Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голямата война! Тема за дискусия в "Отбор 1"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Един ловен ден ;-)

    Какво съм приготвил за отбора на ловците ;-) по техничарски желе 16 нули ;-) и хубав бързомерец



    а те....

    само това им е в главата


    и това....



    а ето как тренират:
    https://htftp.offroad-bulgaria.com/f...20trenira.mpeg
    no signature no problems

    Коментар


    • #47
      Този Стас е един друг ;-) Освен него записвам и Мартин.

      Дидке, нещата са доста по-различни от каквото си представяш. Ще се съберем, ще го обсъдим.

      Редник Деянова, да нямате роднинска връзка с майор Деянов ;-) Сигурно си малка, за да схванеш майтапа...

      Коментар


      • #48
        Абе май тоя отбор ме кефи повече, само дано съм в българия като се провежда мероприятието, но това ще се разбере когато наближи времето за провеждането му.
        Госпожице Деянова разбрахте ли къде е мотопистата в София, защото не ви видях тази неделя там?

        Коментар


        • #49
          Основно превозно средство на отбора на ловците



          и



          Надъхан ловец за бой се стяга.....

          no signature no problems

          Коментар


          • #50
            Първоначално публикуван от dancoo
            Както писа fanatic и аз съм с вас, макар, че аватара малко ме издава.
            Аз не знам да има ловец по професия но технически специалисти има доста такаче хобито си е хоби
            Така като гледам нашия отбор взима предимство
            no signature no problems

            Коментар


            • #51
              Re: Един ловен ден ;-)

              Първоначално публикуван от fanatic
              и това....


              хахааа ще им направим капан - залагаме скара и ги причакваме кльокнали в близките храсти.....

              Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer

              Дидке, нещата са доста по-различни от каквото си представяш. Ще се съберем, ще го обсъдим.

              Редник Деянова, да нямате роднинска връзка с майор Деянов ;-) Сигурно си малка, за да схванеш майтапа...
              знам, че са по-различни.не съм много голяма,но като малка и за съм играла на фунийки.....пък и бързо се уча

              това за майор Деянов....знам, че е герой от "На всеки километър". На татко така му викат.Като си кажа фамилията винаги с майора ме асоцират

              Коментар


              • #52
                Re: Един ловен ден ;-)

                [quote="didkata_s"]
                Първоначално публикуван от fanatic
                и това....


                хахааа ще им направим капан - залагаме скара и ги причакваме кльокнали в близките храсти.....

                Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer
                Дидке, Дидке виждала ли си какви бързаци сме в яденето и стрелянето( не говориме за друго). Виждала ли си червения облак с 4.0 литров двигател как минава и отнася храната, че като загубите и още ще носите.
                LZ1VMH

                Коментар


                • #53
                  Първоначално публикуван от dancoo
                  Както писа fanatic и аз съм с вас, макар, че аватара малко ме издава.
                  Данка.......ще те държа под оче......ако си .....скрита лимонка.....няма да се замислям и ще те опушкам..

                  А ти скъпи ми ГОЛДИ.......който се смее последен, се смее най-добре.....виждам как ние си хапваме сладко-сладко...а вие се подмивате от шаренията по себе си




                  (ей........аз се бъзикам момчета....да не се засегне някой)

                  Коментар


                  • #54
                    Re: Един ловен ден ;-)

                    Първоначално публикуван от fanatic
                    Какво съм приготвил за отбора на ловците ;-) по техничарски желе 16 нули ;-) и хубав бързомерец



                    а те....

                    само това им е в главата


                    и това....



                    а ето как тренират:
                    https://htftp.offroad-bulgaria.com/f...20trenira.mpeg
                    Това последното /което трябва да се свали/съм сигурен,че е опит на техничар да стреля с ловна пушка!!!
                    Густо майна , пътят свърши !!!

                    Коментар


                    • #55
                      Остави това ами на светещата мушка и казва"бързомерец"
                      и 16/0 извади от някъде.Добре бе ентусиаст ми кво сега
                      си тръгнал да ни провокираш?И то с няква гладкоцевна тръба.
                      Ние тогава да вадим нарезния арсенал ,че той богат и доста.
                      Не бъркай хобито със занаята и не се бъзикай така с ЛОВЦИ.
                      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                      Коментар


                      • #56
                        пишете ме и мен кам вас само някои да ми каже кога ще е че аз сам все неразбрал
                        "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

                        Коментар


                        • #57
                          Камене, към кои - към "ловците" или "отбор 1"?!

                          Хънтър, това не е Куба и Хемингуей вече не троши чашите в кръчмата!

                          Коментар


                          • #58
                            към отбор 1 естествено
                            нали в нашата тема е пуснал пост.
                            ей........не е добре по такъв измамен начин да ни вербуваш хората

                            Коментар


                            • #59
                              Пуска го след силното мнение на Хънтъра, възможно е да се е заблудил?

                              Коментар


                              • #60
                                пак хитър
                                ако при вас постъпват поради заблуда и предимно заблудени
                                при нас идват с пълното съзнание, че се присъединяват към печелившият отбор

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X