Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голямата война - 2006 - правила и официална дискусия

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ВАЖНО!!!!!!!!!!

    Поради причини/които не искам да изреждам и независещи от мен/
    се налага да изместим ГОЛЯМАТА ВОЙНА от 13 05 на14 05.Затова
    ако някой няма възможност да учасвува моля нека пише ТУК.
    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

    Коментар


    • Смятам, че не говориш сериозно... Датата е определена от месеци и ще има участници, които ще дойдат в България специално за събитието и в неделя следобяд си заминават обратно, като всичко вече е резервирано и ангажирано.

      Отделно, вероятно ще има и хора от провинцията, за които неделя също е доста неудобен ден. Не знам какви са причините за промяната и кой я иска, обаче тая работа така не става.

      Коментар


      • Искам да кажа че derhunter написа за промяната по моя молба. Аз лично помолих Volk за промяна на датата заради важен непредвиден личен ангажимент. Отбора на Volk направиха сериозно усилие за смяна на датата и идеята беше ако въобще могат да се публикува тук за да се чуят и други мнения. Ако наистина има сериозни пречки за смяна на датата ще остане старата а аз ще се оправям някакси...и отново ще помоля Volk...!
        VPetrov.photography

        Коментар


        • Сигурно аз съм прост, но отново не разбрах откъде ще вземем пушки в отбор 1?

          Коментар


          • Половината от участниците ще са със собствени, а за останалите ще осигурим 15-20 комплекта.

            Коментар


            • няма да е зле и цени все пак да се споменат

              Коментар


              • Датата остава - 13 май - събота!!!
                Ограничения в бройките няма да правим, но организацията трябва да е железна, да не се превърне събитието в митинг - разходка..

                И ще трябва да заложим сутринта 1 час резерва - за синхронизиране на хората - половината няма да се познават!

                Коментар


                • Нашите тигри ще са с препасана черна лента, няма да си омотаваме главата и ръцете с тиксо както предложи Обера, Ще ни разпознаете лесно, стига да имате време за това...

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer
                    Половината от участниците ще са със собствени, а за останалите ще осигурим 15-20 комплекта.
                    Не ви се бъркам, но това не беше ли идея на оффроуда...
                    Имам чувството, че се загърбват оффроудисти, срещу пейнтболисти, ваша работа, но при нас не е така...

                    Коментар


                    • От последното ти мнение нищо не разбрах.

                      Вие осигурири ли сте си пушки в крайна сметка за всички от вашия отбор или не? Беше споменал, че при вас този въпрос е решен.

                      Какви чувства имаш и кой кого загърбва според теб не знам. Фактът е, че трудно може да се вземе под наем оборудване, достатъчно за всички желаещи. Явно, че с тази ни инициатива обезпокояваме съня на "официалните" организатори на пейнтбол игри и меко казано нямат желание да ни съдействат.

                      За лентите сме се разбрали на официалната среща, за да си измисляте нови правила сега.

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer
                        Вие осигурири ли сте си пушки в крайна сметка за всички от вашия отбор или не? Беше споменал, че при вас този въпрос е решен.

                        Фактът е, че трудно може да се вземе под наем оборудване, достатъчно за всички желаещи.
                        Отново питам - това значи ли че оборудването е осигурено за нашия отбор и като доидем няма да се окаже, че трябва да хвъляме топчетата ръчно?

                        Коментар


                        • И на мене ми е чудно как ще стане цялата работа!?
                          нашия отбор доклкото вижждам е около 20 човека

                          хората които съм навил да играят отделно от тези 20 са към 25 души като 15 от тях са сигорни за момнета а ако и дргите ще доидата от каде ще се намерят пушки ??? никои от моите хора няма пушка

                          Коментар


                          • За маркерите (пушките) сме се разбрали с Volk че всеки отбор си решава въпроса самостоятелно. Нашия отбор ще бъде осигурен с около 15 свободни комплекти + всички които вече са с лично оръжие които не са малко. Скоро ще публикуваме окончателните списъци на участниците така че тогава ще стане ясно колко оръжия са в повече или не достигат...
                            VPetrov.photography

                            Коментар


                            • За тези който нямат пушки при мен на скарата,ще има и
                              студена бира

                              Коментар


                              • По въпроса за димките се разбрахме, няма да се ползват. За оръжието всеки отбор си решава проблема по отделно. Като съдия бих искал да получа другата седмица един лист хартия с карта на него и нанесени подготвените от двата отбора крепости. За мой срам нямам Гармин или друг ГПС и все още се оправям с компас и карта. Така че от името на съдиите искам от всеки отбор най-късно на 9 май по един картен лист с отбелязаните крепости, подробен списък с участниците и превозните средства и окончателна яснота за датата. Да разбирам ли, че остава 13, събота?
                                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                                www.ADV-Bulgaria.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X