Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Цени на ски курортите в България

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Цени на ски курортите в България

    Няма нужда да е на ЛС Нали целта на темата е да се ориентираме в цените за да не гушим кожодерите.
    О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

    Коментар


    • #17
      От: Цени на ски курортите в България

      Първоначално публикуван от juri_fursov Преглед на мнение
      Посрещам една група руски студенти ,за 50 човека с три пъти хранене ,ски ,лифт ,инструктор ,за една седмица 15 000лв ,за Паничище говоря .
      Колега тези да не са ти роднини,то си е почивка без пари.
      пс.ако не е тайна каква е надницата на ден за скиучител.
      ПАВКО
      0888802068

      Коментар


      • #18
        От: Цени на ски курортите в България

        Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
        Няма нужда да е на ЛС Нали целта на темата е да се ориентираме в цените за да не гушим кожодерите.
        Да но ако ще дава линкове или нещо с телефони това да не се счете за реклама за това викам ЛС. Ако няма сайтове и телефони да пуска смело. А че и аз ще дам инфо за нещо изгодно каквото чуя или разбера то ясно стига да има с тези кожодери....
        LZ1ZAH

        Коментар


        • #19
          От: Цени на ски курортите в България

          Първоначално публикуван от Захари Коровски(Zahari007) Преглед на мнение
          Да но ако ще дава линкове или нещо с телефони това да не се счете за реклама за това викам ЛС. Ако няма сайтове и телефони да пуска смело. А че и аз ще дам инфо за нещо изгодно каквото чуя или разбера то ясно стига да има с тези кожодери....
          Абе и да има нещо с рекламна цел ще го редактираш.
          Иначе това е мястото да избягаш с чужда жена за 1седмица.
          ПАВКО
          0888802068

          Коментар


          • #20
            От: Цени на ски курортите в България

            Първоначално публикуван от the_trident Преглед на мнение
            Абе и да има нещо с рекламна цел ще го редактираш.
            Иначе това е мястото да избягаш с чужда жена за 1седмица.
            Да разбира се ще редактирам, и аз я следя тема с интерес защото даже малко невероятно ми звучи цената 300 лева на човек с ядене, ски инструктор, карта и тн.
            П.П. за жената не смея да пиша че се случва да чете форума и да си нямаме излишни драми
            LZ1ZAH

            Коментар


            • #21
              От: Цени на ски курортите в България

              Аз ходя на Беклемето. Хем ми е най-близо, а и не е скъпо. Миналата година, в Хотел Виа Траяна, за 5 дена ми излезе около 100 лева на човек. В тези 100 лева влизаха- карта за влека, закуска,обед и вечеря и естествено стая.
              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
              0878 23 58 34- Радо

              Коментар


              • #22
                От: Цени на ски курортите в България

                не тайна ,но оферта за 50 човека все пак и с тенденция че ще осигуря още почиващи

                Коментар


                • #23
                  От: Цени на ски курортите в България

                  Първоначално публикуван от RadoR Преглед на мнение
                  Аз ходя на Беклемето. Хем ми е най-близо, а и не е скъпо. Миналата година, в Хотел Виа Траяна, за 5 дена ми излезе около 100 лева на човек. В тези 100 лева влизаха- карта за влека, закуска,обед и вечеря и естествено стая.
                  Да колега това са наистина приемливи курорти,ама стават само за отдих и изневери.
                  Иначе отдавна да са ги налазили и тях гадовете.
                  ПАВКО
                  0888802068

                  Коментар


                  • #24
                    От: Цени на ски курортите в България

                    Първоначално публикуван от Захари Коровски(Zahari007) Преглед на мнение
                    Да разбира се ще редактирам, и аз я следя тема с интерес защото даже малко невероятно ми звучи цената 300 лева на човек с ядене, ски инструктор, карта и тн.
                    П.П. за жената не смея да пиша че се случва да чете форума и да си нямаме излишни драми
                    Не е невероятно, ако се разровиш по родните сайтове за колективно пазаруване, сиреч сайтове за намаления чрез закупуване на предплатени "ваучери", ще откриеш много други приемливи оферти за подобен тип курорти. Последно гледах 4 дни на Добринище х.Безбог, спане, карта за лифта за 4 дни, закуска и вечеря за четирите дни за няма и 100лв на човек, добре ли е
                    Jeep Cherokee XJ 2.1TD- продаден
                    Grand Cherokee Limited V8 Quadra Drive

                    Коментар


                    • #25
                      От: Цени на ски курортите в България

                      Първоначално публикуван от the_trident Преглед на мнение
                      Да колега това са наистина приемливи курорти,ама стават само за отдих и изневери.
                      Иначе отдавна да са ги налазили и тях гадовете.
                      Главната идея, не са ли ските ?
                      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                      0878 23 58 34- Радо

                      Коментар


                      • #26
                        От: Цени на ски курортите в България

                        Първоначално публикуван от RadoR Преглед на мнение
                        Главната идея, не са ли ските ?
                        Разбира се,че са но основно на тези места се практикува друг вид обучение и методика,а именно снежно рало на бял чершав.
                        ПАВКО
                        0888802068

                        Коментар


                        • #27
                          От: Цени на ски курортите в България

                          това с руските студенти е някаква зарибявка (с идеята да си избият парите от консумацията на алкохол)
                          на Беклемето пистата какво представлява - обработва ли се, има ли сняг или става само със ски под наем?

                          В Австрия със сигурност не е по-евтино - 3 години ходя вече, под 5000лв за 7-8 дни не ми е излизало досега (4-членно семейство скиори сме)... Друг е въпросът какво получаваш за парите си - безброй писти, рекорд за чакане на опашка за лифт 10 минути (това е рекорда за 3 години) и т.н.
                          Цените за хапване на пистата обаче със сигурност са по-добри отколкото на Банско, а качеството на храната не коментираме изобщо...
                          От 5 години въобще не стъпвам на Черноморието, защото за летния сезон в чужбина (Гърция, Турция) със сигурност е по-евтино...
                          За ските още ми е трудно да отида в чужбина повече от веднъж годишно... Та чат пат отивам до Боровец, Банско или Витоша да си припомня как беше ски-спорта през 20-ти век
                          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                          Коментар


                          • #28
                            От: Цени на ски курортите в България

                            Тедо, голямата писта е хубава, има Ратрак, които я обработва и лично за мен е много добра(не съм професионалист). Винаги има хора от цялата страна. Тази година пак ще съм там.
                            И хотелът е перфектен. Ето го.-
                            www. viatrayana. net/

                            П.С.- Престоят излиза малко по-скъп, отколкото съм написал по-горе, но е приемлива цена.
                            Последно редактирано от Zahari007; 13-12-12, 18:36. Причина: Махане на директен линк
                            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                            0878 23 58 34- Радо

                            Коментар


                            • #29
                              От: Цени на ски курортите в България

                              Оказа се, че сезонната карта за Банско е с 11% по скъпа от сезонната карта за цял Торол с 86 курорта в него. http://offnews.bg/index.php/135524/s...za-tsyal-tirol
                              www.offnews.bg

                              Коментар


                              • #30
                                От: Цени на ски курортите в България

                                Доста от хотелите по Паничище са на руснаци. Руска група, на народни цени-може би има връзка.
                                Животът е харизан кон според мен...

                                Теди

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X