Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Купувам капли.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Купувам капли.

    Купувам аеро-капли за около 20-25лв едната. Все пак съм на 13 и сам сабирам средства. 0882626753.

  • #2
    До: Купувам капли.

    Би ли пояснил на кое му казваш аеро капли.Ясно ми е,че шината е капла,но аерото не ми е.
    В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

    Коментар


    • #3
      До: Купувам капли.

      Първоначално публикуван от братчеда Преглед на мнение
      Би ли пояснил на кое му казваш аеро капли.Ясно ми е,че шината е капла,но аерото не ми е.
      Братчед, сигурно има впредвид "двустенните". Уж по-здравите.
      Има ги нови(обикновенните) по 20-25лв - предна/задна.

      Коментар


      • #4
        До: Купувам капли.

        Яснооо.
        В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

        Коментар


        • #5
          До: Купувам капли.

          Под аеро капли имам предвит тия по здравите щот съм от тетевен па тука немое с обикновенни капли 1 седмица да изкараш. Мноу яко се криват по наще камъни.

          Коментар


          • #6
            До: Купувам капли.

            Дайте една права задна капла. За водафон 225. Ма да има някаква горе долу права ос на нея. Няма значение може да е от някой м@анг@л, ама да е права оста и каплата

            Коментар


            • #7
              До: Купувам капли.

              Човече, продавам задна капла Crosser в перфектно състояние с тия спици от 25 ст. Главината е Formula, но захващането за рамката не е със скоба а болтове. Не е кривена и тн. Има леки козметични забележки и то защото веднъж като сменях гумата нямах щангичка и направо с отверката бръкнах та я ужулих.


              Цена: 30лв + разноските за пратката! (без коментар)

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X