                        Само да предупредя, че по магазините в Гърция зехтин няма.
                        А, и що тъй? Да не са приели некоя нова евродиректива и да го продават само в аптеките? Или по бензиностанциите може би?
                        "Do not correct a fool, for he will hate you;
                        Correct a wise man, for he will appreciate you."

                        Коментар


                        • От: Натурален зехтин от Гърция?

                          По Нова година си имаше чо магазините в западна Гърция. Празни тенекии са дефицитни сега. Сезона на брането и правенето на зехтин свърши. Сега е още мътен и пресен. И вкусен.
                          Peugeot 4007
                          ex Nissan X-Trail 2.2 Di

                          Коментар


                          • От: Натурален зехтин от Гърция?

                            Имам предвид това което дават за зехтин не е зехтин. Не изпадам в подробности защото много интереси ще засегна.

                            Коментар


                            • От: Натурален зехтин от Гърция?

                              Първоначално публикуван от puh4 Преглед на мнение
                              Имам предвид това което дават за зехтин не е зехтин. Не изпадам в подробности защото много интереси ще засегна.
                              Тъкмо напротив! Няма да засегнете масовия интерес, който явно привлича темата. Ще го удовлетворите, като признавам, че не притежавам проверена информация за зехтините, ерго, ще ми е интересно много и на мен.
                              LZ1AIV

                              Коментар


                              • От: Натурален зехтин от Гърция?

                                Така изглежда прясно изстискан зехтин . Вчера ми го проводи един боен другар от Албания . В една друга тема съм обяснил защо много трудно се намира истински студено пресован зехтин . Дори и в Албания това което се продава по магазините вече не е истински зехтин . Този е от маслиновото стопанство на човека лично изстискан от него . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI0091.jpg
Прегледи:1
Размер:188.0 КБ
ID:5740537
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X