Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Решил съм да колоездя......

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Решил съм да колоездя......

    Искуствените подсладители не са въглехидрати, а физически натоварен човек може да си яде чиста захар като му трябва, а "липсващите" полезни вещества може да си набави от има-няма една череша (един плод). Понеже в шепа "полезна" и нерафинирана захар са толкова или по-малко, колкото в един дребен плод.
    каране трябва, това е.

    Коментар


    • От: Решил съм да колоездя......

      Ехеееийййй..............я ква хубава тема станала!!!!
      Аз отдавна не съм участвУВАл ама ме налегнаха некви алергични астми,натъпкаха ме с некви химии,та,ся съм се закрепил!
      Даже съм решил и коолоту да изкарам пак!
      А до скоро се се бях навил да го продавам!
      Много се радвам че има интерес към колоезденето!
      Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
      0888854582
      Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
      Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

      Коментар


      • От: Решил съм да колоездя......

        Кило захар на три кила плод, сварени до гъста каша и прибрани в буркани, ми е любимото през зимата. Като добавя и ракията, за която захар си трябва, 25-30 килограма вероятно "усвоявам" за година. Ям и по един бял хляб на два дена. Не ми пречи на колоезденето в умерени количества с каквото има останало от децата през лятото, нито на двадесетте километра, които се стремя да пешеходя ежедневно. Добре се чувствам, килограмите ми са около и под нормата, а годините... ех, годините със сигурност повечето са минали. Даже и ако сравня с едната ми баба, дето живя през три века и почина на 103.

        Коментар


        • От: Решил съм да колоездя......

          Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
          Кило захар на три кила плод, сварени до гъста каша и прибрани в буркани, ми е любимото през зимата. Като добавя и ракията, за която захар си трябва, 25-30 килограма вероятно "усвоявам" за година. Ям и по един бял хляб на два дена. Не ми пречи на колоезденето в умерени количества с каквото има останало от децата през лятото, нито на двадесетте километра, които се стремя да пешеходя ежедневно. Добре се чувствам, килограмите ми са около и под нормата, а годините... ех, годините със сигурност повечето са минали. Даже и ако сравня с едната ми баба, дето живя през три века и почина на 103.
          Тея 20 км. На ден ....-
          Да не идваш от Кулата пеша до офиса ?
          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

          A1+

          Коментар


          • От: Решил съм да колоездя......

            Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
            Тея 20 км. На ден ....-
            Да не идваш от Кулата пеша до офиса ?
            Случвало се е, но не е това - час сутрин с кучето, час и половина - два вечер, като сложиш шматкането през деня из града, стъпалата в офиса и разни други, стават толкова. Все пак 20 км са си максимум три часа и половина ходене.

            Коментар


            • От: Решил съм да колоездя......

              Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
              Случвало се е, но не е това - час сутрин с кучето, час и половина - два вечер, като сложиш шматкането през деня из града, стъпалата в офиса и разни други, стават толкова. Все пак 20 км са си максимум три часа и половина ходене.
              На 4-5 съм съгласен
              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

              A1+

              Коментар


              • От: Решил съм да колоездя......

                Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                На 4-5 съм съгласен
                Щото не си вървял след куче, дето цял ден е дремало, чакайки разходката.
                Я кажи как да ти кача ежедневния ни маршрут, че да ги сметнеш колко са? Признавам че съвсем субективно съм ги нарочил за толкова, но със сигурност не се движа с 4км в час

                Коментар


                • От: Решил съм да колоездя......

                  Малко множко и на мен ми се виждат,максимума ми на ден е било 10км и на другият ден краката си ме болят а стъпалата са подути.
                  0 8 76 36 8 542

                  Коментар


                  • От: Решил съм да колоездя......

