Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голямата война! Тема за дискусия в "Отбор 1"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    е тук съм писал ,значи в отбор 1 съм избрал
    "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

    Коментар


    • #62
      Не е ли време децата вече да си лягат?!

      Камене, говорех за Дидката, добре дошъл в играта приятелю, важното е да си направим купона, някои от нас не си сдържат нервите и може би за това не са им дали разрешителни за ловци, но ние ще бъдем точния ти противник - спокоен, благороден и безжалостен!

      Коментар


      • #63
        деца!
        къде има деца?
        що ги гониш?
        да не би да почва прожектиране на лоши филмчета

        Коментар


        • #64
          Лягай си незабавно!!!

          Коментар


          • #65
            виж аватара ми



            лека нощ мило другарче



            ( )

            Коментар


            • #66
              Ха-ха-ха , аватара ти може да си го изберете за емблема на отбора , защото точно такъв вид ще имате след края на играта !!!

              Коментар


              • #67
                да - ще ни болят коремчетата от преяждане с прасенцето, осигурено от вас

                Коментар


                • #68
                  те коремчетата и от смях може да ни заболят
                  "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

                  Коментар


                  • #69
                    Re: Един ловен ден ;-)

                    Първоначално публикуван от e100
                    Това последното /което трябва да се свали/съм сигурен,че е опит на техничар да стреля с ловна пушка!!!
                    неееее не е така то си пише otbora na lovcite trenira.mpeg
                    no signature no problems

                    Коментар


                    • #70
                      Първоначално публикуван от didkata_s
                      Данка.......ще те държа под оче......ако си .....скрита лимонка.....няма да се замислям и ще те опушкам..
                      Споко, с някои хора се познавам не от вчера, те ще кажат, че съм напълно сериозен в това интересно начинание
                      И аз като човек запознат с ловните трикове, мисля че ще бъда от полза за отбора.

                      Коментар


                      • #71
                        Много се чудя дали да участвам (предимно финансови причини) но ако изпаднат излишни парички мисля да се включа в Отбор - 1. Стига да ме искате де.
                        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                        Коментар


                        • #72
                          Добре дошъл! Едва ли парите които са необходими ще са нещо повече от десетки лева... Но дори и без участие и сред публиката е добре да имаме симпатизанти...
                          VPetrov.photography

                          Коментар


                          • #73
                            Добре, ще ги разсипем...Те си мислят че ще видят пред себе си стадо зайци Колко ще се изненадат
                            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                            Коментар


                            • #74
                              Куадра, заека е много бързо и адекватно животно, май вдигна прекалено високо летвата!

                              Коментар


                              • #75
                                Въпрос - може ли да се използват кучета във военните действия?
                                Густо майна , пътят свърши !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X