Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голямата война! Тема за дискусия в "Отбор 1"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • хохооооооооо
    Вълчо......понеже вие бъкате от тактики и планове смили е - почепи с някой

    мали как ше ви късаме

    Коментар


    • Първоначално публикуван от didkata_s

      мали как ше ви късаме
      Блажени са верующите , защото тяхно е царството небесно......

      Коментар


      • еееееееее
        добре бе Гишка
        тука ме рЕзна
        така е - малко да имаш ама на време да ти идва

        Коментар


        • момчета,сажалявам, ако прозвучи грубо или рязко, но дайте да се стегнем.Ловците вече ни взимат на подбив, а както им казах и на тях - аз не съм във ВОЙНАТА зада губя.Дайте да я направим тая среща, на която да се уточнят нещата.Аз имам сума ти въпроси за питане и не знам кой да питам. А без да знаем общите правила не можем да си правин каквито и да са тактики и схеми на атака.Съжалявам, ако написаното звучи смешно именно защото е написано от мен, ама така виждам нещата аз.

          Коментар


          • Стягай ги,стягай ги ,Айнщаин,че те вече не помирисват форума.
            B+

            Коментар



            • абе марш от тука бе ей........
              троянски кон такъв
              имате си тема пиши си в нея


              АКО ОЩЕ НЯКОЙ ловец СЕ ОПИТА ДА МИ РАЗВАЛИ ДИСЦИПЛИНАТА ЩЕ МУ ОТКЪСНА ПИКАЛОТО!!!И НА ВСИЧКОТО ОТГОРЕ ЩЕ СЕ НАЛОЖИ ДА СИ ИМА РАБОТА С МЕН - С ЛОШАТА МЕН!!!!!!!

              Коментар


              • Не с рогата,карай по кротко и мирно
                за да се разбираме и уважаваме.
                B+

                Коментар


                • Съжелявам нямаше ме три дни бях в Копривщица.Но гледам ,че вргът се е сринал,по-точно въобще го няма.Само богинята на лова се опитва ,да държи фронта ,ама е започнала да пише с червено ,което е ясен израз на психическото и състояние.Добре,че са я поразходили с няколко джипа иначе нацяло е щяла да изпуши.
                  Братя ставаме много .Още четери стрелци се присъединяват към нас.
                  Густо майна , пътят свърши !!!

                  Коментар


                  • мога да ти кажа, че богинята си е на шес и си е супер гот
                    ще ти кажа нещо за червеният цвят
                    червено - това е цветът на опасността, това е цветът на страстта (неслучайно половината ми бельо е катова), черветоно е цвят на сила, на енергия........на необузданост
                    ти ми говориш за израз на психо състояние - ето сега разбра какво е моето психическо състояние

                    следващият път, когато напиша нещо със жълто - първо прочети някъде какво значи тоя цвят, пък после пиши........"враже" мой

                    Коментар


                    • Дидка,когато ти говорят слушай и отсявай.Явно не го умееш
                      но има време,ще се научиш.Не си изпускай нервите,малка си още.
                      Я кажи що днес не дойде да се повозиш при мен Никакъв
                      стратег не си
                      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от e100
                        Съжелявам нямаше ме три дни бях в Копривщица.Но гледам ,че вргът се е сринал,по-точно въобще го няма.Само богинята на лова се опитва ,да държи фронта ,ама е започнала да пише с червено ,което е ясен израз на психическото и състояние.Добре,че са я поразходили с няколко джипа иначе нацяло е щяла да изпуши.
                        Братя ставаме много .Още четери стрелци се присъединяват към нас.
                        Точно се чудих къде се изгуби.
                        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от didkata_s
                          ще ти кажа нещо за червеният цвят
                          червено - това е цветът на опасността, това е цветът на страстта (неслучайно половината ми бельо е катова), черветоно е цвят на сила, на енергия........на необузданост
                          Тук вече ме заинтригува не искаш ли и аз да те повозя, спецялно за теб ще си сложа стъпенките за пасажера
                          П.С. ама ти наистина много на серьозно възприемаш това мероприятие, като си помисля че има още 2-3 месеца до провеждането....

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от derhunter
                            Не си изпускай нервите,малка си още.
                            виж, че сегъбаркама
                            на мен ми е малко само ЕГН-то



                            Първоначално публикуван от derhunter
                            Я кажи що днес не дойде да се повозиш при мен Никакъв
                            стратег не си
                            щото се чувствах като някакъв натрапник - това сериозно


                            а иначе.....да да....дане съм луда......
                            да отнемеш живота на най-ценният им кадър.....

                            но ми се искаше де ...както обикорих половината коли

                            Коментар


                            • Моля ви колеги - не се карайте на Дидка , ами че тя май е единствения достоен противник - то другите съвсем се загубиха! Или може би мълчат , за да изглеждат страшни?

                              Коментар


                              • Първоначално публикуван от Gichev
                                Тук вече ме заинтригува не искаш ли и аз да те повозя, спецялно за теб ще си сложа стъпенките за пасажера
                                да ме повозиш........скучноооооооо
                                дай аз теб да те повозя

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X