Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голямата война! Тема за дискусия в "Отбор 1"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • момчета какво ще кажете да си направим отборни фланелки???

    Коментар


    • Ами давайте идеи за дизайна.
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • ми значи аз знам къде
        когато преди правих ни бяха за по 7 лв (тогава поръчахме 43 и ни ги сметна на едро)

        като изясним името на отбора ........
        имам идея тениските да са камофлажни.....там май нямаше такива
        можем да си вземем отделно и там да ни направят щампите само
        но......според мен си е добра идея
        та........какво ще кажете

        Коментар


        • Определено трябва да са камуфлажни, трябва да видим от къде да си купим на едро такива. Символиката печатана ли е, или извезана на машина?
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • на нас ни трябваха за футбол на няколко отбора и не искахме нищо по-гъзарско
            бяха печатни и за мое очудване излязоха доста качествени
            перът се в пералня - нищо им няма...

            ама фланелките....мога да питам там дали имат такива
            а ако вземем от ловни магазини - скъпи са
            илиенските са някакви тънкежи.....

            Коментар


            • когато преди правих ни бяха за по 7 лв (тогава поръчахме 43 и ни ги сметна на едро)

              като изясним името на отбора ........
              имам идея тениските да са камофлажни.....там май нямаше такива
              можем да си вземем отделно и там да ни направят щампите само
              но......според мен си е добра идея
              та........какво ще кажете
              Мисля че е по добре да се вземат гащеризони с качулка за еднократна употреба щото към края на войната ще сме целите като коледни дръвчета (кал, тук таме боя)
              иден такъв гащеризон е около 7,9 без ДДС, много са леки(около 50гр/кв.метър) мога да взема един такъв и да го покажа ако се съберем по някое време

              Коментар


              • дайте да решим кое ще се взима
                фланелките стават буквално от днес за утре, при положение, че предплатим или дадем цялата сума. Хората са точни. Може да се разчита на тях. Мисълта ми е да си оснате нещо за спомен после. Та се облекат от долу, не от горе.

                Коментар


                • Еднозначно за фанелките, все пак е униформа. Гащеризоните стават за войната, но мисля че всеки сам ще си реши с какво да бъде.
                  Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                  Коментар


                  • аз си мисля за нещо такова.Доста нескопосано е направено но.... ...това ми е идейката

                    Коментар


                    • Отпред не трябва да има име а емблема. Отзад е добре.
                      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                      Коментар


                      • емблема на какво???

                        Коментар


                        • На отбора, трябва да си измислим лого. Давайте идеи.
                          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                          Коментар


                          • ние не сме уточнили име, за да мислим лого

                            Коментар


                            • Пишеме си голяма черна точка. Какво сега, да пуснем допитване, нещо като мозъчна атака. И изобщо, дали трябва да е нещо агресивно-кръвожадно, или майтапчийско и веселяшко?
                              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                              Коментар


                              • може да е нещо по средата.......

                                в смисъл нещо" атакуващо" и "хищно", но с някаква заигравка......

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X