Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Задължително ли е да се карат ски с каска ?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Трябва ли да се кара с каска ?

    Работата е простичка:Който е сигурен.че няма да падне от каквото и да е не слага каска.Аз лично и на кон да се кача каската е на главата ми.Независимо,че според майка му на детето по-дебела от моята глава няма.Както се казва:"Бай бабо да не ме среща мечка,а не като ме срещне да не ме яде."Ако мисли някой,че може да сложи каска по пътя към земята-друга работа.

    Коментар


    • #17
      От: Трябва ли да се кара с каска ?

      Първоначално публикуван от vesvas5 Преглед на мнение
      Който е сигурен.че няма да падне от каквото и да е не слага каска.
      Че кой може да е сигурен в това? Такъв човек няма!
      יעבור
      «И това ще мине»

      Коментар


      • #18
        От: Трябва ли да се кара с каска ?

        Карам с каска и без каска, в зависимост от времето и от това дали си нося камерата. На мен лично каската ми спарва тиквата. Преди си карах постоянно с шапката, и салта съм правил от онези неволните Явно моята кратуна е твърда Хубаво си е да имаш каска, но не се знае дали няма да ти се натресе някои скиор и да забие щеката в снега така, че после да те шибне в скулата

        Коментар


        • #19
          От: Трябва ли да се кара с каска ?

          Аз вече карам ски само с каска, колкото ме пази от мои грешки, толкова и от камикадзетата по пистите...
          Последно редактирано от Райковски; 14-10-13, 09:42. Причина: Махане на цитат.
          Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
          BMW F650CS
          Радо о885 5о 59 5о

          Коментар


          • #20
            От: Трябва ли да се кара с каска ?

            Първоначално публикуван от rraadd00 Преглед на мнение
            Аз вече карам ски само с каска, колкото ме пази от мои грешки, толкова и от камикадзетата по пистите...
            Това за камикадзетата е много вярно. Мен не веднъж са ме блъскали, а и имаше случай, преди година, две, когато един мъж беше блъснат и резултатът беше, няколко фрактури.
            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
            0878 23 58 34- Радо

            Коментар


            • #21
              От: Задължително ли е да се карат ски с каска ?

              Не прилича ли на ситуацията алергичен да влезе без було при пчели?
              А тези простотии се правят от името на всички ни.
              Даника
              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

              Коментар


              • #22
                От: Задължително ли е да се карат ски с каска ?

                Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                Не прилича ли на ситуацията алергичен да влезе без було при пчели?
                Донякъде е така. Но и да не е алергичен, когато човек е обезопасен, е по-добре.
                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                0878 23 58 34- Радо

                Коментар


                • #23
                  От: Трябва ли да се кара с каска ?

                  Каска за каране на ски на мене никога не ми е била нужна, пък и все още не са задължителни! Най-тежкия ми инцидент беше когато се блъснах в каменна стена на хижа, километраж на ските нямам ама успях да откъртя около 50кг. камък и да го преместя на около метър. Ските ги хвърлих тогава, на едната обувка имах скъсан щрамер и крака ми, там където опира в езика на обувката, стана като патладжан на цвят. Абе по въпросите за сигурноста съм общо взето на мнение че ако ми е писано да ме обесят със сигурност няма да се удавя.
                  "Do not correct a fool, for he will hate you;
                  Correct a wise man, for he will appreciate you."

                  Коментар


                  • #24
                    От: Задължително ли е да се карат ски с каска ?

                    Тъй като темата придоби съвсем друг смисъл, явно поради моя грешка, я заключвам.
                    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                    0878 23 58 34- Радо

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X