                    Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
                    Щото не си вървял след куче, дето цял ден е дремало, чакайки разходката.
                    Я кажи как да ти кача ежедневния ни маршрут, че да ги сметнеш колко са? Признавам че съвсем субективно съм ги нарочил за толкова, но със сигурност не се движа с 4км в час
                    Има доста приложения в нета рънс нещо си винаги се казват.Сваляш си го и ти казва километри,скорост,колко крачки и тем подобни,даже и маршрута ти показва.
                    0 8 76 36 8 542

                    Коментар


                    • От: Решил съм да колоездя......

                      Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
                      Щото не си вървял след куче, дето цял ден е дремало, чакайки разходката.
                      Я кажи как да ти кача ежедневния ни маршрут, че да ги сметнеш колко са? Признавам че съвсем субективно съм ги нарочил за толкова, но със сигурност не се движа с 4км в час
                      Вярвам ти
                      А моментната и средната скорост са различни , нали знаеш
                      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                      A1+

                      Коментар


                      • От: Решил съм да колоездя......

                        Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                        Вярвам ти
                        А моментната и средната скорост са различни , нали знаеш
                        Виж сега - като ходя "нормално" според личните ми представи, разбира се, правя по стотина крачки в минута. След кучето понякога са 120-130, даже се случва да подтичвам. Като средна дължина по равно е около и над 80 сантиметра крачката. Естествено по баира нагоре са по-къси, но по маршрута ни има такъв само сутрин, около стотина метра. Вярно е че понякога чакам да се надуши на препиканото от други песове, търпя го минута да препикае или да свърши това, за което основно съм го извел, но като цяло е максимум 10% от цялото време. Готов съм да демонстрирам ако нямаш проблеми с кал, висока трева, комари и кърлежи.
                        Впрочем преди кучето, когато бяхме малко по-млади с жена ми, всяка неделя през зимата ходехме пеш от квартала през западна промишлена до алеите зад тубдиспансера, където живеят родителите и. Час и половина в едната посока, като километри ти ги смятай.

                        Коментар


                        • От: Решил съм да колоездя......

                          Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
                          Виж сега - като ходя "нормално" според личните ми представи, разбира се, правя по стотина крачки в минута. След кучето понякога са 120-130, даже се случва да подтичвам. Като средна дължина по равно е около и над 80 сантиметра крачката. Естествено по баира нагоре са по-къси, но по маршрута ни има такъв само сутрин, около стотина метра. Вярно е че понякога чакам да се надуши на препиканото от други песове, търпя го минута да препикае или да свърши това, за което основно съм го извел, но като цяло е максимум 10% от цялото време. Готов съм да демонстрирам ако нямаш проблеми с кал, висока трева, комари и кърлежи.
                          Впрочем преди кучето, когато бяхме малко по-млади с жена ми, всяка неделя през зимата ходехме пеш от квартала през западна промишлена до алеите зад тубдиспансера, където живеят родителите и. Час и половина в едната посока, като километри ти ги смятай.
                          Само да хвърля патерицата и идвам с теб , че от залежаването качих 10 кила
                          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                          A1+

                          Коментар


                          • От: Решил съм да колоездя......

                            Здравейте. Търся си стойка, за колелета. Целта е да е сигурна и надеждна. Искам да си предвижвам 2 колелета. Колата, на която ще се монтира е BMW 330xd e92(купе). Питах в Дикатлона, но вдигат раменете.
                            Ако е машина, нека бъде немска!
                            XJR 1200
                            ETZ 150
                            Kawasaki Ninja ZX10R

                            Коментар


                            • От: Решил съм да колоездя......

                              Аз ползвам PERUZZO VENEZIA 388 129лв от байкцентъра на Киа Соренто, Опел Корса, Тойота Корола без никакви ядове.
                              Kia Sorento 2.5 CRDI EX - now
                              Suzuki Samurai 1.3 - липсва ми как друска и къде ходи

                              Коментар


                              • От: Решил съм да колоездя......

                                Венецията е чудесна, но мисля, че на въпросното бнв няма да стане.

                                Горе на тавана Тюлета със захапване на рамката, не само за каплите. Или на теглича /но те са по-скъпи/.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X