Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Цени на ски курортите в България

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Цени на ски курортите в България

    Това са цените на картите за новия ски сезон на Банско Цък
    За Боровец и Витоша още не ги намирам(не са излезнали в нет-а).
    Нека който има информация за други курорти и има информация за новия сезон да качва.
    LZ1ZAH

  • #2
    От: Цени на ски курортите в България

    Първоначално публикуван от Захари Коровски(Zahari007) Преглед на мнение
    Това са цените на картите за новия ски сезон на Банско Цък
    Ами цени, като цени. Същите като в Норвегия, кво им плащаш Натиснете снимката за да я уголемите

Име:bm.gif
Прегледи:18
Размер:6.4 КБ
ID:5433988
    Аз с жената и лапето за под 5000 лв за 5 дена не се виждам никак. Баси Банското, баси банския старец....
    О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

    Коментар


    • #3
      От: Цени на ски курортите в България

      Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
      Ами цени, като цени. Същите като в Норвегия, кво им плащаш [ATTACH=CONFIG]524334[/ATTACH]
      Аз с жената и лапето за под 5000 лв за 5 дена не се виждам никак. Баси Банското, баси банския старец....
      Цените за ски спорта в БГ не ми се комнтира болна тема ми е, 3 години подред ходя Австрия или Италия и ми излиза по евтино..... Тука се осраха тотално с тези цени това ски спорта става вече само за т.нар. "хайлайф" иначе кой вече може да си позволи такива цени...
      LZ1ZAH

      Коментар


      • #4
        От: Цени на ски курортите в България

        Първоначално публикуван от Захари Коровски(Zahari007) Преглед на мнение
        Цените за ски спорта в БГ не ми се комнтира болна тема ми е, 3 години подред ходя Австрия или Италия и ми излиза по евтино..... Тука се осраха тотално с тези цени това ски спорта става вече само за т.нар. "хайлайф" иначе кой вече може да си позволи такива цени...
        как кой - ингилизи, дойчовци и руснаци.
        Аз ходя в Австрия/.

        Коментар


        • #5
          От: Цени на ски курортите в България

          Миналата зима ходих почти изцяло на Боровец (по разбираеми причини), цените са горе-долу поносими. Нощната беше 17-20лв в зависимост от деня, целодневната събота и неделя 45лв, а за поспаливите полудневната след 12:00 25лв
          Почивка в чужбина ОК, излиза по-евтино, но кой ходи да кара ски в България за по 7-8 дена??? Защото почивките по чуждо са по толкова.
          Тази година чакам Витоша да отвори и откриваме нощното каране
          пп Някой има ли отзиви за Добринище, става ли за борд конкретно.
          Jeep Cherokee XJ 2.1TD- продаден
          Grand Cherokee Limited V8 Quadra Drive

          Коментар


          • #6
            От: Цени на ски курортите в България

            Първоначално публикуван от АлКБ Преглед на мнение
            пп Някой има ли отзиви за Добринище, става ли за борд конкретно.
            Да.
            Тука(Цък) има цени за 2012-2013 за Чепеларе, Добринище, и Пампорово, другите - Витоша и Боровец още не са ги обявили.
            LZ1ZAH

            Коментар


            • #7
              От: Цени на ски курортите в България

              Цените са горе долу ясни, миналата година на Добринище картата за цял ден е била 25лв, в смисъл евтино е, въпросът ми беше става ли като курорт, пистите как са?
              Jeep Cherokee XJ 2.1TD- продаден
              Grand Cherokee Limited V8 Quadra Drive

              Коментар


              • #8
                От: Цени на ски курортите в България

                Някой карал ли е на пистата на Паничище х.Пионерска или по точно рилски езера-не знам как се води?Някави впечатления работи ли и съответно цени-все пак да се придържаме към темата.

                Коментар


                • #9
                  От: Цени на ски курортите в България

                  Първоначално публикуван от АлКБ Преглед на мнение
                  Цените са горе долу ясни, миналата година на Добринище картата за цял ден е била 25лв, в смисъл евтино е, въпросът ми беше става ли като курорт, пистите как са?
                  Не е лошо. Лифта е един или по точно един разделен на 2 части, двуседалков,от незапонени времена. Има и един влек паничка за дребосъците. Неудобното е, че трябва да се качиш с личния си автомобил до началото на ски зоната, около 14-15км в едната посока. Цените са понусими, на последна станция на лифта има хижа - Безбог. Абе като цяло става

                  Поздрави !

                  Коментар


                  • #10
                    От: Цени на ски курортите в България

                    Цените на Боровец остават 55 лева за еднодневна карта, каза Деян Николов, изп. директор на Бороспорт АД.
                    LZ1ZAH

                    Коментар


                    • #11
                      От: Цени на ски курортите в България

                      Първоначално публикуван от SLAVIKA1980 Преглед на мнение
                      Някой карал ли е на пистата на Паничище х.Пионерска или по точно рилски езера-не знам как се води?Някави впечатления работи ли и съответно цени-все пак да се придържаме към темата.
                      На езерата е красиво но този лифт става само за разходка. Картата беше около 30 лв
                      целодневна, но лифта е мнооого бавен, докато се качи и забравяш за какво си тръгнал, има ски път и нещо като писта която е 2/3-ти от дължината на лифта, пътя преди лифта много тесен и има предпоставки за ПТП-та. В крайна сметка полудневна на Боревец си заслужава повече, поне ще се накараш. А цените какво да ги коментираме, когато хора като Цеко Минев държат курортите.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Цени на ски курортите в България

                        Не се оплаквайте бе колеги ето го отговора.http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=137651
                        мисля,че тези колеги могат да ви обяснят по обстойно нещата,а и намаление да ви издействат,но само при едно условие да не завиждате на никой.
                        ПАВКО
                        0888802068

                        Коментар


                        • #13
                          От: Цени на ски курортите в България

                          Боровец са пуснали цените на сайта, вече ги няма по-евтините карти за събота и неделя обаче.
                          Чакаме Витоша Ски да кажат кога отварят и какви ще са цените.

                          пп Цените на Витоша остават НЕПРОМЕНЕНИ!!!!
                          35лв дневната, 26 за половин ден, 20лв нощната
                          Последно редактирано от АлКБ; 13-12-12, 12:02.
                          Jeep Cherokee XJ 2.1TD- продаден
                          Grand Cherokee Limited V8 Quadra Drive

                          Коментар


                          • #14
                            От: Цени на ски курортите в България

                            Посрещам една група руски студенти ,за 50 човека с три пъти хранене ,ски ,лифт ,инструктор ,за една седмица 15 000лв ,за Паничище говоря .

                            Коментар


                            • #15
                              От: Цени на ски курортите в България

                              Първоначално публикуван от juri_fursov Преглед на мнение
                              Посрещам една група руски студенти ,за 50 човека с три пъти хранене ,ски ,лифт ,инструктор ,за една седмица 15 000лв ,за Паничище говоря .
                              300 лева на човек си доста добра цена за 7 дни с ядене, ски карта и инструктор. Браво може ли малко повече инфо може и на ЛС.
                              LZ1ZAH

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X